Jump to content
Dogomania

Pestka

Members
  • Posts

    3123
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pestka

  1. Pestka

    Fiodorek.

    Piekne ryjki :loveu:
  2. [QUOTE]A no bo właśnie wracając do pani doktor to byłam na naukach w celu naumienia się obsługiwania sprytnego wynalazku jakim są soczewki Muszę powiedzieć że na początku stracha miałam bo 'jak ja to wsadzę do oka aaaa a jak mam się tego teraz pozbyć aaaaa' a jeszcze koleżanka mi naopowiadała że na początku wkładała te soczewki ok 40min [/QUOTE] Ja nosze od ponad pół roku, teraz samo założenie zajmuje mi może minutę (chyba, ze jest coś na niej i trzeba wyplukać, ale zazwyczaj nie trwa dłużej niż 3 minutki) ale pamietam ze jak zakładałam w gabinecie to był horror i mi dla odmiany pani doktor powiedziała, ze nigdy nie miała takiej uczennicy opornie uczącej się :diabloti: bo ja jak tylko dotykałam oka to je zamykałam, ale w domu na spokojnie nawet mi szlo, ale pamiętam jak moja mama pierwszy raz zakładała - 2h :diabloti:
  3. [url]http://img192.imageshack.us/img192/2824/dscn9454.jpg[/url] Fajny uśmiech ;)
  4. Super fotki!
  5. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Wakacje/DSC00520.jpg[/url] Co za uśmiech :D
  6. Hmm, to ja moze zaprosze do zerknięcia na podpis :cool3:
  7. świetne te wodne fotki! :loveu: :loveu:
  8. [url]http://img819.imageshack.us/img819/8586/dsc07489w.jpg[/url] Fajne małpki ;)
  9. Upał? U nas tam fajnie dzisiaj, troche słonca i wietrzyk ;)
  10. [url]http://lh5.ggpht.com/_3wQiKq064-c/TEncWL1jReI/AAAAAAAAGa4/Eg3ojifYLjg/DSC_7027.JPG[/url] Ale rożowo :diabloti: Super w tych szelach wyglada ;)
  11. Życze zdrowia co do ręki!
  12. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2419.jpg[/url] Pasuje mu ;) Jak mi się jakoś specjalnie hiltonowe obróżki nie podobają to ten wzorek jest super,nawet na moim kundlu wygląda całkiem ok :cool3:
  13. [quote name='Unbelievable']za duże, dlatego je sprzedałam ;)[/QUOTE] Chyba, ze tak, bo Twój Gram mniej wiecej wielkosci mojego Benka jest, a dla niego to te duze talerze są za duze ;)
  14. [quote name='Onomato-Peja']Gdzie was wywiało ?[/QUOTE] Tu i tam :eviltong: [quote name='Bewarka']Jej, jakie świetne fotki Śliczne kolory i proszę jeszcze więcej Saby, bo Benka tu zdecydowanie więcej ;)[/QUOTE] Saba będzie.... kiedyś :diabloti: [quote name='Cavy']Wyostrzasz potem w jakimś programie te zdjęcia? [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0062.jpg[/URL] śliczny portret[/QUOTE] Czasem tak, w PF, ale nie wszystkie ;) [quote name='Ania!']Piękne zdjęcia Benuś ma cudowne oczy :loveu:[/QUOTE] I jak cudownie umie ich używać :evil_lol: [quote name='Kashdog'][URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0109.jpg[/URL] Jaki on jest genialny [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0046.jpg[/URL] Jakie małe te dyski, chyba będę musiała takie Fifce zakupić to się moze wtedy tym zainteresuje [/QUOTE] Małe? Małych chyba nie widzialaś :eviltong:, to są zwykłe siedemnastki, czyli te mniejsze od standardowych, małe to są pupy 120. Ja oglądałam od Natalii od Tośki nazlocie te Hero, to to takie malutkie, że masakra. A te 17cm są dla Benka akurat, bo mamy też dog chowa ale jest za duży dla niego ;) [quote name='Karolina.'][URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0053.jpg[/URL] Super mu idzie [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0062.jpg[/URL] Ach, te oczyy [SIZE=1][URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0108.jpg[/URL] Też miałam taki pomysł na zdjęcie, tylko nie miał mi kto jego wykonać :lol:[/SIZE][/QUOTE] No powiem Ci, ze ostatnio fajnie nam sie frisbuje, ale od jakiegoś czasu zaczełam przywiązywać do tego większą wagę niż wcześniej ;) [quote name='Daga & Maks'][URL]http://lh5.ggpht.com/_UOLe6AH4BJo/TFr9b_NPCDI/AAAAAAAAAKo/h-FyTMDIJtI/DSC_0104.JPG[/URL] świetne kolory :loveu:[/QUOTE] [quote name='Lucky.']Ładne zdjęcia ;)[/QUOTE] [quote name='Kaja10014']Hej wam [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0062.jpg[/URL] ale Benek jest śliczny :loveu: [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0046.jpg[/URL] ale ślicznie łapie[/QUOTE] [quote name='deer_1987']Ale on sie fajnie usmiecha :)[/QUOTE] [quote name='Paula03']Hej wam! [URL]http://lh4.ggpht.com/_UOLe6AH4BJo/TFr8P-KCwzI/AAAAAAAAAKE/ezGjIq2Z1mc/DSC_0033.JPG[/URL] Śliczna Mam słabość do owczarków ;) [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0062.jpg[/URL] Ale on piękny, ślicznie się uśmiecha![/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Złapałem, to moje! [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0050.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] [quote name='Endher'][URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0053.jpg[/URL] Super :loveu: Ben ma taką kochaną mordkę,że nie mogę oderwać wzroku :diabloti: :loveu:[/QUOTE] [quote name='mimi_91']Hej [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0062.jpg[/URL] urocza mordeczka [/QUOTE] [quote name='Sylwia K'][URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0062.jpg[/URL] ale on uroczy[/QUOTE] Dziękujemy!! [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0053.jpg[/URL] To by było super jakby było od przodu [/QUOTE] No też tak sądzę ;) [quote name='mimi_91']Cześć :hand: Czekam na nowe fotki ;)[/QUOTE] Czesć. [quote name='Sweet'][URL]http://lh5.ggpht.com/_UOLe6AH4BJo/TFr9bztfFDI/AAAAAAAAAKk/CAgr2PlTRig/DSC_0093.JPG[/URL] haha:P śmiesznie tu wygląda A na kita nie narzekaj bo nim też całkiem fajne fotki idzie zrobić[/QUOTE] Ależ ja nie narzekam :eviltong: Musiałam trochę emotek skasować i mam nadzieję, że żadnego posta nie przeoczyłam. Ostatnio czas nam mija fajnie, troche wycieczkujemy, zeby wykorzystac ostatnie tygodnie wakacji :placz: Dwa dni temu byliśmy np. nad Pilica i mały się wylatał po plaży, wytaplał w wodzie (sukces! wchodził sam, aż po brzuch!) i potem troche pokręcil się z pańcią po mieście, byliśmy też na ilku godzinnej wyprawie na leśnej trasie, niestety nie mam zdjeć, ale jeszcze zostało mi kilka [I][B]od Karoliny[/B][/I], wiec wrzucę. [IMG]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0042.jpg[/IMG] [IMG]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0041.jpg[/IMG] [IMG]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0030.jpg[/IMG]
  15. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2296.jpg[/url] Ale wielkie te dyski, nie za duże dla niego?:P
  16. [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0173.jpg[/url] Uwielbiam tę Twoją sukę :loveu:
  17. [url]http://img815.imageshack.us/img815/3356/dsc09965.jpg[/url] Ale słodko :cool3:
  18. [quote name='gops']takie mnie sluchy doszly :diabloti:[/QUOTE] No nie, przecież to urodzony model, musi trzymać figure :diabloti:
  19. [url]http://images49.fotosik.pl/323/9be31b536d158a82.jpg[/url] Ale fajne te psiaki!
  20. Aale fajne macie towarzystwo, no, no :cool3:
  21. [url]http://images38.fotosik.pl/319/9af6578af055156d.jpg[/url] Gryfonik? ;)
  22. Zastanawiam sie czy ja już tu kiedyś byłam? No nic, ale strasznie fajna suczka z Gaji :loveu: Zapisuję wątek.
  23. Super, że zlot udany! ;)
  24. [url]http://img10.imageshack.us/img10/2565/dsc0392m.jpg[/url] Co tam się działo :cool3:
  25. To super, że wyjazd się udał!
×
×
  • Create New...