[quote name='andzia69']navarę...nie polecam - kolega kupił nówkę sztukę nie smiganą za jakies 140 tysi - po 20000 padło sprzęgło (nie chcieli uznać gwarancji bo to ponoć częsc jak klocki:crazyeye: - zużywa się!!!!), niedawno pojechał do Turcji i...nie miał jak wrócić - autko siem spaliło! - genialny samochód! a taki japoński:evil_lol:[/QUOTE]
ojej! A mi się tak strasznie, strasznie podoba:placz::placz: