-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Karinka jest chwilowo u Irenki. Niestety, strasznie już tam ciasno. /Jest tam m.inn ślepy Niedżwiadek z podpisu bubu/. Zameczymy Irenę tyloma obowiazkami, o kosztach nie wspomnę.... Bardzo, bardzo Karince domek potrzebny. Jest mało kłopotliwa, kochana... Należy Jej sie własny ludż po tylku latach schronu ...:-(
-
[quote name='Piromanka']Może uśmiechnie się do Ciebie szczęście, Koleńko, i wyciągniemy Cię ze schronu.[/QUOTE] I niech to bedzie priorytetem...Obojetne,czy DT,DS,awaryjny...Wszystko jedno, byle [B]DOM[/B] !
-
Zamówiłam swoim rybke a[B] Lolusiowi[/B] olej. I tak codziennie polewam mu jedzonko olejem ,a po rybim to może te jego piórka staną sie gęściejsze... Szkoda że nikt inny z Bielska sie nie skusił.:razz:
-
Sunia 'sąsiadki" już po sterylce. To już starsza panna . Panstwo też dość wiekowi i niedołezni.Na pewno już nie maja sił na spacerki i sunia pewnie jest wypuszczana z bloku na siuu luzem. Więc nastepna ciąża byłaby jak w banku.... U suni wyszedł guzek na listwie i fatalne zęby, no ale na wszystko nie zaradzimy...
-
[quote name='ona03']My :diabloti: okropne :roll: ale o co chodzi :cool3: [B]Energy [/B]ja nic nie wiem, a Ty :p[/QUOTE] [B]Juz dobrze wiecie co...!!! To sie nazywa "pies ogrodnika"....[/B] Kochani !!! to jest pies ,o którym baardzo często myślę. Od ponad roku jest moim [B]wyrzutem sumienia[/B]... Gdyby mój dom nie byłby tak zapsiokocony, Kumpel byłby mój ! Na tym wątku krew sie nie leje..Ot, zwykły,schroniskowy pikuś. Ale takiego pechowca dawno nie widziałam.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/128193-Kumpel-A-liczny-kudA-atek-szukam-pilnie-DT-na-czas-kastracji[/URL] Dom na czas kastracji sie znalazl, ale Kumpel kolejny raz zwiał. / Kastracja miała spowodowac,że przestanie byc wiecznym,schroniskowym uciekinierem. Tylko jak on ma nie uciekac, kiedy tak bardzo chce do własnego domu....?
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Szkoda wielka że ludzie z miejsca "gdzie zwykle przebywa" nie zakochali sie w Kumplu... Ale przeciez Go karmią.? Nie przepedzają. ...! Nie wzrusza ich Jego psi los ? -
Jesteście okropne....!! Naprawdę !!!
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mija miesiąc od powyższego postu..? Czy [B]Kumpel[/B] , ten najwiekszy psi pechowiec, [B]jescze Zyje[/B] ??? -
Pewnie podniosę [B]Once3[/B] cisnienie jak powiem ,że ostatnio Lolem interesuje sie pani szukajaca towarzystwa dla swojej paromiesiecznej suni / haszczaka/. Pani jest 'blokowa"....?! [B]Oneczka3[/B] - zrobisz wizytę ?
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
togaa replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Pewnie Malutką to męczy... Ale przyjdzie wiosna. W plenerze jest o wiele wiecej wrażeń i bodżców.. Dużo wieksza motywacja...no bo kolejny krzaczek do zasiurania czeka.. Wtedy Bianeczce bedzie lżej... -
Jejku, jak bardzo malutka chce do swojego ludzia...!!! Do własnego domu.....!!! To najsmutniejsze życiowe sytuacje ...gdy jedyną psia winą jest to,że przeżył swojego właściciela..../O ile o jakiejkolwiek winie można mówic../. Często o tym myślę....
-
I dla [B]Evatr[/B] wielkie dzieki za rzetelne info, o sercu dla Dharmuli nie wspominając... ! :Rose: Czujemy ,że los szpiculi jest dla Ciebie ważny...! [B]Evatr[/B], a tytułu to byś nie wymyśliła ??? Prosimy !!!
-
No i jesteś jego Chrzestną Mamą !!!!.:lol: To Ty [B]Budrysku[/B] wymyśliłaś tego[B] "LOLUSIA"[/B].;) Strasznie mi sie to imie nie podobało, a teraz nie wyobrażam sobie innego.
-
Atrisko! tytuł trzeba zmienić ..! I ubłagac kogos o ogłoszenia...! Czy ta poprawa skóry jest stała,czy też Dharma bedzie wymagała dalszego, stałego leczenia.? Czy możliwa byłaby miesieczna kalkulacja kosztów leczenia....?
-
[quote name='tabaluga1']Jak zatem gminy realizują swoje zadania wynikające z przepisu ustawy ? [I]Art. 11. 1. Zapewnianie opieki bezdomnym zwierzętom oraz ich wyłapywanie należy do [B]zadań własnych gmin[/B][/I][B] . [/B] Czyżby gminy naruszały postanowienia ustawy ? Na pewno musi istnieć program , plan , procedura postępowania z bezdomnymi zwierzakami . To nie jest kwestia dobrej woli . Gmina jest zobowiązana do realizacji zadań . Możesz sprawdzić , co służby gminne mają wg planu zrobić z bezdomnymi zwierzakami ?[/QUOTE] Odpowiedż gmin jest zaskakujaco prosta; "U nas nie ma bezdomnych zwierząt !!!" Przerabiany był ten problem pare m-cy temu na żywiecczyżnie,gdy gminy nie chciały partycypowac w budowie schroniska w Zywcu. I taki własnie przedstawiały argument!! I co im zrobić?
-
Bardzo jestem spragniona wieści o Grallu.. Jego wątek jest niesłychanie ważny dla wszystkich innych ,doświadczonych przez los i czekających na dom pieluszkowców. Ważny, bo budzi nadzieję .......!!!!
-
Zajrzyjcie na bazarek kubeczkowy....:razz::multi::razz:
-
Trzymam kciuki za maleńką.....
-
[quote name='NATKA']Łomatko jakaż ona piękna :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To fakt ! I jak jakiś szpicoposiadacz patrzy na Nią, to mysli:... całkiem jak "mój"...."moja.".. I tym bardziej sie robi nieswojo, bardziej boli i jakiś taki wstyd...
-
[B] 17- scie ???? [/B] A u [B]Onki3[/B] na miesięcznych wczasach ubyło jej pewnie z [B]7[/B]...;) I dzięki za ew. nagrodę.!!!.Jest SUPER !!!;) Ale, Ale....nasze [B]Dobro Narodowe[/B] ma srebrny, olimpijski medal !!!!!!.Ten chlopak wciąż mnie wzrusza i emocjonuje...:multi: