[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo 18stka :roll:
[COLOR=Magenta]a rósz to mój ulubiony[/COLOR] :loveu::loveu:
eeeeRRRRRR nie podgladaj ino dawa na bajere...
zawsze miałam słabość do bębniarzy :oops: dlatego mam wydrzymorde :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Wydrzymorda dobra rzecz:evil_lol:
Różowy też mój ulubiony:diabloti: Po prostu kocham:loveu: