Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Avilia']Kodi nadal nic nie ma.[/QUOTE] szkoda ze nie mozemy znalećź nikogo do wizyty. Pojedzie do Mysłowic , nie wierze, myslę ze cos dla niego dziewczyny mają
  2. napisze do pani
  3. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] Javena dzieki za wizytę[/B] [B]Kikunia śliczna[/B] [INDENT] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196440_130574170349714_100001913967138_202955_878440_n.jpg[/IMG] [/INDENT]
  4. było sniadanko i obiadek ale tylko samo mięsko. Marchewka teraz be
  5. [quote name='irrational']a nie chodzi raczej o to, że dla Pani z Krosna osoba z Krakowa będzie szukać/szuka pieska z Krakowa właśnie? a domek to chyba dalej nie sprawdzony... w Krośnie! :D ojojoj...[/QUOTE] zaraz wyjasnię. Jestem z Krakowa.pani z okolic Krosna- domek niesprawdzony szuka pieska. Chciała moją tymczasowiczkę ale to juz było za pózno. Wysłałam Pani jego zdjecia i bardzo się jej spodobał.Jednak jest problem z sprawdzeniem dlatego nie bede juz sie mieszac. Pewnie ma domek zaklepany blizej ale nikt nic nie pisze.
  6. Piesek miał szansę na domek koło Krosna
  7. .ale ja jestem z Krakowa. Dziękuję za pomoc
  8. widzę że stoi to wszystko w miejscu , szukam dla Pani pieska w Krakowie.
  9. malutka kruszynka po pierwszej nocy. Wszystko w porządku.Spała z nami w łózku, więc cała noc trzeba było czuwać.Teraz dostało pić, bardzo się jej chciało i idziemy na spacer
  10. [quote name='hovomaniaczka']cudnie! To tylko się cieszyć z dobrych informacji!!! :)[/quote] [b]dobranoc............................[/b]
  11. juz w domku- cały czas przy niej siedzimy bo nie chce zejśc z wersalki. Jak ją dałam na spanko to wyszła i chciała wyskoczyc na wersalkę.
  12. ja nie ale Janek tak. Jedne mam granatowe to będa dla Figi teraz po zabiegu ciepełko wskazane
  13. a Aśka nie umie zakładac tych kubraczków.
  14. są dziewczyny z przytuliska w Boguchwale ,moze któras. Ja za chwilę będe miec sunie po sterylce- nie będe szukac. Z ta Pania spod Krosna rozmawiałam kilka razy -chce pomóc jakiemus pieskowi-suni. Chce ze schronu
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1354/cc4a5d024705fda2med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Jasza ale ona jest malutka, bo ona najpierw miała ochotę na latrelka a zabieg o 16
  17. bardzo się denerwuję. Figusia była bardzo za panem. Szkoda bo pan mieszka jeszcze w Bielsku. Widziała faceta pierwszy raz i już leżała brzuchem do góry. Bardzo fajni młodzi ludzie. P.Ania juz się zastanawia jakie szczotki jej kupić bo Ona zawsze miała pieski o maleńkiej sierści [B]mam domek w łodzi dla pieska, suczki małej , który będzie tolerował innego pieska. Piesek ma mieć krótką sierść. Domek niesprawdzony ale pani miła, zgadza się na wizytę . chce pomóc jakiejsś bidzie[/B]
  18. [quote name='Poker']To suńka ma domek? Mogę się cieszyć? ŚLiczniasta jest .Tu tyle psiaków zawitało ,że już straciłam orientację.[/QUOTE] dzięki Fidze inne pieski maja domki Figusia ma jutro sterylkę a potem domek Chyba sie jej kroi super domek w Chełmku.Tyle tych ogloszeń,róznych domków i nareszcie
×
×
  • Create New...