Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. sześć tygodni i już tyle cierpienia....:-(
  2. "pomaszerować'....????:crazyeye: przez te zaspy....??? Nasz Punio na piechotę?????:mad:
  3. Znalazłam ten wątek....Myslałam że piesiu ma na imie Tobiś? Czyli dwa białaski /szpicek/na gwałt szukaja domu...? ? ?
  4. Ach Rozi z nieba nam spadasz z Ta "szczęśliwą ręką".. Całkiem świeże; to samo schronisko co Drops; http://www.dogomania.pl/forum/f28/pogryziony-szpic-martwe-oczko-w-schronie-nie-ma-szans-pilnie-dt-131996/
  5. Budrysku! jak to dobrze że masz te schroniskowe biedy na oku, że jesteś tam tak często... Bez Ciebie byłoby: od niedzieli do niedzieli...
  6. No coś ty..!! Ja widzę niezłego czorta! Temperamencik to panna musi mieć że ho,ho.....;)
  7. Ja też nie wiedziałam że Bureczka "robi" za kalendarzową gwiazdę!!!!!???? Nooooo proszę!!! Swietny graficznie jest ten kalendarz.......Gratulacje dla pomysłodowcy...!
  8. gonia66..wiesz że Cie lubię, ale strasznie mi podpadłaś... Jak mogłaś myśleć że dziewczyny wyratowane od smierci psy pakuja z powrotem do schronu....:crazyeye: oj...gonia, gonia....:mad:
  9. Ja jakos jestem dziwnie o Dropsa spokojna.... Klaudusku...dobrze będzie! Zobaczysz!!!
  10. No własnie Budrysku... co wiesz o tym białym szpicu?
  11. I co dalej...co dalej....!!!????:???:
  12. [quote name='Elżbietka_Cieszyn']a w metamorfozach mojego Marianka nie było !!! Katastrofa... z niego taki baleronik jest teraz i zawadiaka uliczny.[/quote] I Mopa...???[IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4628/49310693jn9.jpg[/IMG]
  13. Może Cykorkową potencjalną panią zasypało i zgłosi sie z wiosną....
  14. Aż tak dobrze to nie jest... Frodo bywa w zaprzyjażnionym domku gdy nie są spodziewani goście itp.... Pewnie, że najlepiej by było gdyby zamieszkał w b-b..Ale jakos sie nie składa ....
  15. Tyle nieszczęścia naraz.....:shake::-( Ten biały to szpicowaty jak nic......!Matko jedyna!!!!
  16. Ma chłopak to spojrzenie.... I niech mi ktoś powie że On nie ma twarzy... Normalna bużka, nie morducha....!!!
  17. Może na dogo ktoś go dojrzy......? Fifi w stadzie Irenki nie czuje sie najlepiej... Zajmuje najniższą pozycję....za kotami...:bigcry:
  18. Dowiedziałam sie wczoraj że Frodo dalej chodzi na "półkolonie" do tej miłej pani mieszkające po sąsiedzku.... Bardzo sie dobrze tam spisuje i jest tam milym gościem....
  19. Idealny piesiu tylko do idealnego domku!!!! Wielkie wyzwanie dla potencjalnych opiekunów!
  20. [quote name='wellington']Mama szczeniaczkow to zupelnie jak kielecka Kalma - kropla w krople : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/kalma-kielecka-laciata-gazela-znalazla-nowy-dom-106439/index10.html#post11814957[/URL] Sliczna :loveu: A ten maluch bezowy z chorym oczkiem - ma juz imie ? Wiadomo juz co mu jest ? W jakim wieku ?[/quote] wellington!!! jak miło Cie widziec na żywieckim wątku!
  21. [quote name='_bubu_']nasze[URL="http://miasta.gazeta.pl/bielskobiala/1,88025,6288678,Metamorfozy_zwierzat_ze_schroniska__Zobacz_.html"] matamorfozy[/URL] :loveu: i [URL="http://miasta.gazeta.pl/bielskobiala/5,88317,6286420,Skrzywdzone_psy_i_koty_w_dobrych_rekach_pieknieja.html"]tu[/URL] więcej[/quote] Ojejku!!!! mój Pepi ,nakolankowy bodyguard w metamorfozach???!!??!:lol: Jedno powiem: Pepi to najlepsze co mnie spotkało w 2008r. Hund, bubu ...jstem Waszą dłużniczką!
  22. Bo Drops to taka poczciwina że nie sposób go nie polubić....!!! On tak sie cieszy bliskością człowieka że nawet zamieszkałby na dworcu z bezdomnymi...byleby z kimś... Może przesadzam...ale Drops chce być czyjś ! I oby mu sie to spełniło...!
  23. Klauduskom pewnie w głowie ciągle Dropsik siedzi....:???:
  24. U nas dalej nieciekawie....Wszystko zawalone sniegiem.... Końca zimy nie widać....:lookarou:
  25. U Reksiulka żadnych nowości . Wczoraj bubu przywiozła mu 2 opakowania leków. Wiem, bo sama je przekazywałam. Ogródek Reksia zawalony śniegiem .Zaspy większe od niego...... Byle do wiosny...
×
×
  • Create New...