Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Karinka jest chwilowo u Irenki. Niestety, strasznie już tam ciasno. /Jest tam m.inn ślepy Niedżwiadek z podpisu bubu/. Zameczymy Irenę tyloma obowiazkami, o kosztach nie wspomnę.... Bardzo, bardzo Karince domek potrzebny. Jest mało kłopotliwa, kochana... Należy Jej sie własny ludż po tylku latach schronu ...:-(
  2. Sunia przespała noc spokojnie. Jest bardzo grzeczna i cierpliwa tylko abażur ja denerwował. Ale obywa sie bez niego i obie z chorą pańcią kurują się w łóżku... Jutro wizyta konrolna... Ja tez żałuje że o tym guzku dowiedzielismy sie post factum...
  3. [quote name='Piromanka']Może uśmiechnie się do Ciebie szczęście, Koleńko, i wyciągniemy Cię ze schronu.[/QUOTE] I niech to bedzie priorytetem...Obojetne,czy DT,DS,awaryjny...Wszystko jedno, byle [B]DOM[/B] !
  4. Zeby tylko zdażyć mu pomóc... Zeby nie stało sie to,co dzisiaj z Piratem.....:-(
  5. On taki malamutowaty troche, bo kufa bardziej konkretna niż u haszczaka.. A może sie myle..?
  6. Zamówiłam swoim rybke a[B] Lolusiowi[/B] olej. I tak codziennie polewam mu jedzonko olejem ,a po rybim to może te jego piórka staną sie gęściejsze... Szkoda że nikt inny z Bielska sie nie skusił.:razz:
  7. Sunia 'sąsiadki" już po sterylce. To już starsza panna . Panstwo też dość wiekowi i niedołezni.Na pewno już nie maja sił na spacerki i sunia pewnie jest wypuszczana z bloku na siuu luzem. Więc nastepna ciąża byłaby jak w banku.... U suni wyszedł guzek na listwie i fatalne zęby, no ale na wszystko nie zaradzimy...
  8. [quote name='ona03']My :diabloti: okropne :roll: ale o co chodzi :cool3: [B]Energy [/B]ja nic nie wiem, a Ty :p[/QUOTE] [B]Juz dobrze wiecie co...!!! To sie nazywa "pies ogrodnika"....[/B] Kochani !!! to jest pies ,o którym baardzo często myślę. Od ponad roku jest moim [B]wyrzutem sumienia[/B]... Gdyby mój dom nie byłby tak zapsiokocony, Kumpel byłby mój ! Na tym wątku krew sie nie leje..Ot, zwykły,schroniskowy pikuś. Ale takiego pechowca dawno nie widziałam.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/128193-Kumpel-A-liczny-kudA-atek-szukam-pilnie-DT-na-czas-kastracji[/URL] Dom na czas kastracji sie znalazl, ale Kumpel kolejny raz zwiał. / Kastracja miała spowodowac,że przestanie byc wiecznym,schroniskowym uciekinierem. Tylko jak on ma nie uciekac, kiedy tak bardzo chce do własnego domu....?
  9. Szkoda wielka że ludzie z miejsca "gdzie zwykle przebywa" nie zakochali sie w Kumplu... Ale przeciez Go karmią.? Nie przepedzają. ...! Nie wzrusza ich Jego psi los ?
  10. Jesteście okropne....!! Naprawdę !!!
  11. Mija miesiąc od powyższego postu..? Czy [B]Kumpel[/B] , ten najwiekszy psi pechowiec, [B]jescze Zyje[/B] ???
  12. Pewnie podniosę [B]Once3[/B] cisnienie jak powiem ,że ostatnio Lolem interesuje sie pani szukajaca towarzystwa dla swojej paromiesiecznej suni / haszczaka/. Pani jest 'blokowa"....?! [B]Oneczka3[/B] - zrobisz wizytę ?
  13. Pewnie Malutką to męczy... Ale przyjdzie wiosna. W plenerze jest o wiele wiecej wrażeń i bodżców.. Dużo wieksza motywacja...no bo kolejny krzaczek do zasiurania czeka.. Wtedy Bianeczce bedzie lżej...
  14. Jejku, jak bardzo malutka chce do swojego ludzia...!!! Do własnego domu.....!!! To najsmutniejsze życiowe sytuacje ...gdy jedyną psia winą jest to,że przeżył swojego właściciela..../O ile o jakiejkolwiek winie można mówic../. Często o tym myślę....
  15. I dla [B]Evatr[/B] wielkie dzieki za rzetelne info, o sercu dla Dharmuli nie wspominając... ! :Rose: Czujemy ,że los szpiculi jest dla Ciebie ważny...! [B]Evatr[/B], a tytułu to byś nie wymyśliła ??? Prosimy !!!
  16. No i jesteś jego Chrzestną Mamą !!!!.:lol: To Ty [B]Budrysku[/B] wymyśliłaś tego[B] "LOLUSIA"[/B].;) Strasznie mi sie to imie nie podobało, a teraz nie wyobrażam sobie innego.
  17. Atrisko! tytuł trzeba zmienić ..! I ubłagac kogos o ogłoszenia...! Czy ta poprawa skóry jest stała,czy też Dharma bedzie wymagała dalszego, stałego leczenia.? Czy możliwa byłaby miesieczna kalkulacja kosztów leczenia....?
  18. [quote name='tabaluga1']Jak zatem gminy realizują swoje zadania wynikające z przepisu ustawy ? [I]Art. 11. 1. Zapewnianie opieki bezdomnym zwierzętom oraz ich wyłapywanie należy do [B]zadań własnych gmin[/B][/I][B] . [/B] Czyżby gminy naruszały postanowienia ustawy ? Na pewno musi istnieć program , plan , procedura postępowania z bezdomnymi zwierzakami . To nie jest kwestia dobrej woli . Gmina jest zobowiązana do realizacji zadań . Możesz sprawdzić , co służby gminne mają wg planu zrobić z bezdomnymi zwierzakami ?[/QUOTE] Odpowiedż gmin jest zaskakujaco prosta; "U nas nie ma bezdomnych zwierząt !!!" Przerabiany był ten problem pare m-cy temu na żywiecczyżnie,gdy gminy nie chciały partycypowac w budowie schroniska w Zywcu. I taki własnie przedstawiały argument!! I co im zrobić?
  19. Bardzo jestem spragniona wieści o Grallu.. Jego wątek jest niesłychanie ważny dla wszystkich innych ,doświadczonych przez los i czekających na dom pieluszkowców. Ważny, bo budzi nadzieję .......!!!!
  20. Zajrzyjcie na bazarek kubeczkowy....:razz::multi::razz:
  21. Trzymam kciuki za maleńką.....
  22. Majac na uwadze gabaryty Bercika, to raczej z całą wazą.....;)
  23. [quote name='NATKA']Łomatko jakaż ona piękna :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To fakt ! I jak jakiś szpicoposiadacz patrzy na Nią, to mysli:... całkiem jak "mój"...."moja.".. I tym bardziej sie robi nieswojo, bardziej boli i jakiś taki wstyd...
  24. [B] 17- scie ???? [/B] A u [B]Onki3[/B] na miesięcznych wczasach ubyło jej pewnie z [B]7[/B]...;) I dzięki za ew. nagrodę.!!!.Jest SUPER !!!;) Ale, Ale....nasze [B]Dobro Narodowe[/B] ma srebrny, olimpijski medal !!!!!!.Ten chlopak wciąż mnie wzrusza i emocjonuje...:multi:
×
×
  • Create New...