Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='Nikaragua']Przelałam na psiaki u Irenki : 185zł z bazarków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241948[/URL] oraz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241986[/URL][/QUOTE] Bardzo. bardzo dziękujemy ! Wpłaty z obydwóch bazarków są juz na koncie [B]Stowarzyszeni[/B]a [B]( 94.00zł i 91,00 zł) Łącznie 185,00 zł !!!!!:multi:[/B]
  2. Jestem w rozpaczy. Nikt się z ogłoszeń nie odezwał...
  3. Teraz widać że [B]Iga[/B] ma tyle z jamniora,co kot napłakał... [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/808/sam3616n.jpg[/IMG] A z tyłu moja[B] Niunia[/B] kochana, co w grudniu/styczniu mało nie umarła . Prawdopodobnie powodem jej choróbska było zapalenie płynu mózgowo-rdzeniowego !
  4. Bazarek od [B]b-b[/B] dla naszej[B] Fizi,[/B] która nie otwiera pyszczka. Zapraszamy ogrodniczki !!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242552-Nasiona-gazani-sasanki-i-rojnik-dla-Fizi-do-26-04-20-00?p=20760839#post20760839"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20760839[/URL] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/738/sam3560q.jpg[/IMG]
  5. Bazarek od [B]b-b[/B] dla naszej[B] Fizi,[/B] która nie otwiera pyszczka. Zapraszamy ogrodniczki !!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242552-Nasiona-gazani-sasanki-i-rojnik-dla-Fizi-do-26-04-20-00?p=20760839#post20760839"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20760839[/URL] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/738/sam3560q.jpg[/IMG]
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki kochane, czy macie może jakiś kontakt z ihabe? Pilnie potrzebujemy się z Lili skontaktować z kimś z Tychów, a ciotka się nie loguje na dogo... :([/QUOTE] Justynko, mamy z Iwonką kontakt. Już wysyłam Ci pw.
  7. Nadal cisza. Niedługo trzeba będzie opłacić kolejny miesiąc, a poprzedni nie rozliczony..:shake:
  8. Odchorowuję tą całą sytuację... Dzisiaj zadzwoniła p.Grażyna. Chciała się upewnić czy aby na pewno za tydzień Maxa zabierzemy ?
  9. Od kilku dni przyjeżdża do mnie na ' półkolonie" niczyj jamniorek. Taka bida pokręcona i rachityczna . Serce się ściska na sam widok... [B]Lol[/B] dotknięty do żywego . Starannie "zasikuje" wszystko co zaznaczył jamniorek - kurdupel. Po[B] Lolku[/B] poprawia mały Pepe, po nim Mikuś Halny, dołączaja się dziewczynki...siura Toga, Iga, Niunia... Każda kępka tulipanowych liści, (bo te aktualnie najbardziej wystają w ogrodzie ), jest obsiurana siedmiokrotnie... Myślałam że jak już jest 6 psów, to siódmy nie robi różnicy...Niestety, robi. W dodatku kurdupel wypowiedział wojnę kotom, a mąż - mi ... Wciąż poszukujemy właściciela,bo widać że maluch tęskni. Z drugiej strony co to za właściciel skoro; po pierwsze - zgubił psa, psiak nie miał ani czipa ani adresówki. Miał na sobie obrózkę z której już dawno wyrósł. Wpijała mu się w szyję. Miał fatalne koo i brudny tyłeczek ( stary brud) I najważniejsze; mały ma stary uraz tylniej prawej łapki. Z biodra wystaje mu pod skórą jakby kość. Łapkę bardzo oszczędza. Na pewno jest do 'naprawy". [B]Kolejka do zasikania...[/B] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1940/sam0326c.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8172/sam0335f.jpg[/IMG]
  10. Nikt nie dzwoni, tracę nadzieję na nowy dom we Wrocławiu...
  11. Ciekawe też, jak wygląda ta Kredkowa siostra? Trzymam kciuki za dobre spotkanie !
  12. Nowy podopieczny . Narazie intensywnie szukamy własciciela, choć nie wiem czy warto? Psiak ma eweidentny problem z tylnią , prawą łapą.Tak, jakby główka kości udowej nie siedziała w panewce. Według weta, stary nieleczony uraz.. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5052/sam0338v.jpg[/IMG]
  13. A ja chciałam potwierdzić wpłatę [B]130,00 zł[/B], jaka dzisiaj wpłynęła z bazarku [B]pameli555[/B] na [B]Stowarzyszeniowe[/B] konto. ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-ZAKOŃCZONY-(-Piękne-NASZYJNIKI-)-dla-SBM-do-9-04-godz-20?p=20737233#post20737233[/url] Z serca dziękujemy, kochana[B] pamelo555.[/B]
  14. Potwierdzam wpłatę [B]na Stowarzyszeniowe konto 65,00 zł[/B] z bazarku [B]Mamy_Alfika[/B] ; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240677-Rozliczam-Autka-worek-do-przedszkola-podusie-gry-PC-dla-SBM-z-Żywca/page4[/URL] Pięknie dziękujemy za pomoc ! Bardzo, bardzo...:Rose:.
  15. [QUOTE]to jest konkurs kto ładniej popatrzy na togę, i kto wygrywa? [/QUOTE] ha, ha...tyle że[B] togaa[/B] w ręce trzymała 'smaczka"...Inaczej by się kurduple rozpełzły... W niedzielę zawieżlismy [B]tamb[/B] i[B] Fizię [/B]do Krakowa. Oczywiście nie obyło sie bez towarzystwa [B]Lola[/B].. Przy okazji mały spacer w parku Decjusza... [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1812/sam3550f.jpg[/IMG] [B]I czupiradło kochane; Fiziula...[/B] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5520/sam3560.jpg[/IMG] [B]I na spacerku [/B]; [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3415/sam3570.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4135/sam3576r.jpg[/IMG] Nikt by nie pomyślał że oba psiaki są tak ciężko doświadczone przez los... Zwłaszcza kochana [B]Fizia.[/B]...Serce się ściska .
  16. Trzeba brać się za paszczę Marcelka a tu wciąż nie ma czasu i spokoju...
  17. Przez weekend nie miałam ani jednego telefonu....
  18. Z wrocławskich ogłoszeń też nic. Nawet głupiego telefonu nie było...
  19. [QUOTE]babi2 obiecała że z szelek od sukienki zrobi suni delikatną obróżkę [/QUOTE] Rozczuliło mnie to do łez....Cudowna[B] babi2[/B] !
  20. [quote name='pamela555']Zapraszam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL] 50% dla Was, 50% z wyszczególnieniem dla kocia Wojtka[/QUOTE] Dziękujemy [B]pamelko555[/B]. Ty, to masz pomysły Bazarowe !!!! :cool2:
  21. [B]Loluś [/B]pieluchowiec i Jego kolejne, gratisowe piękne szeleczki. [B]Lol[/B] nosi je dzień i noc, gdyż ma do nich mocowaną pieluchę, dlatego muszą być szczególnie wygodne, cienkie i na wymiar. [B]I takie są !!!![/B] Dziękujemy, kochana [B]taks[/B] w imieniu posikańca...! [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8686/sam3504z.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8320/sam3519d.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8605/sam3481.jpg[/IMG]
  22. [QUOTE]Nie podoba mi się nowa fryzura :shake: Pani Agata to niech się lepiej tak nie rozpędza na lolciowej głowie ,bo przyjadę i jej włosy z łepetyny powyrywam prawie na łyso.[/QUOTE] Matko Jedyna ! To by było ! [B]Trochę naszego golasa...[/B]Proszę podziwiać nowe szeleczki od kochanej[B] taks[/B]... [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7619/sam3504d.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7866/sam3481r.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4321/sam3528m.jpg[/IMG] [B]Oneczko03[/B], chciałaś z0baczyć ogonek..?.;) Oto i tyły naszej siroty... Pielucha wielka jak stodoła , choć przed goleniem pasowała jak ulał..:evil_lol:. Znowu musimy wrócić do [B]Happy5.[/B] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6277/sam3524t.jpg[/IMG]
  23. [quote name='ona03']Ciekawe czym On się martwi :evil_lol:, nie martw się słoneczko już zbieramy na wakacje :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242081-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-)-do-21-04-2013-godz-19-00[/URL][/QUOTE] Jakie znowu wakacje? Przecież dopiero co w góry przyjechał ! Mały [B]Pep[/B]e miał dzisiaj umówioną wizytę u p.Agaty - groomerki. Do samochodu oczywiście wtranżolił się [B]Lolo[/B]. Nie przeżyłby że [B]Pep[/B]e załapał sie na "przejażdżkę", a [B]ON[/B] nie...!!! Jak się nasza kochana Pani[B] Agata[/B] rozpędziła, za jednym zamachem oporządziła obydwóch ..... Oto efekt; [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1676/sam3455.jpg[/IMG]
  24. Pani nie oddzwoniła i nie umówiła się na spotkanie... Bardzo żałuję.
×
×
  • Create New...