-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Na gwałt szukamy [B]DT[/B] dla tych ślicznych szczeniaków (chłopcy)– najlepiej [B]Bielsko-Biała i okolice.[/B] Urodziły się 12 stycznia br. , mieszkają w budzie. Ich Mamą jest wiejska, łańcuchowa sunieczka w typie setera/spaniela ? Teren nie ogrodzony... Musimy szybciutko je stamtąd zabrać, bo skończą jak Ona – na łańcuchu . Sterylką suni zajmiemy się później (właściciele sie zgodzili ) , priorytetem są szczeniaki. Pomóżcie proszę. Bardzo pilne ! [B][I]30.04.2012 szczeniule i Mamusia zostały dzisiaj odrobaczone , odpchlone i...tyle. Nie wiem, co dalej ? 5.05.2012 sczeniaczki zostały umieszczone w awaryjnym DT w altance. Pilnie szukamy DS. 10.05.2012r. U Toniego wykryto b.poważne problemy kardiologiczne. Jest problem pomiędzy tętnicą płucną a aortą. Stan ten jest postępujący ,niszczy serce i rokuje rok życia. Wadę tą można operować.Jesli zabieg sie uda, Toni będzie mógł normalnie funkcjonować. Zniszczenia serca które już się dokonały wprawdzie się nie cofną, ale nie będzie nowych. Ryzyko że maluch przeżyje zabieg i okres pooperacyjny wynosi 40 %. Koszt zabiegu u specjalisty w Warszawie to ok.2 tyś zł. Zabieg wykonany tu, w B-B to około 1 tyś. Co robić? 13.05. Zdecydowaliśmy, że Toni będzie diagnozowany i ew. operowany we Wrocławiu. [COLOR=#ff0000]Bardzo prosimy o wsparcie finansowe !!!! Koszt samej operacji to[SIZE=3] 1500 zł ![/SIZE]!![/COLOR][/I] [/B] [B]Kontakt [/B]; 50 23 29 612 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [SIZE=2][B][B][I][COLOR=darkred]Nr konta dla osób , które chciałyby wesprzeć maluchy, operację Toniego i sterylke Mamusi:[/COLOR][/I][/B][/B][/SIZE] [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [I](z dopiskiem; np;darowizna dla Toniego) [/I] [SIZE=3][B]Rozliczenie;[/B][/SIZE] [B]- 40,00zł.............odpchlenie, odrobczenie całej trójki 30.IV.[/B] + 50,00 zł ...........[B].[/B]p.Monika M. - Korbielów[B] - 469,00 zł.............Lecznica B-B Toni ([/B]rtg, usp, doppler - 150 zł, zastrz.anemie-17zł,bad.krwi-80zł,cerenia-20zł,karma extra-150zł puszki,suche,obroża kiltix-52zł) [B]- 130,00 zł .........jedzonko dla szczeniaków ( [/B]zostało jeszcze ok.5 kg[B])[/B] [B]- 110,00 zł ........szczepienie obu szczeniaków ( 2 x 55 zł),7.05 2012r.[/B] [B]- 240,00 zł.........transport; B-B-Wrocław B-B[/B] [B]- 500,00 zł..........Lecznica Wrocław (operacja Tonika)[/B] + 24,00 zł..........p.Zofia U.K. Wrocław 13.05. + 50,00 zł..........p.Wojciech M. Wrocław, 14.05. + 100,00 zł.........p.Adrian Ryszard S. ,Łódż, 14,05. + 20,00 zl..........p.Hanna N., Piła 14.05. + 50,00 zł..........p.Robert L. ,Gąbin , 14.05 + 7,00 zł ..........p.Iwona S., Bytom 14.05. + 7,00 zł...........p.Magdalena Dorota P. Biłgoraj 15.05 + 20,00 zł ........p. Anna Monika P. ,Dabrowa Górn. 15.05 + 50,00 zł ........p.Izabela Ch. Komorów, 15.05. + 20,00 zł .........p.Izabela P., Szczecin, 15.05 + 100,00 zł........[B]Anula - dogo[/B]., Polkowice,15.05 + 30,00 zł..........p.Bożena Z.J-B, Czarny Bór, 15.o5 + 5,00 zł ..........p.Katarzyna Sylwia R. ,Będzin, 15.05 + 5,00 zł...........p.Karolina Maja W. Olsztyn, 15.05 + 100,00 zł........p.Ewa J. Warszawa,15.05 + 100,00 zł .......p.Adam Bogusław F. Wałbrzych 15.05 + 25,00 zł ........p.Marta Anna J. W-wa 16.05 + 20,00 zł.........p.Urszula G. Czerwionka-Leszczyny 16.05 + 15,00 zł ........p.Marta J. Legnica 16.05 + 100,00zł .......p.Tomasz K. Radom 16.05 + 50,00 zł ........p.Danusia Gł. Bytom 16.05 + 15,00 zł ........p.Aleksandra Szcz. Kraków, 16.05. + 150,00zł........p. Joanna K. Wieliczka, 16.o5 + 120,00 zl.......p. Ryszard D.,Renata P. - Kąty Wrocławskie,16.05 + 46,00 zł.........p.Karolina Ś ([B]z bazarku Bros[/B] ("Zbiorowisko różności dla Mijki..')) Wrocław, 16.05 + 10,00 zł .......p.Jolanta P. - Brzezna, 16.05 + 20,00 zł........p.Krzysztof P. Olkusz, 16.05 + 50,00 zł .......p.Roma P.- Bytom (za pośrednictwem Daniusi Gł-Bytom),16.05 + 20,00 zł........p.Dominik, Damian,Henryka M. Świebodzice, 16.o5 + 20,00 zł........p.Katarzyna R. Poznań 17.05 + 30,00 zł........p.Izabela Sz. Bytom , 17.05 + 150,00 zł.......p.Jadwiga R. Skawina 17.05 + 20,00 zł........p.Katarzyna R. Warszawa,17.05 + 30,00 zł........p.Marta J. Wieliczka, 17.05 + 50,00 zł.......p.Marta M. Opole 17.05 ([B] kado[/B] z dogo) + 50,00 zł.......p. Ewa M. Kraków 17.05 + 300,00 zł ....E i M. Laskowska Kraków 17.05 + 80,00 zł.......p.Helena i Lila J. Kraków 17.05 + 30,00 zł.......p.Beata Iwona St. 17.05 + 30,00 zł..... Od Kamili z Wrocławia ([B]SYRIUSZ[/B]),za pośrednictwem [B]Nikaragua[/B],17.05 + 50,00 zł.......p.Ewa W. Kraków, 17.05 + 100,00 zł......p.Marta C. Warszawa, 17.05 + 300,00 zł .....p.Anna Olga R. Warszawa, 17.05. + 200,00 zł......p.Kacper Jakub L. Fałków, 18.05 + 20,00 zł ......p. Elżbieta W. Kraków, 18.05 + 10,00 zł.......p.Krystyna T-K, Myszków, 18.05 + 25,00 zł.......p.Justyna S Z. Kraków, 18.05 + 50,00 zł.......p.Janusz Włodzimierz K. Kraków,19.05 + 10,00 zł.......p.Daria Maria P. Olsztyn, 21.05 + 20,00 zł.......p.Sławomir K. Kraków, 21.05 + 100,00 zł .....p.Aldona W. Gdańsk, 21.05 + 40,00 zł.......p.Karolina S-S, Krzeszowice, 21.05 + 100,00 zł.....p.Leszek R,Ewa S., Wielkie Drogi,21. 05 + 30,00 zł.......p.Natalia K. Kraków, 21.05 + 10,00 zł.......p.Paulina H. P-N, 22.05 + 50,00 zł.......p.GraŻyna B. N-S, Niemcz, 24.05 + 50,00 zł......p.Elżbieta A. Wałbrzych, 29.05 + 140,50 zł ..... bazarek [B]Nikaragua[/B] ("Rymowankowy dla Tonia i Baloniarek..", V.2012r.) + 74,50 zł ......bazarek[B] Nikaragua[/B] ("Wielki mix ciuchowy.." V.2012r.) + 73,50 zł.......bazarek[B] Nikaragua [/B]("Mix%rabaty%Anioły%Kolczyki%Ksiazki..", V.2012r.) ------------------ [B][SIZE=3]+ 2191,50 zł[/SIZE] [/B] [B]Chory na serduszko Toni[/B] [B]vel Antoś[/B] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1010/sam9373.jpg[/IMG] [B]Bimbo;[/B] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6405/sam9388.jpg[/IMG] [B]Mamusia;[/B] cudowna, przytulasta sunieczka. Złoto nie pies . Zdaniem znawcy [B]Springer Spanielów Walijskich,[/B] sunia jest czystej rasy walijką. [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6067/sam9138v.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4293/sam9144.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3481/sam9186.jpg[/IMG] [B]Autor; Nikaragua[/B] [COLOR=#000080]Każdy jakieś ma marzenia każdy chciałby długo żyć każdy chciałby być kochanym każdy chciałby zdrowym być. Lecz niestety różnie bywa czasem dobrze, czasem źle dziś opowiem wam historię posłuchajcie proszę mnie. W małej wiosce hen z górą Dwa szczeniaki małe są Jeden większy drugi mniejszy W budzie, w błocie z mamą śpią. Przyjechała dobra pani I zabrała pieski dwa Zaszczepiła, nakarmiła Marzy, że im szczęście da. Większy piesek, piękny, silny Wciąż w podskokach spędza dnie A ten drugi mały słodki Do człowieka tuli się. Serce bije maluszkowi Jak szalone puk puk puk Operacja jest potrzebna Aby piesek przeżyć mógł. Więc prosimy i błagamy Dziś o wsparcie wszystkich Was Aby w zdrowiu, a nie w bólu Szczeniakowi płynął czas. Aby bawił się jak inne By mógł skakać, fikać, żyć By nie cierpiał i nie płakał Lecz mógł zdrowy wreszcie być[/COLOR]
-
[quote name='Smyku']Basieńko jedziemy wyrwać księciunia .[/QUOTE] Z piłą mechaniczną....Wytniemy Śliwy w pień. Będzie masakra !
-
[quote name='Justyna Klimek']Oczywiście, starsza pani kwalifikuje się w pełni do dofinansowania w wysokości 150zł. Jeśli jej córka mogłaby być poddana zabiegowi, również otrzyma dofinansowanie w tej samej wysokości.[/QUOTE] Ogromnie dziękujemy. Dopytamy w jakim wieku jest 'młoda". ? Jesteśmy bardzo wdzięczni !!!!!
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Witajcie:) Akcja-kastracja ma jeszcze fundusze - możemy dofinansować sterylkę sumą 150zł. Zapisuję starszą damę w wątku akcji.:) W jakim wieku jest młodsza sunia? Może ją też już można wysterylizować? (też damy 150zł)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy.:multi::multi::multi: To wielka pomoc ! Dowiemy się w jakim wieku jest 'młoda" i damy znać. -
[QUOTE]Lolcia uwiązałam do śliwy [/QUOTE] Matko Jedyna !!! [B]Lolka[/B] do [B]Ś L I W Y[/B] !!! ??? :crazyeye: Wyobrażam sobie , jak się darł !!! :evil_lol: Biedactwo moje kochane !
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki [B]Lili.[/B] Poprosiłam...zawsze to jakaś nadzieja. -
Czy byłaby szansa pomocy w sterylce rottweilerki z tego wątku? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225265-Placowa-stara-rottweilerka-ze-szczeniulem-Na-cito-wysterylizowa%C4%87-Pomo%C5%BCcie-[/url]! Wzięta ze Schronu do pilnowania PLACU z badziewiem. Rodzi na okrągło a szczeniule oczywiście lądują w Schronie. Zaopatrzyliśmy Ją w porządną budę, została wraz z szczeniakiem zaszczepiona,odrobaczona itp.. Niestety, na sterylkę brakuje kasy,a trzeba to zrobić na Cito !!! Wielka prośba o pomoc ! [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7908/sam86762.jpg[/IMG]
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Pokonałam zielonego Smoka....[/B] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2005/sam9064.jpg[/IMG] -
LETYCJA - cieniutka malizna, krucha jak listeczek. Ma domek jak marzenie !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To pies - marzenie ! Ktoś będzie wielkim szczęściarzem. Zaczynamy ogłaszać ! -
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Ihabe kochana,[/B] pouzupełniałam Twoje wpłaty w pierwszym poście. Dzięki Tobie , dług S[B]hrekusiowy[/B] topnieje.... Przez weekend może w końcu uda nam się odwiedzić chłopaka... -
[QUOTE]Mysle , ze taniej bedzie na wybieg [/QUOTE] Taniej ? Ale czyim kosztem ? W ogóle sobie nie wyobrażam tak trudnego psa u[B] Tamary.[/B]
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny mają negocjować, bo to nie w 'naszej lecznicy' tylko takiej z hotelikiem.... Jak będzie już wiadomo ile, napiszę. -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Lili,[/B] jak myślisz o tym ,to się nie załapujemy; [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL] Tu tylko dobra wola i serce dogomaniaków może pomóc. Bazarek tez odpada, bo teoretycznie [B]Sunia[/B] 'ma dom". Umawiamy Ja na sterylkę na "po długim weekendzie". Nie mamy jej gdzie przetrzymać po zabiegu i będzie musiała zostać w lecznicy do wyjęcia szwów. Wole nie myśleć jakie będą koszty. -
[QUOTE]Jakby były deklaracje, mógłby zostać w hotelu ale trzeba się liczyć z dożywociem w jego przypadku (ma 10 lat). [/QUOTE] Może zacząć od tego ? [B][COLOR=#000000]Spróbować zebrać deklaracje na dalsze hotelikowanie ?[/COLOR][/B] Ja wiem że to strasznie trudne, ale przecież na dogo cuda sie zdarzają....
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
togaa replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Dla Buni [/I][/FONT][/B][/COLOR] -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Masz [B]Iwonko[/B] absolutna rację ! W końcu chodzi o Jej bezpieczeństwo. Musze jakoś się zorganizować i poświecić Jej trochę czasu. Tylko czy podołam? -
Mój mąż stwierdził że bez [B]Lola[/B] to jakby połowa psów ubyła.... Oprałam sobie łóżko !:razz: Nareszcie mogłam ściągnąć posiurany podkład na materac, wyprać kołdrę i poduchę w żółte plamy ... Tak to jest, jak się sypia z przeciekającym psem....;)
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
togaa replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Kto jest Skarbnikiem[B] Buni [/B]? Komu mam przekazać info. o wpłacie na konto Stowarzyszenia ? -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jest tak kochana, dobra. Tak spragniona kontaktu z człowiekiem. Złoto, nie pies... [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2572/sam9040.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2645/sam9046.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8862/sam9042.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9425/sam9058.jpg[/IMG] -
Z [B]oneczką03[/B] wymieniłyśmy dzisiaj z 10 telefonów. Wygląda na to że [B]Lolito[/B] zmienił miejsce pobytu bezstresowo i w sposób naturalny... I tylko ja cierpię za Niego i za siebie...;)
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A ja nie jestem kochana[/QUOTE] [B]Poker[/B] kochana ! i co ja mam teraz powiedzieć ???? Przecież wiesz że gdyby nie [B]Ty[/B], to tonęlibyśmy w długach po wieki ,a drzwi lecznicy zatrzaśnięte mielibyśmy na amen . Bardzo, bardzo Ci dziękujemy !!! Odwiedziłyśmy rottweilerkę w sobotę. Już wiadomo czemu jest taka strasznie gruba. Okoliczni mieszkańcy wrzucają na plac wszystko co niezdatne w lodówce do jedzenia; spleśniałe kanapki, jakieś zupy (jak do koryta),obierki z warzyw. Sunieczka powinna dostawać dobra karmę light i tylko tyle , ale to niewykonalne. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też miałam to szczeście poznać malutka w realu. Wczesniejsze zdjęcia nie oddawały Jej urody. Ma śliczne proporcje i zabawne piórka na brzuszku i łapeczkach. Prawdziwa z Niej pięknotka. I to Jej spojrzenie !!!! Czujne, inteligentne...Widać że pies myślący ! Świetna jest ,a wczorajsze zachowanie na piątkę ! Z dystansem ale bez histerii czy agresji.