Bej ma 4 chętnych z allegro w tym jedną ofertę zalicytowaną. Podsyłam zainteresowanym inne sznaucusie lub podobne szorstkości. Może przy okazji uda się jeszcze jakiemuś psiakowi... dlatego nie kończyłam aukcji ;)
BEJ ma się super! Państwo bardzo szczęśliwi przesyłają podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do uratowania sznaucusia :) W dodatku zadeklarowali wpłatę na AFN na ratowanie innych psiaków :)
[quote name='szajbus']Gdzie ten hotelik mu się szykuje?
Tak czy siak go góry psinko[/quote]
Gdzie to już zależy od nas. Jeśli macie hotel w Łodzi lub okolicy i możecie go tam umieścić zapewniając opiekę no i intensywnie szukać domu. Wtedy odpadłby problem transportu. Jeśli nie to ja mogę go zabrać do hotelu k/Krakowa. Wybór nalezy do was bo to przecież łodzianin - wasz psiak ;)
Malawaszko ja właśnie od kiedy go zobaczyłam to mam spore wątpliwości i dlatego się dopytywałam. Dla mnie to przerośnięty olbrzymek, może mix CTRa i olbrzymka...?
Oby domek znalazł bo jest bossski :)
Asior to pewnie przez stres. Daj jej trochę czasu na ochłonięcie z emocji...
Jestem w niej zakochana :loveu: Gdybym tylko mogła wzięłabym wszystkie bidulki szorściaki. Ja tak kocham takie roztorchańce :loveu:
Asior to nie jest żadna rasa. Po prostu piękny pies.
Nie wygląda na swoje lata. Ma taki młodzieńczy błysk w oku :)
Jemu też by się Kundel przydał... Mógłby jeszcze wnieść w czyjeś życie tyle radości, a ktoś w jego...
Mnie też właśnie ciężko się dopatrzyć ;) zwłaszcze że mam olbrzymy. Może rzeczywiście to jakiś mix bo jest wielki, trochę przysadzisty... Ale w schronie został zakwalifikowany jako CTR... a mnie się coś to nie wydaje dlatego wolałam się upewnić