Nieeeeeeeeeee :placz: :placz: :placz: od wczoraj co chwilę mam straszne wieści o psach. I co teraz???? Jest ktoś kto mógłby ostatecznie to potwierdzić...?
Momus litości powiedz że się chowasz :-(
Jasna cholera :angryy: a tak dobrze szło, właśnie z Anią dyskutowałam jak to fajnie i że w czwartek jadą. Dałam jej znać jaka jest sytuacja i że on może jeszcze wrócić bo tak bywało. Czekam na odpowiedź.
:mad:
Anashar dogadaj się z kiwi tak żebym was z jednego miejsca mogła zabrać. My się umawiamy pod M1 ale jak kiwi gdzieś indziej może podjechać i będzie to po drodze do hotelu to mnie jest obojętne.
Wiem wiem Ela and Krzyś napisałam tak ogólnie, nie do Ciebie :) Strasznie przykre patrzeć na takiego psa :( Taki jest bezradny :(
Jutro Cię odwiedzimy z ciocią kiwi kochany Wodniczku.
Malusi bo Mundek jest wielki. Jeśli ma w sobie krew CTRa to musi być większy od "normalnego" olbrzyma.
jakie on ma piękne oczy, i cały taki piękny!!!
MUNDEK CHCE DO DOBREGO DOMU!!!
Ja nie krzyczę tylko pytam. Po prostu wolę zapytać bo psiak nie jest pod moją opieką i czasem ktoś ma swój plan szukania domków i nie chce zeby gdzieś indziej ogłaszać.
kiwi piękne zdjęcia. Dobrze sie zaczyna, kasa z bazarku, wczoraj przyniósł nam szczęście przy SM, moze to dobre znaki na przyszłość? I domek też się znajdzie? A jak nie to będziemy miały maskotę w hotelu :)