Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. Nieeeeeeeeeee :placz: :placz: :placz: od wczoraj co chwilę mam straszne wieści o psach. I co teraz???? Jest ktoś kto mógłby ostatecznie to potwierdzić...? Momus litości powiedz że się chowasz :-(
  2. Jasna cholera :angryy: a tak dobrze szło, właśnie z Anią dyskutowałam jak to fajnie i że w czwartek jadą. Dałam jej znać jaka jest sytuacja i że on może jeszcze wrócić bo tak bywało. Czekam na odpowiedź. :mad:
  3. Anashar dogadaj się z kiwi tak żebym was z jednego miejsca mogła zabrać. My się umawiamy pod M1 ale jak kiwi gdzieś indziej może podjechać i będzie to po drodze do hotelu to mnie jest obojętne.
  4. A jeszcze więcej będzie nas w drodze powrotnej ;) bo będzie kicia na pokładzie :)
  5. Wiem wiem Ela and Krzyś napisałam tak ogólnie, nie do Ciebie :) Strasznie przykre patrzeć na takiego psa :( Taki jest bezradny :( Jutro Cię odwiedzimy z ciocią kiwi kochany Wodniczku.
  6. Łapku musisz mieć szczęście! [SIZE=1]Nasz krakowski SAM z taką samą łapką już za TM :( zagryziony przez współtowarzyszy niedoli [*][/SIZE]
  7. Nadal jest piękny tylko stary i chory. Ale przynajmniej teraz ktoś się o niego troszczy. Nie jest już zapomnianym psem schroniskowym.
  8. Szkoda że nie ma zdjeć. Czekam nadal. A póki co w górę maszeruj piękności!
  9. Malusi bo Mundek jest wielki. Jeśli ma w sobie krew CTRa to musi być większy od "normalnego" olbrzyma. jakie on ma piękne oczy, i cały taki piękny!!! MUNDEK CHCE DO DOBREGO DOMU!!!
  10. Niewiasta będę czekać na wiadomość żebym wiedziała co mam robić. Dziękuję za pomoc :)
  11. Wysłałam też formularz na ogłoszenia w Karusku - powinno być w ciągu kilku dni najpóźniej
  12. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/506664_blacky_najpiekniejszy_olbrzym_tyle.html[/URL]
  13. Asior jaka ona piękna!! Mój typ faworyt! Domek się o nia powinien pchać drzwiami i oknami!
  14. Może będzie walka bo jest jeszcze jedna wstępnie zainteresowana osoba :cool3: Tylko gdzie jest obiekt pożądania...????? Momus pokaż się!
  15. Proszę prześlij do mnie na PW tel. do p. Basi
  16. Tak już można przenieść wątek :)
  17. Jaki słodki. Dam ogłoszenia gdzie znam i umiem.
  18. Toż przeciez musi miec jakieś słabsze strony :) normalnie by miał skrzydła anielskie ;)
  19. Saruniu szukaj domku. Piękna szorściaczko!
  20. Ja nie krzyczę tylko pytam. Po prostu wolę zapytać bo psiak nie jest pod moją opieką i czasem ktoś ma swój plan szukania domków i nie chce zeby gdzieś indziej ogłaszać.
  21. A poza wszystkim obydwa ligociacki są koffffane :loveu:
  22. kiwi piękne zdjęcia. Dobrze sie zaczyna, kasa z bazarku, wczoraj przyniósł nam szczęście przy SM, moze to dobre znaki na przyszłość? I domek też się znajdzie? A jak nie to będziemy miały maskotę w hotelu :)
×
×
  • Create New...