-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195418-śliczna-sunia-wyrzucona-na-działce-Kraków.-Potrzebne-pieniążki-na-utrzymanie-Misi?p=15632298[/URL] proszę zobaczcie
-
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images37.fotosik.pl/335/3258e9ae50cc2a3dmed.jpg[/IMG] ta fotka na działce [B]mam tez fotkę już zDT[/B] [B]Czy ktoś mi wklei z mms , ja nie potrafię[/B] -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B]bardzo potrzebuję wsparcia na weta, szczepienia , smyczkę, obrózkę no i oczywiście na jedzonko i ogłoszenia.[/B] [B]Nie mogę koleżankę obciążać . [/B] [B]BARDZO PROSZĘ[/B] [B]oby nie była w ciąży , nie podoba mi sie obym sie myliła.[/B] zaraz wkleje fotki -
Mo mąż pojechał dzisiaj na działke i zobaczył sliczna podpalana sunie . Biegała po działce sąsiada bardzo przerażona. Wczoraj po południu jej nie było.Ponieważ do soboty nie mogłam ją zabrac nawet na krótko zadzwoniła do koleżanki, która mieszka blisko aby do niej zaglądała. Miałam jej zawieź budkę po Żabce aby miała cieplej Jednak moja koleżanka mnie zaskoczyła - powiedziała ze ja zabierze na DT Przyszła córka tej koleżanki i dała sie jej od razu złapac a przed mężem uciekała. Była bardzo przerażona, cała sie trzesła. nie mieliśmy smyczy bo mąż zapomniał wziąć dla naszych piesków, więc załozyłam jej obrózkę Tabi i pojechali do domu. Przy wysiadaniu sunia uciekła ale sie wysikała i bez problemu dała sie Karolinie złapać. Sunia jest bardzo mądra, jak zaczęło robić się ciemno zaczęła piszczec. A ja tez byłam przerazona bo mąż wracając stał w korku a ja biedna zostałam sama z pieskami w tych ciemnościach działkowych
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
wtatara replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
jestem, sunia bezpieczna u mojej koleżanki.Założe suni wątek to wkleję. Sunia jest na DT- potrzebne nam pieniążki na weta, szczepienia , a jak bedzie w ciąży to nawet nie chcę mysleć. Muszę kupić też smyczke i obróżkę i pomóc w kosztach jedzonka Zadzwoniałam do niej aby do niej zaglądnęła bo mieszka blisko a tu niespodzianka, ona ja przygarnir na DT. -
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3162/wojtu6.jpg[/IMG] to zdjęcie śliczne
-
jejku , nie było mnie kilka dni na watku a tu sie tyle dzieje ja w sierpniu miałam u siebie sunie , chyba jeszcze gorszą bo ona bez smyczy sie nie ruszała.Wycikała sie po półtora dnia i to dopiero po wizycie u weta i podaniu leków.Poszła do domu do drugiego psa, który ją uczy zycia. Acha, ona nawet na spacer była wynoszona bo nie wyszła,teraz ta pieknośc robi coraz to wieksze postępy. Wkleje zdjęcia
-
prosimy o Allegro
-
to kiedy mogę dzwonić
-
moge mieć uwagui kontakt do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Wanda 694 48 15 20 i gdyby można było któreś z tych gorsych zdjęć podmienic na te dwa co teraz wkleiłam Acha , jeszcze jedno - ma już szczepienia na choroby wirusowe
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/15ga4bq.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2j128eg.jpg[/IMG]
-
miałam w sierpniu sunię na DT , która leżała nie ruszała się w domu wcale. Półtora dnia nie sikała, dopiero polekach u weta. Na spacer była wynoszona na rękach. A teraz - wkleję potem zdjęcia to zobaczycie.......................Ale ma domek z drugą sunią, która ją wszystkiego uczyła. [B]Tak się cieszę że Żabcia zdrowa[/B]
-
jest śliczny , ile za weta
-
ale moja tabi też rzuca się na psy większe od momentu kiedy została zaatakowana przez wilczura
-
[quote name='paros']wczoraj skończyło się allegro Vanilka [URL="http://allegro.pl/vanilek-super-pies-marznie-pod-chmurka-pilne-i1270453222.html"][B][COLOR="#800080"]http://allegro.pl/vanilek-super-pies-marznie-pod-chmurka-pilne-i1270453222.html[/COLOR][/B][/URL] Przykro, że nikt nie dzwonił :-( Nie wiem czy podałam właściwy kontakt w allegro. Czytałam, że ktoś mu robi nowe allegro czyli rozumiem, że nie muszę ponawiać.[/QUOTE] dziękuję- dziewczyny robią mu jakieś super Allegro Martwi mnie że nikt nie dzwoni,oprócz Allegro ma chyba już z 20 ogłoszeń i cisza A mam jeszcze pytanie i zarazem prosbę.\Czy mogłabyś mi pomóc robić inne ogłoszenia, lub rozsyłac watek. Jakie ma zrobione to dam wieczorkiem w poscie 1 a jesli chodzi o rozsyłanie wątku -brakuje mi stałych deklaracji- boję się że któregoś miesiąca nie będzie pieniędzy na hotelik. Możesz mi pomóc-proszę
-
[quote name='coronaaj']Rozumiem ale mialam na mysli wszystkie cioteczki wlaczajac mnie...sama nie ogarniesz, ja juz nie ogarniam moich psow na Dogomani...duzo tego i ciagle niestety przybywa...[/QUOTE] alu ja wiem ze tych psiaków to juz masz jak mały schronik
-
[quote name='olalolaa']dałam ogłoszenia do gazety częstochowskiej-będzie w piatek.[/QUOTE] jestes kochana
-
[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,21849,Lw==.html[/URL] następne
-
[quote name='Pysioo']Proszę o wrzucenie wszystkich ogłoszeń na I str (aby nie powtarzać się na tych samych portalach).[/QUOTE] przepraszam że tego nie zrobiłam- zrobię jutro a teraz jeszcze zrobię ze 2 0głoszenia
-
[quote name='brazowa1']uwielbiam pieski w płaszczykach :)[/QUOTE] to płaszczyk ,gdy chłodno ale nie deszczowo- na specjalne okazje