basiu!
dywan oczywiście czeka...
Dziewczyny...!
pytanie od p.Ireny?
Jak technicznie to "szykowanie" bud wygląda?
Czy Wy same przycinacie wykładziny i zasłaniacie wejścia w budach,czy tylko dostarczacie materiał a pracownicy schronu sie tym zajmują?
Irenka jest chętna do pomocy.Czhciałaby pojechać do Zywca,wymierzyć otwory w budach i u siebie w domu wykładz. przyciąć na wymiar,przybić na listewkę i takie gotowe zasłonki zawieżć do schronu?Ja też moge jej w tym pomóc.Obie umiemy posługiwać się młotkiem...
Jak to było w ubiegłym roku?