Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Evelka']Przyłączam się do pytania - wiadomo już coś?[/QUOTE] jestem po wizycie w Krakowie. Na pewno co moge napisać to Pani kocha zwierzeta. Mieli pieska, opiekowali się nim, miał cukrzycę podawali insulinę. Maja tez królika, który chodzi po mieszkaniu, choc niszczy tapety nie zamykają go w klatce. A jaka bedzie odpowiedz zabki to już wszystko w jej rekach
  2. [quote name='coronaaj']No i byla ta wizyta przedadopcjyjna?[/QUOTE] wizyta bedzie we wtorek
  3. Truskawa- jak myslisz dobrze sie bedzie zachowywał w domku
  4. tak sie cieszę. Zadzwonię do państwa czy pasuje im we wtorek, a Tobie podam dokładny adres i telefon, to sie dokładnie umówicie
  5. ul. Mikulczycka
  6. no to super- nareszcie piesku może nie bedziesz cierpiał
  7. niestety nie mam jeszcze nikogo. Pani z Bytomia straciła kontakty, które miały w telefonie, napisała do dziewczyn ale cisza.
  8. [B]Witam. Mam ogromna prosbę. Poszukuję osoby do zdrobienia wizyty przedadopcyjnej na ulicy Mikulczyckiej w Zabrzu. Wanda ja moge Wam robić w krakowie Sprawa pilna-ludzie chcą zabrac pieska jak najszybciej [/B]
  9. Witam. Mam ogromna prosbę. Poszukuję osoby do zdrobienia wizyty przedadopcyjnej na ulicy Mikulczyckiej w Zabrzu. Wanda
  10. a nie może go ktoś wziąć na te mrozy, jaki on duzy
  11. zaraz Ci wysle- nie gniewaj sie ale moje swieta to w rozsypce. Ja pracue w słuzbie zdrowia na stanowisku kierowniczym i przygotowywałam oferte naszego zakładu do konkursu do NFZ. Mój dom i świeta z tym zwiazane to opłakany stan. Dzisiaj to złozyliśmy, dzisiaj odpoczwam , zaraz Ci wyslę.
  12. i co z piesliem-tak tu cicho
  13. niestety Pani milczy drugi dzień i nic nie wiem
  14. nie wiem dlaczego on się ludziom nie podoba A był oglądany tylko na zdjęciach , czy również na żywo
  15. jejku , tak długo nie byłam u Was- wszystko nadrobię i zmienię tytuł. super wieści- bardzo sie cieszę na bazarku kupiłam troszkę kartek świątecznych , będą pieniążki dla piesków
  16. a co z maleńka czarną sunią
  17. piesek jest w opuszczonym gospodarstwie, gdzieś to pisałam. Jest nadal sam, tam mądre psisko pewnie postanowiło przetrwać zimę.Jest to piękny zadbany pies, gdyby były super zdjęcia i wyczerpujące informacje o nim szybko znalazłby dom. majqa -proszę podaj mi jakieś namiary do tych fundacji, wiem że gdzieś pisałam ale przez ten młyn w pracy mam tyły i nie pamiętam
  18. [quote name='majqa']Pewno Wam się narażę ale mimo to napiszę, co myślę. Wątek założony 7.12. Dziś jest 16.12. Odzew na wątku znikomy, niestety (dogo zapchane zwierzakami, ludzie deklaracjami). Pies dalej "w polu" jeśli chodzi o jego sytuację, a i w pewnym sensie dosłownie tak jest. Z dwojga, a raczej trojga złego = 1. obecna włóczęga, 2. możliwość, że ktoś go zgarnie na łańcuch, 3. schron ja wybrałabym to ostatnie. Deklaracji finansowych brak, oferty DT brak. Na zewn. pioruńsko zimno, pies dokarmiany z doskoku, niebezpieczeństw mu zagrażających masa. Lepszy schron i wyciąganie z niego żywego psa niż spóźniona łza nad martwym lub bezpowrotnie zaginionym (a tu bicie się z myślami, co się z nim stało).pewnie ze lepszy schron , niż te inne niebezpieczeństwa, które mu grożą. Ja ostatnio miałam masę pracy słuzbowej, tak że robiłam i w pracy i w domu. Postaram sie więcej czasu poswięcić temu wątkowi Zbiorę jak najwięcej informacji o piesku, może ta Pani podjechała by z nim do weta, jak będzie wszystko OK trzeba zabrać się za ogłoszenia. Jest bardzo zimno to fakt , ale pies nie jest na mrozie, jest w budynku, ma posłanie. Gorzej z karmieniem ale Pani powiedziała że oprócz niej ktoś go dokarmia.
×
×
  • Create New...