Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='mamucik1']Biedne zwierzaki :-( Koteczce mogę zaproponować DT . Mieszkam niedaleko :smile:[/quote] Cioteczko Kochana....! brak słów.......Ratujesz jej życie na teraz....
  2. Na kolankach jeszcze sporo miejsca.....:razz: Może jeszcze jakaś nastepna bida sie zalapie.....;);)
  3. Wysłałam przed chwilą jeszcze raz... tym razem poszło... Dziewczyny..! niech każda porozsyła link z konkursem wszystkim zaprzyjażnionym...na dogo i prywatnie....
  4. [quote name='BUDRYSEK']Głosujcie bo przegrywamy!!!:angryy:[/quote] Nie wiem co sie dzieje.... Wczoraj oddałam głosy z dwóch adresów @ i na żaden nie przyszło potwierdzenie oddania głosu...??:mad:
  5. bubu....Ty to masz rękę do adopcji...!!!! Skad Ty wygrzebujesz [B] takie[/B] domy...????:multi:
  6. [quote name='strup']niech was ktoś zobaczy! :-([/quote] Kto jeszcze ma jakiś pomysł?
  7. Matko Jedyna!!!! Koszałek dalej bezdomny a tu nastepne psie nieszczęścia..... Czasem to sił brak....:shake:
  8. Sliczna ,dobra sunieczka czeka na domek...!!!
  9. Witamy...Witamy..... Panią Mamę :multi::multi::multi: !!!!!!! Nie chcę przepowiadać czym kończy się obcowanie z dogo...;)?? Ale wielce prawdopodobne jet że kicia Mija wcześniej czy póżniej bedzie miała towarzystwo...:evil_lol:
  10. No tak....moje domowe telewizory nie są w czarnym kolorze....dlatego "czarne" wogóle mi sie z tv nie kojarzyło... Ale zdjęćka rewelacyjne.!!!!! Super!
  11. No chyba nie fortepianu...?
  12. Zimno strasznie i leje.....
  13. Pewnie odpowiedż jest na wątku,ale dostep do netu mam za krótko by to sprawdzić; Koszałek został sam czy ma jeszcze towarzystwo drugiej bezdomnej bidy?
  14. Jakąś podpowiedż prosimy.........;)
  15. Pani na włościach... Widać ,że jest u siebie...;)
  16. Bureczko..komu skradniesz serce..?
  17. Orka na ugorze... Pół roku na dogo. i nic.....:cool3:
  18. Pinczerka! to rzeczywiscie jest najprostsze.....Przyciąć i przybić na miejscu...
  19. basiu! dywan oczywiście czeka... Dziewczyny...! pytanie od p.Ireny? Jak technicznie to "szykowanie" bud wygląda? Czy Wy same przycinacie wykładziny i zasłaniacie wejścia w budach,czy tylko dostarczacie materiał a pracownicy schronu sie tym zajmują? Irenka jest chętna do pomocy.Czhciałaby pojechać do Zywca,wymierzyć otwory w budach i u siebie w domu wykładz. przyciąć na wymiar,przybić na listewkę i takie gotowe zasłonki zawieżć do schronu?Ja też moge jej w tym pomóc.Obie umiemy posługiwać się młotkiem... Jak to było w ubiegłym roku?
  20. Powiększają objętość..???:evil_lol:
  21. Boję sie że z naszego hopania domku nie będzie....:-( Ostatnio zauwazyłam że ze Świstaka psy znalazły domek... Może tam Bureczke wystawić? A na Allegro?.Ma jakiś obserwatorów?
  22. Dziewczyny..o tej szopie myślę. Słoma jest dużo lepsza niż koce bo nie namaka.Tylko jak ją zdobędziecie?
  23. Rudości modne na jesień....
  24. Kurczę...kisimy sie we własnym sosie...!!!!!!!!!! Tak,to nigdy Kacper do domku nie trafi....:shake:
×
×
  • Create New...