Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. Śliczny jesteś trzeba by cię na adopcje wrzucić. Póki co w górę!
  2. W górę pięknoto! Tego też by na adopcje trzeba...
  3. Tego też by na adopcje trzeba. Póki co w górę!
  4. Skoro tak to zabieram Momusa :) Muszę tylko dogadać miejsce w hotelu bo lepiej żeby był w budynku a nie na zewnątrz chociaż po schronie pewnie jest przyzwyczajony. Myślę że możemy się umówić na przyszłą sobotę 10 marca. [B]Czy ktoś pomoże mi go wyadoptować ze schronu??? Niewiasta dałabyś radę???[/B]
  5. Strasznie się cieszę że Blondyna ma domek :) Ale maluch biedne same teraz :( KTO CHCE PIĘKNE PIESKI??????
  6. Dziewczyny może dacie Mundka na adopcje! Ja chciałam ale coś mi się nic nie udaje wysłać... Nie wiem dlaczego...
  7. Oby wszystko się udało :)
  8. [quote name='erka'][B]Czy ktoś nie wybiera się do Krakowa?[/B] Bo prawdopodobnie będzie domek dla jednej szczeniorki ze wsi, a druga by pojechała na tymczas!:lol: A to wszystko dzięki mar.gajko:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Znalazł się transport?
  9. Oczywiście że w grę wchodzą tylko NAJLEPSZE RĘCE i dokładnie sprawdzone :)
  10. Tylko co na to allegro dać...? Ja już wszystko sprzedałam i sama zajmuję się żebraniem na psy :(
  11. Nie to akurat ja zaproponowałam że może się poznać z psem. Może słowo jest niefortunne. Ale Pan i tak dziwny i jak znam życie to juz się więcej nie odezwie
  12. Mnie serce pęka na widok każdego biedaka sznaucerzego :( Mam absolutnego sznaucerowego *******ca choć oczywiście kocham wszystkie psy. SZCZENIAKI DO DOMÓW!!! NIE MOŻECIE TAM BYĆ!!!
  13. Dużo szczęścia życze wielka suczko :)
  14. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=171280683[/URL]
  15. Właśnie robię im aukcję!
  16. Suniu co TY TU JESZCZE ROBISZ????? DO DOMU!!!!!!!!!
  17. Piękny piesku w górę do domu!
  18. Bazarek się skończył :) Pierwsza kasa będzie. No i co łodzianie??? Bierzecie Momusa czy mam wam tego skarba do Krakowa wywieźć ;)
  19. Nie było mnie od wczoraj a tu tyle się wydarzyło. Najpierw wielka radocha że dobry domek, a potem... ehhh szkoda gadać. Takie mamy sk... społeczeństwo i taki jest stosunek do zwierząt. Baruś słodkich snów, a ciotki domku z bajki szukają nadal :)
  20. Moje słodkie Maszeństwo :)
  21. Powodzenia piękny Blacky :)
  22. Dosieńka i Ramzesik to kochane psiaki :) Ramzes tak dzielnie znosi uciążliwą rekonwalescencję i Dosia jest taka cierpliwa. Psie aniołeczki. Miałam tel o Ramzesa. Pan chce go obejrzeć ale jakis byl trochę dziwny. Powiedziałam że mozemy się umówić w sobotę i żeby zadzwonił w piątek wieczorem. Zobaczymy czy zadzwoni.
×
×
  • Create New...