Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. No właśnie, ile by nam było łatwiej. A do tego DT na pęczki... Eeeehhhh
  2. :angryy: zablokowali mi konto na allegro... zapomniałam zapłacić do końca lutego :oops: Jak odblokują po wpłacie to podmienię.
  3. Jedziemy do hoteliku w sobotę? Jeśli jeszcze będzie do kogo :)
  4. Ja dziś nie mogłam niestety pomóc w transporcie do Kundla. Ale wpadłam do domu na końcówkę programu. Dosia i Ty kiwuś wyglądałyście obłędnie :loveu: A może Dosia już nie może się opędzić od nowych domków? A Ramzes, a Ramzes ;) ???
  5. Byłoby super gdyby były zdjęcia!
  6. [quote name='kiwi'][COLOR=red][U][B]kto da rade odwieżć jutro psiaki po kundlu do nowych domow albo hotelu?[/B][/U][/COLOR] [U][B][COLOR=red].Ania. moze je zawiezc, szukam transportu z powrotem...[/COLOR][/B][/U][/quote] Ja dziś nie mogłam niestety. Ale wpadłam do domu na końcówkę kundla. Dosia i Ty kiwuś wyglądałyście obłędnie :loveu: A może Dosia już nie może się opędzić od nowych domków? A Oskarek? A Puszek? Są domki????
  7. [quote name='carolinascotties']Weszko -a może tak tą sunię- zamiast dzieciaków dac na allegro- czy jest to technicznie możliwe?[/QUOTE] Chyba tak, spróbuję.
  8. Baruś czeka na ten jeden, jedyny i najlepszy. Nie zadowoli się pierwszym lepszym, a poza tym ciotki go do takiego nie wydadzą :) A że domek się znajdzie to pewne. No bo jak nie jak tak ;) Dla takiej słodzizny :)
  9. No I Kastracja Jest Absolutną Koniecznością!
  10. Katya dokładnie ją przepytaj, proszę! Zapytaj: w jakich warunkach sa psy, czy w domu, czy w kojcach, gdzie miałby być Momus, czy ma czas i cierpliwość na oswajanie go - przeciez on nie zna życia poza schronem i trzeba go będzie wszystkiego nauczyć. A co jeśli nie dogada się w tym stadzie??? A co jeśli okaże się że będzie wymagał leczenia? Czy podoła finansowo? Tak czy tak ktoś osobiście by tą Panią musiał odwiedzić i wszystko sprawdzić. Musimu dmuchać na zimne!
  11. Radocha :multi: :multi: :multi:
  12. Czekamy :) Wtedy zmienię tytuł wątku...
  13. Będę je dziś przedstawiać. Mam pewną panią podaną jako potencjalny domek dla collie....
  14. Oj tak zdecydowanie powinien być w metamorfozach! Czy Blacky jest na allegro??? Jeśli nie to zrobię mu aukcję jeśli pozwolicie.
  15. Ufffffffffffff.... :) Kamień z serca :multi:
  16. [quote name='AnkaG']Weszka ale działasz :crazyeye:[/quote] Nie tyle ile bym chciała :shake: ale staram się ile mogę :lol:
  17. Jeśli jest poważnie zainteresowana to ktoś z dogo z jej okolic z pewnością się znajdzie.
  18. Rzeczywiście kontaktowała się ze mną taka Pani. Mam namiary w domu. Ma hodowlę z tego co pamiętam kaukazy, labradory i jakieś jeszcze. Trochę mam obawy co do miejsca choć Pani brzmi miło. Oczywiście trzeba by ją sprawdzić na wylot, a Momusa koniecznie przed wydaniem wykastrować!
  19. Dodałam ślicznotę na [URL="http://www.psie-adopcje.krakow.prv.pl"]www.psie-adopcje.krakow.prv.pl[/URL]
  20. Dodałam Mundka na krakowskie adopcje. Jakie on ma oczy :(
  21. Wizyta przedadopcyjna już załatwiona! Odbędzie się w weekend :)
  22. Słodka szorstka suczka szuka domku!!!
  23. Czy to są psy czy suczki???? Bo mam zapytania i nie wiem co mówić...
  24. Śliczny jesteś trzeba by cię na adopcje wrzucić. Póki co w górę!!!
×
×
  • Create New...