-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pokaż się biedaku. -
[quote name='Equus']No ba! Nie wiem czy pamiętasz ale o mały włos miałabym nawet Kumkę albo Majkę aleśmy się wtedy jeszcze z Energy nie znały więc nikomu ich nie oddała mimo Twoich starań ;) A Energy dziś znów pikietuje w słusznej sprawie![/QUOTE] OOO !!!! Szalona kobieta ! Już sie podpisuję, choć intencji nie znam..!
-
[quote name='Smyku']Halo ,halo też tu jestem i Kocham Gadzinę za to że jest taką kupką nieszczęścia i za to cwane spojrzenie i jeszcze za całokształt .[/QUOTE] Wiem[B] Haneczko[/B] , wiem ! ! Od pierwszych chwil i bezwarunkowo !!!;) [QUOTE]ja też nieśmiało przyznam, że chociaż nie widziałam Lolusia to jestem w nim zakochana:oops:[/QUOTE] I pewnie przez te gały ! :razz: Nigdy nie zapomnę Jego spojrzenia z Lecznicy. Spojrzenia psiego chuligana. W pomieszczeniu gdzie leżał byl półmrok. W innych klatkach też były jakieś zwierzaki, jak to w Lecznicy.Popiskiwania, kocie miauki.... Na mój widok nawet nie podniósł łepka, nie wykonał żadnego ruchu. Zobaczyłam tylko ten błysk w oku i to wystarczyło ....:roll: Aaaa...edytuję, bo Nasze[B] kadunio [/B]też przyfrunęło !:multi:
-
[quote name='Figunia']a ja nie będę słodzić. Powiem tak: Lolek wygląda mi na aroganta i cwaniaka. I tak nieżyczliwym okiem czasem patrzy.:eviltong: A teraz czekam na burzę, ale bez piorunów, bo nie lubię.;) I małe ochłodzenie poproszę...:cool3:[/QUOTE] Oczywiście [B]Figuni[/B]u, masz absolutną rację! On taki właśnie jest ! Nie bez powodu nazywany jest [B]‘koszmarny Lolo”.[/B] Wszystkich sobie nas poustawiał.:mad: Wymusza, terroryzuje. Na szczęście już nie gryzie, ale gdyby go sprowokować to jak nic użre . Takie 100% chłopstwo ! Gad i tyle. Ale za to właśnie go z [B]Oneczką 03[/B] kochamy…:multi: Poza tym kontakt z Nim jest bez słów. Cudowny! Wyczuwa nastroje, intencje, zamiary. A jak chce, potrafi być największą pod Słońcem psią przylepą . Mam[B] 6[/B] psów i tylko z [B]Nim[/B] są takie relacje i tylko [B]Lol[/B] ma tak wyrazistą osobowość. I który pies z takim spokojem znosił by te wszystkie pieluchowe przebierania, podmywania, wycieranie pupy.? Te szelki, gumki, wkładki…. Ponad 4 lata noszenia gatek a nigdy ich nie zerwał, nie rozszarpał. Godzi się na to wszystko z pokorą . Cudo, nie pies , prawda [B]Oneczko03[/B]!!!!???:lol::lol:
-
Cytuję siebie z wątku [B]Deborah;[/B];) [I]"Dzisiaj puk, puk, a to pan Listonosz z paczuszką. Paczuszka nadana przez[B] WiosnaA,[/B] więc zrobiłam oczy jak spodki .:crazyeye: A w środku kultowy produkt Naszej [B]WiosenkiA[/B] i karteczka; [B]" z pozdrowieniami od MikAga'.[/B] Normalnie, szoku doznałam ! [B]MikAg[/B]a, szalona, dobra kobieto !!! Rozczuliłaś mnie do łez. Oczywiście moje sępy sie zleciały,[B] Lolo [/B]pierwszy .... Teraz sobie pomyślałem żę to pewnie dla [B]Debory[/B], a ja się tak rozporządziłam samowolnie ??? :oops:[/I]" [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2338/f5rd.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/8978/30iy.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9632/5lrj.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3821/6rmg.jpg[/IMG]
-
[I][quote name='MikAga']Biorę sie zaraz za wątek kosmatej Sfery....;)[/QUOTE] "Witaj togusiu, dobrze,że już jesteś,bo już się martwiłam!-dzisiaj pięć dyszek poleciało dla dziewczynki-nie czekalam na nr konta,wysłałam tak,jak wysyłałam. Trzymam kciukasy za Maksika i wierzę,że będzie dobrze, pozdrawiam,pa.[/QUOTE]" [/I] Dzięki ogromniaste ! Wątek malutkiej podrzucam, może ktoś jeszcze zajrzy/ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244315-Kosmate-cudo-szukamy-DEBORAH-nowego-domu-Tylko-na-zapisy-)?p=20989829#post20989829[/URL]
-
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='pamela555']A jak było przy strzyżeniu? Pewnie nie była zachwycona?[/QUOTE] O dziwio, nie zrobiło na Niej żadnego wrażenia. Zachowanie damy ...! [B]MikAga[/B] !!!! i co ja mam z Tobą zrobić ???? :mad: "Grosik" dofrunął już wczoraj i to nie mały, bo [B]50,00 [/B]zł.!!!!:multi: Zaprzyjażniona z nami Pani [B]Basia[/B] ( groomer) nic nie wzięła za strzyżenie, więc 'grosik" przyda się w sam raz na jedzonko dla malutkiej. Mało tego !!! Dzisiaj puk, puk, a to pan Listonosz z paczuszką. Paczuszka nadana przez[B] WiosnaA,[/B] więc zrobiłam oczy jak spodki ze zdziwienia.:crazyeye: A w środku kultowy produkt Naszej [B]WiosenkiA, [/B](psie ciasteczka) i karteczka; [B]" z pozdrowieniami od MikAga'.[/B] Normalnie, szoku doznałam ! [B]MikAg[/B]a, szalona, dobra kobieto !!! Rozczuliłaś mnie do łez. Oczywiście moje sępy sie zleciały,[B] Lolo [/B]pierwszy .... Teraz sobie pomyślałem żę to pewnie dla [B]Debory[/B], a ja się tak rozporządziłam samowolnie ??? :oops: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/290/mn3j.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2615/mrhi.jpg[/IMG] -
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pan Marcelek zbiera się po operacjach. Już jest całkiem dziarski, tylko protestuje przed założeniem mu kołnierza. Nie można go z oczu spuścić. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i cieszę się że wszystko w ludzko-zwierzęcych sprawach ok ! Szkoda trochę czerwonego auteczka, fajne było !;) ( Przeżyć nie zazdroszczę.) -
[quote name='mama_Alfika']Zapraszam na bazarek dla SBM. Jeszcze nie wszystko gotowe, ale kupujący wparowali i nie zdążyłam wykończyć fantów hand made :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244447-Dla-mamy-i-dziecka-na-SBM-z-Żywca-do-28-06-godz-22[/URL][/QUOTE] [B]Mamo Alfikowa !!![/B] Po stokroć ; dzięki, dzięki, dziĘki... To nie tylko dla nas wielka pomoc ale i wielki zaszczyt !!!! Siedzimy jeszcze w marcowych długach, a tu już faktury za maj nas gniotą... [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8929/n443.jpg[/IMG]
-
[B]Dog[/B]o też ugotowane...:mad::mad: Wysmażyłam news jak się patrzy i ...wszystko wcięło ! Zaraz się rozpłynę na moim poddaszu, więc skromnie tylko siestową fotkę załączam i zmykam ... [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5007/e8q2.jpg[/IMG]
-
[quote name='pamela555']Posłałam dzisiaj 104,00zł dla Wojtka. Bardzo proszę o potwierdzenie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244072-Zakończony!-CEGIEŁKOWE-SPA-dla-kota-Wojtka-do-13-06-godz-21[/URL][/QUOTE] Pięknie dziękujemy kochana[B] pamelo555[/B]!:multi::multi: Pieniądze z bazarku są już na koncie Stowarzyszenia !:lol: [B]Całe 104,00 zł.[/B]!!! Prawdziwy farciarz z [B]Wojtka[/B] !
-
A póki co, na [B]Wojtkowym[/B], [B]Stowarzyszeniowy[/B]m koncie przybyło z bazarku [B]pameli555[/B], aż [B]104,00 zł[/B] !!!!
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Kogo obchodzi taka psia starowinka ? -
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Marcelek[/B] w poniedziałek miał zabieg . Usunięty został nadziąślak, guz przy ogonie no i kastarcja przy okazji. Dużo jak na jeden raz. W Lecznicy chłopak spędził noc a i tak wyglądał na 'zaspanego". Lekarz ocenia chlopaka na 7-8 lat, czyli w kwiecie wieku. Skąd więc w Niego ta 'demencyjność" i spowolnienie ? Raczej to ślad po tym drogowy zdarzeniu. Cud że sie ocknął i żyje. [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2667/ckeq.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/2967/eec.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7847/exe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6317/bgst.jpg[/IMG] -
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jest nasz cudaczek wystrzyżony jak się patrzy !!!! Gwiazda kochana !!!!!:lol: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5636/lzn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1229/cngy.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9940/usm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/324/z47p.jpg[/IMG] -
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pokaż się Marcelku. -
[quote name='Poker']To łobuz do kwadratu,że tak podstępnie.A jak zareagowali właściciele?[/QUOTE] Tego dokładnie nie wiem. Pani uznała incydent za coś, co się psom i ludziom zdarza . ([B]Felek[/B] bronił domu !!) W każdym razie nie było z tego tego powodu ambarasu. Dziabnięta pani ( lekarz zresztą) , obejrzała książeczkę [B]Maxowyc[/B]h szczepień i przyjęła wszystko ze spokojem.
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Trzeba ,mimo tragicznych długów jakie mamy w [B]Lecznicy[/B] zabrać się za [B]Marcelka.[/B] Odkładanie nic nie da. Cytuję dzisiejszy e-mail od[B] naszej Irenki [/B]u której chłopak się tymczasuje; [B][I]"Marcelek[/I][/B][I] jest jeszcze całkiem żywotnym pieskiem.[/I] [I]Uważam że urodziwym ,choćby z powodu wyszukanego umaszczenia.[/I] [I]Jego fizyczność natomiast ; jeśli idzie o myślenie i potem działanie to ma spore spowolnienie.[/I] [I]Z ogrodu muszę go czasem przynieść bo jakoś nie reaguje na padający deszcz. [/I] [I]Do jedzenia też go trzeba ustawić frontem, do osobistego posłania też ukierunkować.[/I] [I] U mnie są warunki harcerskie (obóz harcerski koedukacyjny ; przewaga chłopców rywalizujących o względy szefowej) i On sobie w tym żywiole radzi, nie daje się i też warknie.[/I] [I]Apetyt ma dobry, biega też całkiem żwawo jak się rozochoci i medytujemy ; czy to jest słabość pourazowa ( w końcu leżał przy szosie jak nieżywy),czy starość, czy tak może ma.? Podług mnie to nie ma więcej niż 10 lat, to nie jest przecież tak dużo..?.[/I] [I]We wtorek czeka Go przegląd i remont . [/I] [I]Oby to wszystko dobrze przeszedł . [/I] [I][B]Usunięcie nadziąślaka, narośli koło ogonka, kastracja to dużo jak na Pana w mocno średnim wieku[/B]. Martwię się."[/I] -
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zacytuje e-mail od [B]Naszej Irenki[/B] u której Mała się tymczasuje. Bezpłatnie oczywiście. Miałam podjechać, obfocić, ale wyszło inaczej; [B][I]" Debora[/I][/B][I] czyni postępy w adaptacji do pionierskich u mnie warunków .[/I] [I]Początkowo zupełnie nie wiedziała co też pies może widzieć ciekawego w ogrodzie (łące)?[/I] [I]Dla Niej spacer, to była smycz i Pani na Jej końcu. Gdy uważała że pora spacerowa, tak długo szczekała pod furtką że nie było rady i trzeba było wyjść z Nią na zewnatrz posesji. [/I][I]Teraz już poruszą się w ogrodzie z większą swobodą ;biega i tarza sie co rusz w trawie.[/I] [I]Mam wtedy straszne myśli , bo ta stanowcza dama wywalczyła sobie miejsce w moim łóżku i to raczej w "głowach" i jeszcze mości się w nocy i przemieszcza. [/I] [I]A z tarzaniem wiadomo jak bywa?[/I] [I]Prezes stada ; jamnior Bilbo obraził się i śpi w koszu przygotownym dla Debory.[/I][I] To bezprecensowa sytuacja.[/I] [I] Raczy nasza Debora interesować się już bardziej jedzeniem. [/I] [I]Zaraz na początku pokazała wszystkim tubylcom, że przyszła „dama z lepszego domu” i "se nie pozwoli".[/I] [I] No i nikt do niej " z gębą" nie startuje, że nie wspomnę o zębach.[/I] [I]We wtorek mamy termin u wizażystki, tak piszę bo całkiem nie wiem jak się strzyże takie damy z piórkami zamiast sierści. [/I]" [I]-- [/I] -
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pamietamy Skiperka, oczywiście !:lol: [QUOTE]Mam nadzieje ze to cudo tez szybciutko znajdzie domek. [/QUOTE] Też tak myślimy, z tym że mała jest specyficzna. Ma swoje nawyki, maniery i nie popuści dopóki nie wyegzekwuje tego co Jej się należy...