Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Dziękuję za syna. Było krucho. Krwawił z wrzoda dwunastnicy od długiego czasu o czym nie wiedział.Gdy go pogotowie zabrało do szpitala hemoglobina była 5,6 gdzie norma od 14- 18 u faceta. Taki tryb zycia prowadza niektórzy młodzi gdy wyprowadza sie od rodziców i uwazaja ze swiat nalezy do nich. Wypisał sie tez na własne rządanie bo się mu umowa kończyła.Leżał w Krośnie, więc w Krakowie miał gastroskopie, oczywiście prywatnie i zaraz pojechał do Chorzowa bo teraz tam mieszka. Powinien być na scisłej diecie, nawet nie chce mysleć jak ta dieta wygląda. Gdy był na swieta , to wygląda już lepiej
  2. a macie link FB
  3. szkoda,że wcześniej nie wiedziałam. Miałam wolną niedzielę
  4. nie zrobiłam ogłoszeń- przepraszam, ale miałam ogromne problemy
  5. pewnie gdzieś znalazł lepsze miejsce gdzie go karmią
  6. [quote name='inka33']Trzymam :kciuki: za ratunek dla malucha! Psiak dostał na imię Jantar, tak...?[/QUOTE] tak , piesek nazywa się Jantar Dziękuję wszystkim za wpłatyNiestety nadal jest nie złapany
  7. [quote name='Javena']DZIĘKUJĘ. Mam nadzieję,że juz dobrze z synem?[/QUOTE] dobrze nie jest , ale mamy nadzieje ze bedzie coraz lepiej. Krwotok z przewodu pokarmowego to długie leczenie ale przynajmniej już wiadomo jaka przyczyna krwotoku
  8. popłakałam się. Tak bardzo chciałam aby miał prawdziwy dom. Widzisz jak on Cię kocha i kochał Cię na pewno od dawna , tylko jak podchodziłaś z niepewności uciekał. Wiedział jednak że Ty to znak że będzie posiłek , na co tak bardzo czekał
  9. zaczynam funkcjonować normalnie- wpłacam 30 zł felki moje III- 10 zł razem 40 zł
  10. Wyślę na pewno. W tej chwili najważniejsze dla mnie jest zdrowie syna, któremu ratowano życie.
  11. trzymam kciuki. Ja raz brałam z pomocą koleżanek tez pieska z stacji benzynowej. Ma teraz wspaniały domek w Zabrzu. A jakie ma imię?
  12. znalazłam wątek- mogę zrobić kilka ogłoszeń wyróznionych. Postaram się w niedzielę
  13. Misiek nadal nie mogę uwierzyć, ze jesteś szczęśliwy
  14. od Felki dostałam jeszcze wpłatę. Komu mam przelać/ Javena Tobie?
  15. nadal nic nie piszą o piesku-taka pogoda
  16. nadal na ulicy Konto jest na FB- link podałam dziękuję
×
×
  • Create New...