Dziękuję za syna. Było krucho. Krwawił z wrzoda dwunastnicy od długiego czasu o czym nie wiedział.Gdy go pogotowie zabrało do szpitala hemoglobina była 5,6 gdzie norma od 14- 18 u faceta.
Taki tryb zycia prowadza niektórzy młodzi gdy wyprowadza sie od rodziców i uwazaja ze swiat nalezy do nich.
Wypisał sie tez na własne rządanie bo się mu umowa kończyła.Leżał w Krośnie, więc w Krakowie miał gastroskopie, oczywiście prywatnie i zaraz pojechał do Chorzowa bo teraz tam mieszka.
Powinien być na scisłej diecie, nawet nie chce mysleć jak ta dieta wygląda. Gdy był na swieta , to wygląda już lepiej