-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']tu NIKA: [I]Co za ludzie, dziś wieczorem tata zamknął mnie na balkonie!!! Dobrze że Staś zauważył, ze w domu mnie nie ma i zaczął szukać..... bo smutno mi tam było samej. A panu przeciąg przeszkadzał.[/I][/QUOTE] To mi się zdarzyło Ślubnego tak zamknąć i sobie pojechać.....:evil_lol: Do zachodu słońca jakoś wytrzymał, ale potem chłodem od lasu powiało i w swej desperacji wciągnął na siebie całe wiszące tam pranie . W większości moje osobiste swetry. Niestety, z rozmiaru 38 przeistoczyły się w 42 i tak im zostało ....:placz: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
togaa replied to Energy's topic in Już w nowym domu
W żywieckim schronisku jest takie biedactwo; [URL]http://www.beskid-eko.pl/251,kaprys.html[/URL] Edytuję; po pudelka zgłosił sie właściciel. Uff.... A na przyszłość sie poprawię. Będzie wg. metryczki.:lol: -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Przelałam 50 zł dla mamusi:)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy [B]agusiuzet.[/B] ! :loveu: Wpłata jest już na koncie Stowarzyszenia !:multi: -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']Basiu, ale one będą zabrane od tego właściciela i oddane komuś na DT tak? do tej altanki[/QUOTE] Tak, już jutro zamieszkają w altankowym Domku Tymczasowym. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe'][B]Basiu.... mamy wolny weekend i piątek, daj znać jak możemy pomóc? [/B][/QUOTE] [B]Iwonko Ty Moja[/B] ! wiem że na Ciebie zawsze można liczyć, ale spoko... Z tego co wiem, "Zagroda" dla maluchów prawie gotowa. Najważniejsze że będą bezpieczne. My tylko będziemy musieli sie spężyć, by szybko znalazły cudowne domki.. -
[quote name='Dark Lord']No, wreszcie gada ostrzygli, kto to widział żeby pies taki zarośnięty chodził.:cool3:Teraz przynajmniej wygląda po ludzku.:loveu:[/QUOTE] Kiedy ja wolę [B] Lolka[/B] w menelowym image. :razz:Taki picuś - glancuś nie w moim typie.:no-no-no: Niech no tylko doleci, zapuścimy na nowo...
-
[quote name='Lili8522']Kartki na Dzień Mamy dla Majeczki. Zapraszam! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226566-Kartki-na-DZIE%C5%83-MAMY%21-R%C4%99cznie-robione%21-Zapraszam%21-Do-20-05-godzina-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226566-Kartki-na-DZIEŃ-MAMY!-Ręcznie-robione!-Zapraszam!-Do-20-05-godzina-20-00[/URL][/QUOTE] Przecież naszej [B]Majeczki[/B] nie ma na wątku. Całkiem zapomniałam. Ale Ona tak ma się u[B] neci[/B] dobrze, że inne bidy Ją zasłoniły... Wieczorem się poprawię.
-
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Plan jest dobry, teraz go zrealizować.... -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jest światełko w tunelu. Trzeba tylko siatką wydzielić smarkaczom w zaprzyjaźnionym ogrodzie kawałek wybiegu. Zamieszkają w altance niestety, ale będa bezpieczne. Nie pytajcie , ile mnie to kosztowało zdrowia. Odetchnę, jak już będą na miejscu. Jeszcze trzeba je surowicą zabezpieczyć do szczepień. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Przyznaję że jeszcze chwila a się poddam. Ta presja czasu mnie wykończy... -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
togaa replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='FLY']to super więc przelewam kaskę na Bunię do Fundacji, będzie na jej bieżące potrzeby:) Jeśli ktoś jest w stanie to załatwic, to prosilabym bardzo o potwierdzenie dotarcia przelewu. Edit: oczywiscie zapomnialam napisac nick w przelewie,ode mnie to bedzie ten na 150zł Małgorzata D. (podaje żeby bylo wiadomo co potwierdzić)[/QUOTE] Wpłata 30-stego już była na koncie Stowarzyszenia. Dziękujemy w imieniu Bunieczki -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Był jeden telefon. Ludzie mają już jednego psa w.... budzie. Nie kontynuowałam rozmowy. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Minął dzień i niewiele się zmieniło.... -
Ano bez... Jest przekochany, takie głupstewko milusie. Kiwa nim jakby mniej. Ma niezwykle miłe usposobienie i tak jakoś wzrusza człowieka. Uwielbia towarzyszyć naszej chorej koteczce Różyczce na spacerkach. [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5229/sam91162.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9981/sam90902.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8473/sam91102.jpg[/IMG]
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Cierpliwości ! Wet. który zrobi badanie krwi Małej wraca w poniedziałek. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']oby ci ich nie usunęli... zajrzyjcie na Rymowankowy! świetny wierszyk tam jest!!![/QUOTE] [B]Nikaraguo[/B], ja tylko aktywowałam Twoje ogłoszenia. Zreszta jestem Ci za nie bardzo wdzieczna. [B]Feliksiku [/B]! wymyśl coś. Toje pomysły zawsze były niezwykle skuteczne.... -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Chyba zaskoczyło. Aktywowałam dwa z gumtree; [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=376084123&Guid=13708e4a-9830-a20b-2741-2da0ffffd926[/URL] Z Allegro był 1 telefon, ale nie ciekawy.. -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Rudasek jest bardzo drobny, wychudzony z oklejonym kupami odbytem. Zdominowany przez czarno-białego. "Czarny" to będzie temperamentny chłopak... Mam surowicę, gdyby trzeba było je zabezpieczyć. [B]Nikaragua[/B], noszę telefon na szyi, co godzinę sprawdzam pocztę. Cisza ! -
[QUOTE][B]Lolo[/B] biegnie, uszka fruwają, skrzydełka latają, nie wiadomo gdzie wyląduje,[B] tooga[/B] obserwuj niebo :evil_lol:.[/QUOTE] Spodziewać się desantu, hm... ??;) [B]Lol[/B] byłby zachwycony ! Cieczka [B]Tog[/B]i w rozkwicie !
-
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='BBeta']W tym temacie pojawiły się już propozycje zabrania maluchów na DT, co z nimi?[/QUOTE] Bo zgłosiły się zaprzyjaźnione dziewczyny, które mają domy zapchane i tak ponad swoje możliwości. Nie potrafię dowalać komuś psa, gdy wiem że ma już nadkomplet.... -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Czy wlasciciele maja juz chetnych na szczeniaki ? [COLOR=#000000][INDENT]Czy wlasciciel chce je sprzedac czy chce sie ich po prostu pozbyc ?[/INDENT] [/COLOR][/QUOTE] Oddadzą bez problemu na zasadzie ;'kto pierwszy ten lepszy.." [QUOTE]Czy właściciele zgodzą się oddać sunię-mamę? [/QUOTE] To było moje pierwsze pytanie, gdy tylko ją zobaczyłam na tym łańcuchu. Nie chcą sie suni pozbyć, bo jest łagodna dla ich 6-stki dzieciaków. :placz: [QUOTE]togga - jakby domek się znalazł to jak je zabrać? masz jakiś dostęp do nich, przez znajomych czy od tych ludzi poprostu zabrać? [/QUOTE] Byłam tam wczoraj wieczorem, choć to koniec Swiata. Przysiółek wysoko w górach. Dwa domy na krzyż . Cud, że tam dotarłam. Pojadę tam w każdej chwili znowu, tylko gdzie ja zabrać?