-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Cieszę sie, ze staruszka zabrana ale za tą małą to płacze jak bóbr:-( Kiedy bedziemy ją sterylizować? A czy mamy ją gdzie przetrzymać po sterylce?[/QUOTE] [B]Iwonko[/B], to maluch rozpacza bo został sam.... Sterylka jak tylko poodgarniamy inne zwierzaki, bo dzieje sie ostatnio za dużo. Nasz wet. przetrzyma ją u siebie w domu, choć zazwyczaj tego nie robi. Placowa jest już u [B]Gosi pod Poznaniem[/B]. Odżyje malutka. Będziemy dalej śledzić Jej losy.. Jest zgłoszenie o następnym placowym rotku w kojcu. Piękny, młody pies. Ręce opadają. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie jestem w stanie sklecić sensownego zdania. Może tylko tyle dodam, że na koncie [B]Malucha[/B] jest ponad 3 tyś., nie licząc tych już zebranych. Jest więc w pełni zabezpieczony finansowo . [B]Poker[/B] kochana, gdyby potrzebna była zgoda na zabieg, masz moje pełne pełnomocnictwo w tym względzie. -
Melduje się na wątku na zaproszenie [B]Sabiny[/B], ale widzę że z domku nici. Wielka szkoda..
- 542 replies
-
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']dziewczyny, staram sie jakos przeslac te zadeklarowane pieniazki, nie udalo mi sie tak jak chcialam....jest jeszcze mozliwosc dowiezienia do kogos z WR....czekam na odpowiedz.....[/QUOTE] [B]Wiesio[/B] kochana, nie kłopocz się. Mały jest juz zabezpieczony finansowo. Ogromnie Ci dziękujemy za chęć pomocy!! Wstawię dalsze wpłaty wieczorem. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][Fajne imię TONIK, jak uważacie?/QUOTE] Świetne. A[B] Toni bo od Antosia...[/B] Siusiak wypłukany przez pana wet., przy okazji w zastrzyku coś na anemię , ciałko wykąpane z grubsza, łóżeczko i kocyk wyprane . Uff.... -
[B]Lolito[/B], żywiecki burak -to mu jodu trzeba .:razz: (zaraz mnie żywczoki pogonią za tego buraka :evil_lol: )
-
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Iwonko[/B], błagam.....:oops: U malucha zobaczyłam ropny wyciek z siusiaka. Podpadło mi że go wczoraj często wylizywał. Dzisiaj wziełam okulary, ścisnęłam no i jest .. Zadzwoniłam do pani Bimbusiowej i u niego to samo. O 17-stej jedziemy do lecznicy.. -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Irenka[/B] mówiła ze to było rozdzierające serce pożegnanie...:-( Jeden psi płacz....:-( Mamusia w komfortowych warunkach szczęśliwie dojechała już do Łodzi. Za 2 dni rusza w dalszą podróż do Poznania, do DT Małgosi. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTETo go wykąpiemy u nas. Lepiej ,żeby był czysty do operacji.][/QUOTE] No to ja to zrobię dzisiaj wieczorem , żeby go nie stresować w nowym miejscu na 'dzień dobry". Dzisiaj z mojego łóżka przeniósł się na łóżeczko [B]Niuni[/B] i tak sobie spali wtuleni. -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Ważne że będzie uratowana i szczęśliwa :)[/QUOTE] Ufamy że dziewczyny z rottki to sprawią. Dzisiejszy dzień to same nerwy, ale wszystko sie udało. Wielkie ukłony dla p[B].Basi i Irenki.[/B] Maleńka pożegnała Plac i córeczkę... Jutro rano podróż do Łodzi. Tu uklony dla Pana [B]Jacka [/B]. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Czy on jest większy od Lolitka? [/QUOTE] Troche większy. Inaczej zbudowany. Bardziej filigranowy ale na wysokich łapkach i bardzo, bardzo chudziutki. Szkielecik taki. Jest też lekko przybrudzony, ale boję się go kąpać. -
[QUOTE][B]Lolcio[/B] tak się zadomowił, że postanowił stratować ogródeczek :mad:[/QUOTE] A to mały wandal ! Jak mu do twarzy w tych szydlastych ...Cudny jest !
-
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Jak u Toniego z zachowaniem czystości? Wytrzymuje już trochę? Muszę się odpowiednio przygotować do jego obsługi.Myślałam ,że może uruchomię takie plastikowe legowisko łatwe do umycia i włożę do niego poduszkę.Mam poduchy na wymianę i kocyki.[/QUOTE] Nie ma żadnych problemów. Tylko trzeba z nim często wychodzić do ogródka. I on i Bimbo są genialni pod tym względem. Wrodzona kultura! Niestety, nie chodzi na smyczce a ja nie mam sumienia teraz go nią stresować.Ale bardzo trzyma sie nogi i w ogrodzie jak i w domu nie odstępuje człowieka na krok. Legowisko przyjedzie z Tonim. Twoje może być zapasowe. [B]Toni[/B] pół nocy śpi w łóżku a pół w swoim łóżeczku... Do przewozów zostawię Ci wygodny kontener w którym jest wożony. [B]Toni[/B] niestety wymiotuje i siusia podczas jazdy. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Alez on ma komfort w swojej 'altance' , no, no :lol:[/QUOTE] No cóż ! Altanki bywają różne.....;) [B]Bimbuś [/B]już w nowym domku !!! Państwo którzy chcieli psiaka o gabarytach nakolankowych, po spotkaniu z Bimbulem nie mogli przestać o nim myśleć.. Ma domek z duuuużym ogródkiem do biegania, spanie w łóżku , spacery z Pańcią która nie pracuje i co najważniejsze wiele serca od całej psiolubnej Rodzinki. Senior rodu jak wspominał ukochanego jamniczka , który odszedł w listopadzie to płakał jak bóbr... W dodatku domek jest[B] 4 km[/B]. ode mnie.....!!!! Będa więc zdjęcia i częste relacje.... -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny z[B] Rottki[/B] mają dla mamusi tymczas za[B] Poznaniem.[/B] Właśnie dogrywamy transport. Jak wszystko dobrze pójdzie, to dzisiaj o 15-stej sunię zabieramy z Placu do Dobrej Duszy , na jedną noc. Po to, by jutro wcześnie rano pojechała do [B]Łodzi[/B] i w kilka dni później do [B]Poznania. [/B] Skomplikowane to logistycznie, ale co zrobić.... -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Tak zrobimy , żebyś nie musiała gotować. [B]Zielony smok po raz kolejny pokonany;[/B] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4378/sam9562.jpg[/IMG] -
[QUOTE]ciekawe czy dostałby pozwolenie od [B]togaa[/B] :loveu: na wyjazd :evil_lol:[/QUOTE] Gdybym wiedziała że będzie straszony tymi białymi purchawkami, to nie wiem, nie wiem ? Biedactwo kochane, co On musiał przeżywać.:placz:
-
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][Czy widzicie podobieństwo? To jest dziewczynka Miła , która była u nas w DT 2 lata temu./QUOTE] Ogromnie podobieństwo. Są nowe wpłaty na Toniego.Zaraz pouzupełniam. Zaszalałam i wzięłam z lecznicy 7 puszeczek Hillsa po 9 zł i 3 kg. RC Intestinal . Żałuję że wcześniej na to nie wpadłam , żeby go jeszcze bardziej "podfutrować. " Szkielecik z niego straszny... Mam już w domu wyniki badania krwi i rtg. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[QUOTEMoże on jest nieszczęśliwy u nas?][/QUOTE] To zupełnie niemożliwe... Dużo zdrowia dziadziusiowi życzę. Moja [B]Toga[/B] głucha jak pień. Dzięki temu mniej szczekliwa, a jak już szczeka to trudno doszukać się powodu.. Dużo śpi, wstaje coraz gorzej, wywala się na schodach, coraz bardziej ucieka do swojego świata.. 30 kwietnia skończyła 13 lat... -
[B]Kto nie zna historii Toniego zajrzyjcie proszę !!! Dodajcie otuchy....[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226399-B-B-Szczeniule-spanielowate-Toni-UMRZE-BEZ-OPERACJI-SERCA-%21-1500-z%C5%82-potrzeba-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-zł-potrzeba-[/URL]! [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1010/sam9373.jpg[/IMG]
-
Moje Słoneczko kochane ! a ja nic nie wiedziałam, że tak się biedactwo tuła po Świecie !!!!:mad: Pewnie się zmęczył, spocił, nie dospał ...Ech... Zajrzyjcie proszę !!! Dodajcie otuchy.... Mały [B]Toni[/B] w moim sercu zajął tyle samo miejsca co[B] Lolito.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226399-B-B-Szczeniule-spanielowate-Toni-UMRZE-BEZ-OPERACJI-SERCA-!-1500-zł-potrzeba-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226399-B-B-Szczeniule-spanielowate-Toni-UMRZE-BEZ-OPERACJI-SERCA-!-1500-zł-potrzeba-[/URL]! [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1010/sam9373.jpg[/IMG]
-
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']i jak stoimy z kasą?[/QUOTE] Wszystko co wpłynęło jest w 1-szym poście. Jutro zsumuję, bo dzisiaj już padam na p....Przepraszam. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Basiu, wpadłaś po uszy ;) jeszcze go nie oddasz i co? będzie towarzyszył indze w zabawach ;)[/QUOTE] Nie kracz [B]necia.[/B] Jak na razie , 'trzymam" się... -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Osłuchali serduszko i jest niby lepiej jak bierze ten lek... Ma szaleńczy apetyt i zrywy zabawowe, ale je stopuję. Nie odstępuje człowieka na krok. Cudo, nie pies... -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2307/sam9548.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7442/sam9553.jpg[/IMG]