Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Domek chce ją zobaczyć przed wyjazdem na urlop. Nie chce ją zabierac ze sobą na urlop aby nie namieszać jej całkiem w główce
  2. Pani wyjeżdża na wakaje 9 VII a chciałaby wcześniej ją zobaczyć.Czy jest jakiś kontakt do DT
  3. witam. Mam domek z ogrodem dla małej suni która lubi dzieci- jest tam dziewczynka która kończy 4 klasę. Domek w Krakowie. Jak sunia do dzieci, czy coś wiadomo?
  4. ja przelałam 50 zł 20 zł ja- Vi VI i te 30 zł , które jaszcze otrzymałam
  5. całe szczęście nie. Chciałam wyczyscić jej ząbki i zrobiłam EKG i wyszło. Dostała leki i jest dobrze.Ona ma już 13 lat, a biega jak szalona. Jest po lekach dużo żywsza
  6. oj jak dawno nie pisałam. Pieski czują się dobrze. Pixi jest na lekach na serce, bo ma niedotlenienie. Miała czyszczone ząbki, trochę sie bałam , ale jest OK
  7. [URL]http://tablica.pl/oferta/tak-bardzo-chce-byc-kochana-pomozmy-jej-ID1CXBh.html[/URL] wyróżnione ogłoszenie Kajuni
  8. Jeszcze jedna wpłata od Felki 30 zł Przelewam 100 zł razem
  9. proszę napisać którego pieska ogłaszac pierwszego Potrzebuje jak najwiecej informacji o piesku i dobre fotki
  10. Felka 30 zł Roland De 30 zł wtatara 10 zł do przelania 70 zł
  11. chce mi sie płakac, jak widzę Kajunie w domku tak szcześliwą.Potem musi wracac do boksu. Prosze napiszcie nowy tekst - zrobie wyróznienie
  12. no to super, a jak samopoczucie
  13. zapisuję watek Czy Maxio nadal jest?
  14. mogę dodać je do moich ogłoszeń?
  15. [quote name='fizia']27 marca przy ul. Grochowskiej zaginął adoptowany ok. 2 lata temu ze schroniska koło Częstochowy - Dżekuś. Opiekunowie Go nie szukają..... Gdyby ktoś napotkał jakieś ogłoszenie, może zauważył w schronisku... Niewielki, długi na krótkich łapkach, czarny, podpalany, kudłaty http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-znaleziono/krakow/zaginal-niewielki-czarny-psiak-okolice-grochowskiej-469513712 pieska nadal nie
  16. mam jeszcze wpłaty- przeleję jeszcze w tym tygodniu
  17. ta kobieta spod Łańcuta nadal pisała o nią, ale co z tego , to dom z ogrodem
  18. Misiu nadal bez domu
×
×
  • Create New...