Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Potwierdzam [B]kaduniu[/B], że na konto Stowarzyszenia wpłynęło dzisiaj [B]212 ,00 [/B]zł z Twojego bazarku; [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242834-Karolka-dla-Lolka-markowe-ciuszki-w-rozm-128-150-do-10-05-do-22[/url] Będzie dla [B]Lola[/B], będzie na kocie długi ...
  2. [quote name='ona03']Takie śliczne chłopaki :) tylko gdzie te domki ?[/QUOTE] Kurdupelki mają sie całkiem dobrze. Wszystkie ciachniętę ( na kredyt, niestety ) i się goją. A najważniejsze że dwa już w nowych domkach.!!! Widać deszczowa pogoda bardziej sprzyja adopcjom. Ludziska z nudów gmeraja w internecie , no i wypatrzyli nasze skarby. Rewelacyjny domek trafił się brzydalowi - Mikiemu ! Jamniorek też miał szczęście. Do wzięcia został jeszcze [B]Papijonek..[/B]. To psiaczek o bardzo delikatnej psychice. Potrzebuje dużo spokoju , miłości i zero stresów.
  3. No nie ma, nie ma....Wciąż nam w ręce wpadają inne, pilniejsze zwierzaki, a On taki zapomniany.
  4. [quote name='Poker']Musi być dobrze. A co u Maxa?[/QUOTE] Nie wiem jak będzie z Anusią? Domek cudowny, długo oczekiwany. Niestety, kot- rezydent okazał się wredotą i zazdrośnikiem . Prześladuje malutką a mi serce pęka. Zadzwonię do Maxa w tym tygodniu. Ostatnio miałam takie urwanie głowy, że nie zniosłabym kolejnych sensacji.
  5. [quote name='Poker']Wpłaciłam z bazarku 98 zł, proszę o potwierdzenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243104-Robi-się-!!czarno-biała-elegancja?p=20816833#post20816833[/URL][/QUOTE] Potwierdzamy z wdzięcznością !! Na konto Stowarzyszenia wpłynęło [B]98,00 zł !!!! [/B]Bardzo, bardzo dziękujemy, kochana [B]Poker[/B] !
  6. Wyjątkowo praktyczne panienki...:evil_lol:
  7. [quote name='Smyku']Buziaki dla Lola .[/QUOTE] Cięciunio wybuziakowany. Trochę nas tu nie było, bo sprawozdawczość mnie zmogła, ale już wszystko wraca do normy. Wczoraj do krakowskiego domku pojechała moja kocia tymczasowiczka [B]Anusia[/B]. Nie mogę sobie miejsca znależć. Cały czas o Niej myślę....
  8. Cały czas myślałam co u malutkiej, a tu takie dobre wieści ! Nareszcie !!!! Bardzo, bardzo sie cieszę !!!!
  9. [quote name='inka33']Dołączam się do pokłonów! :modla:[/QUOTE] I ja też . Mamy okres sprawozdań, zebrań i rozliczeń, ale na sekundę wpadłam na dogo i pierwszej kolejności odwiedzam Dusieńkę. Pokerku ! dużo sił Ci życzę !!!!
  10. Wczoraj[B] Rubiś [/B]był kastrowany. Czekamy w Lecznicy na swoją kolejkę;[B] Rubiś, Sfera i dwa koty..[/B].;) [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/sam4177n.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7707/sam4177n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG]
  11. Założyłam wątek naszym trzem kurdupelkom. Chłopaki trzeba wykastrować, wyszczepić, znależć dobre domy. Prośba o pomoc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243846-Trójka-niskopiennych-dziarskich-chłopaków-do-pokochania-Pomóżcie-wyszykować?p=20904791#post20904791[/URL] [B]Rubiś[/B]; [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/sam4060b.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2857/sam4060b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [B]Papijonek[/B] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/1006022c.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8915/1006022c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5619/0000009t.jpg[/IMG]
  12. Nasze kurdupelki ; [B]Jamniś Rubik , Papijonek i Miki.[/B] Założę chłopakom jeden wątek, bo trafiły do nas prawie w tym samym czasie ; [B]Jamniś RUBIK[/B] . Maluch został znaleziony na jednym z Osiedli. (Może mieć koło roku.) W sumie nic dramatycznego się nie działo. Ot, leżał sobie na trawniku. Na szyi miał ciasną, szczenięcą obróżkę. Pewnie był czyjś. Tyle tylko że po kilku godzinach Jamniś nadal tkwił w tym samym miejscu. Znalazł czasowe schronienie u naszej Eli i rozpoczęła się akcja poszukiwawcza właścicieli. Informacja do Schroniska, oplakatowanie całego Osiedla i przyległych dzielnic, poszukiwania w necie. Jamniś mocno kulał na tylnią łapkę. Rtg wykazał stare, samoistnie zrośnięte złamanie kości udowej. Prawdopodobnie w ‘szczenięctwie” uległ wypadkowi, ale właściciele nie raczyli psa pokazać Weterynarzowi. Wolę nie myśleć ile się biedactwo wycierpiało, żyjąc ze złamaną, niezabezpieczoną łapką. Ogólnie piesek jest bardzo rachitycznej budowy, cały jakiś pokręcony , cieniutki, trwożliwy, z rozregulowanym trawieniem. Po 3 tyg. odezwała się pewna osoba. Opisała dość dokładnie psa , jego losy i wiele wskazuje że to Ona jest właścicielem Rubika. Więcej nie zadzwoniła. [B]Papijonek. [/B] Dziewczyny wybrały się do Schroniska by zostawić plakacik ze zdjęciem i osobiście sprawdzić czy nikt o niego nie pyta . Przy okazji odwiedziły psie boksy, kociarnię. A tam trzęsąca się kupka psiego szczęścia [B]– Papijonek[/B]. Przerażony, wbity w kąt. Historia klasyczna. Pan zmarł i zostało po nim kilka psów. Większe trafiły do schroniskowych boksów [B]a Papi[/B] ze względu na gabaryty zamieszkał z kotami. No i w ten sposób [B]Papi[/B] opuścił schronisko. [B]Miki [/B]natomiast trafił do nas z ulicy. Miał na sobie charakterystyczną, dość sfatygowaną ,szmacianą obróżkę. Włóczył się po mieści kilka dni. Widziany był w różnych miejscach. i przyczepiał się do każdego, kto okazał mu jakiekolwiek zainteresowanie. Czatował na ludzi na przejściach dla pieszych, podchodził na przystankach. W końcu dzieci przyprowadziły go do [B]Osiedlowej Świetlicy[/B] i tak trafił do Nas. Uroda dyskusyjna, za to okazał się przemiłym, mądrym i kochanym psem. Ma nie więcej niż rok. Jest posłuszny, bezproblemowy na spacerach. W domu nie niszczy, nie brudzi, nie jest szczekliwy, grzecznie czeka na powrót Pani. Psi ideał. Miki trafił do awaryjnego DT. Pilnie szukamy tymczasu na dłużej. Schronisko powiadomione, ale do tej pory nikt go nie szukał. Wszyscy trzej Panowie wymagają kastracji. Miki i Rubiś szczepień, odrobaczeń, odpchleń. Potrzebne też środki na pokrycie kosztów wyżywienia. Zwłaszcza Rubika, bo na razie chłopak musi być na RC Intestinal. Wielka prośba o najdrobniejszą pomoc , wsparcie. Faktury mamy nie popłacone od 3 miesięcy, a zwierzaków wciąż przybywa.. Gdyby ktoś zechciał podarować choć złotówkę, poniżej nr. konta; [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla niskopiennych.[/I][/FONT][/B][/COLOR] [B][SIZE=3]Rubiś;[/SIZE][/B] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/sam4043.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7261/sam4043.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/sam4174.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8041/sam4174.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [SIZE=3][B]Papijonek[/B];[/SIZE] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/443/1006035w.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3183/1006035w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [SIZE=3][B]Miki;[/B][/SIZE] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3171/p5060097001.jpg[/IMG] [IMG]Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/0000001aj.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4291/0000001aj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG]
  13. [quote name='Poker']Śliczna sunia.Jak jest duża?[/QUOTE] Sunieczka waży prawie 11 kg i nie jest zabiedzona. Wielkość zdecydowanie średnia. Nie jest też w ciąży. Do Lecznicy weszła machajac ogonkiem. Zero stresu. Nadzwyczaj zrównoważony pies. Założę jej wątek, bo po odczekaniu 2 tyg. trzeba bedzie zaszczepić, wysterylizować itp..
  14. Wczoraj przelotem widziałam kawalera. Całkiem dziarsko wyglądał. Molestował uparcie dwa razy większą od Niego babcię Frelę, która nie zna sie na karesach i czasem kłapie. [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/sam4160t.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6012/sam4160t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/541/sam4161e.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4189/sam4161e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG]
  15. Może za wcześnie na wielką radość, ale nareszcie kroczek w przód. [B]Pokerku[/B], musisz być bardzo zmęczona Jej chorobą, nie mówiąc o finansach. To juz tak długo trwa....
  16. A "Mieszaneczka Krakowska" Was nie bierze, bo mnie bardzo....? ;)
  17. [quote name='Energy']Lolo Krasnalu mizianko z deszczowego Lublina:loveu:[/QUOTE] [B]Energy[/B], dzięki ogromne za smyczkę - nówkę dla [B]Lolita.[/B] Kochana jesteś !!! Skąd wiedziałaś że własnie kilka dni temu jego osobista nieco się nadwyrężyła ? (grzechocze) [QUOTE]Całusy oczywiście dla Ukochania . [/QUOTE] Wiadomo Smyczku,[B] Lol [/B]całowany jest nieustannie. Inaczej się nie da. Tydzień temu na wycieczce. Ja wpełzłam,[B] Lol[/B] wyszedł na naszą ulubioną[B] Kozia Górk[/B]ę; [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1324/sam3922kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/615/sam3923.jpg[/IMG] [B]Moje kocie tymczaski. Średnio Lola interesują;[/B] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7631/sam3961.jpg[/IMG] [B]Anusia[/B] trzyłapka i [B]Antoś. [/B] Kto je pokocha ? [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2064/sam4107.jpg[/IMG]
  18. Nowa podopieczna, dzisiaj zgarnięta z ulicy z parcianym paskiem od spodni u szyi (nie tym, co na zdjęciu ). Nazwaliśmy Ją SFERA. Póki co, wylądowała u kochanej [B]Irenki[/B]. [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5932/sam4162.jpg[/IMG]
  19. [quote name='pamela555']Na dniach zrobię jakiś bazarek dla Wojtka na kastrację, cegiełkowy pewnie bo nie mam fantów. Ile kosztuje kastracja kota (+badania krwi pewnie?)?[/QUOTE] Ja mam sporo różnych fantów. Jak się trochę ogarnę ze sprawozdawczością, to popstrykam foty a Ciebie pamelko poproszę o wystawienie. ;-)
  20. Od 2 dni mam ogromne problemy z pisaniem postów. Nie działa enter, czyli nie mogę przenieść do następnego akapitu zdania i tekst zamienia sie w nieczytelną zbitkę. Nie mogę edytować postu. Nie działają emotikony. Zniknęła listwa z opcjami, czyli nie moge pogrubić, wstawić zdjecia itp. Pisałam do Administratora, ale cisza. Czy ktoś też tak ma ?
  21. [quote name='pamela555']Przelałam 52zł na konto Stowarzyszenia z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242846-ZAKO%C5%83CZONY-Kilka-ciuszk%C3%B3w-i-buty-dla-SBM-do-07-05-godz-21[/URL] I naturalnie proszę o potwierdzenie :)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy Pamelko kochana ! Wpłata z tego bazarku ( 52,00 zł) jest już na koncie Stowarzyszenia.
  22. Nareszcie dobre wieści ! Uff.....
  23. Marcelek wciąż czeka na swoją kolejkę do 'wyszykowania" ....
×
×
  • Create New...