-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']hej chłopaku :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej dziewczyno :razz: [/B][/COLOR][quote name='eria'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6523.jpg[/URL] ta fotka najlepsza! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :multi:[/B][/COLOR] [quote name='Marta_Ares'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6532.jpg[/URL] super:loveu: :loveu: :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) [/B][/COLOR] [quote name='anetta']Ale gonitwy :multi: Zapaszki, zapaszki, Tobiaszek nie mógł się opanować :lol: Dobrze że pani z GPS nie wywiozła was w las :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] no nie mógł, te zapachy silniejsze od wszystkiego są :diabloti: nie wywiozła:eviltong: spaadam na wieczór panieńsko-kawalerski :p [/B][/COLOR] -
[quote name='Justa'] ja i tak Cię podziwiam, że chce Ci sie tak po Polsce jeździć ;) właśnie - apropo kasy - zostało coś jeszcze z wypłaty? :evil_lol: [/quote] z wypłaty to już dawno nic, wszystko poszło na aparat :p teraz czekam na sierpniową:diabloti:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']a ić, pomylić się nie można:diabloti: dobranoc;)[/quote] [COLOR=Navy][B] można, można :diabloti: dzień dobry ! :)[/B] [/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6517.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6520.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6523.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6525.jpg[/IMG][B] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6532.jpg[/IMG] [/B] [/CENTER] -
[COLOR=Navy][B]dzień dobry !!! :loveu::multi::loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']nie, zamotałam się, nigdy nie wiem gdzie są kurpie :evil_lol: a to przecież niżej;) z geografii 5 :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]oj to trzeba chyba porozmawiać z panią nauczycielką :diabloti::eviltong: branoc ! :)[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']toć przecież wiem gdzie Ostróda : P chociaż Białystok trochę wyżej:razz: eee.. nie wiem:evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] no właśnie nie wiesz, Ostróda wyżej:diabloti: co miałaś z geografii?:razz: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza13']Nie przesadzaj :mad::diabloti: Czy Ty słyszałeś żeby ktoś u nas sledzikował ? My z Agacia nawet nie bardzo wiedziałyśmy jak Ci wytłumaczyć co to jest :evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6484.jpg[/URL] Ale paszcza [COLOR=Navy][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]no przecież się śmieję :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale mówicie.. kurcze... jak to było... lubieli :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='alive']Piękny uśmiech!!! :loveu: [URL="http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6478.jpg"]http://i295.photobucket.com/albums/m...w/IMG_6478.jpg[/URL][/quote] :loveu: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6499.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6507.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6508.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6512.jpg[/IMG] nawróóóóóót za jakimś zapachem:diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6513.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='alive']Mam nadzieję, że będą! Ja uważam, że Czuszka jest najpiękniejsza eksterrierowo :cool3: że tak nieskromnie stwierdzę hehehe a na pewno nie ma drugiej suczki w Polsce w takim typie jak ona. [/quote] [COLOR=Navy][B]no miałem na myśli, że jest właśnie najpiękniejsza :loveu: nie precyzyjnie się wyraziłem:p w śpioszkach jest:eviltong:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']przygryziona warga tobiaszka :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Celina12'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6478.jpg[/URL] Kocham te minki Tobiaszka...:loveu::loveu:...a te fotki kocham najbardziej- [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6492.jpg[/URL] łapiątka cudne...cały do zacałowania :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]jak fajnie Celinko, że jesteś:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Tinka:)']prawda... droga z Podlasia nad morze to katorga:roll: jeszcze te dziury, wiesz że lepiej jest jechać przez kurpie i te wiejskie drogi niż głównymi? łatwiej, bez wielkich dziur, nawet chyba szybciej...[/quote] [COLOR=Navy][B]tylko, że ja mieszkam na Mazurach a nie na kurpiach :eviltong: poza tym i tak jechaliśmy jakimiś skrótami dzięki cudownemu głosowi pani z GPS :evil_lol: nie raz chciała nas zaprowadzić :evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wow to Mój Wnuś będzie się bawił na weselu ....:multi::multi::multi:...Szczęścia Młodej Parze życzę :Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] a no [/B][/COLOR][B][COLOR=Navy]będzie :) dzięki, przekażę :multi: jeszcze 2 dni:razz:[/COLOR] [/B] -
[quote name='Tinka:)'] jeeedź!:multi: może pogadamy:evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie wiem jak to będzie z kasą no i pociągi mi nie pasują:shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]ale super ! :) będą małe Czuszki :loveu::loveu: od dawna uważam, że Czucha to jedna z najpiękniejszych eksterrierowo suczek węgrów w PL :loveu: a zdjęcie z pradziadkiem super!:lol: a Marysia w ubraniach świetne ! :):) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]no to fajnie, że opalanie się udało :) a gdzie byliście konkretnie?;) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Agappe'] ale to już pewne - wybrana hodowla, zaklepane? czy wciąż jeszcze w fazie nie do końca określonych planów??[/quote] [COLOR=Navy][B]pewne, pewne, bardzo zaprzyjaźniona:loveu: dopiero na wiosnę będzie cieczka ;-)[/B][/COLOR]
-
może i ja bym przyjechał?:hmmmm:
-
[quote name='jamnicze']Właśnie pisałam poprzedni post :evil_lol: W niedzielę ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]to u mnie to będą akurat poprawiny, chyba będę pamiętał :evil_lol: [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Waxy'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6478.jpg[/URL] ale boska minka, opalanko :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] uśmiech :loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']noo te 3 pierwsze zdjęcia rzeczywiście do Tobiasza są podobne :evil_lol::evil_lol: a 2 ostatnie cuda!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol: dzięki :lol:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']hehe a moze Cie upoil widok pieknych psow :) wiesz teraz to kazdy chyba sie przeziebia, ja wlasnie koncze przeziebienie, byla u mnie Mudik i ja doprawilam :diabloti: wiec teraz ona bedzie cierpiec ;) oo super, to powodzenia w swiadkowaniu :multi: sliczne foty :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] nie to nie przeziębienie, po prostu te drogi tam na Białystok, Litwę etc. są fatalne :roll: "tysiąc" zakrętów i dziury... i takie potem skutki, nie pomogły wiele Lokomotiv czy aviomarin, ja mam syndrom Litwy a teraz doszedł syndrom "sliedzików" :evil_lol::evil_lol: dzięki;)[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Tyle już tu zdjęć Tobiasza się przewinęło, ale zawsze można znaleźć coś nowego, o np. taka minka ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6478.jpg[/URL] No to Ci się fuch trafiła na weselisku :cool3: (zadowolenie gości na Twojej głowie, więc się staraj chłopie :diabloti:)[/quote] [COLOR=Navy][B] no widzisz, bo to cały jamnik;) sama miałaś więc wiesz:lol: wiem, wiem, wszystko na mojej głowie :diabloti: będzie dobrze chyba:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='jamnicze'] Jedziemy do Słupska :cool1:[/quote] [COLOR=Navy][B] a to nie moje strony :eviltong::diabloti: ale 3mam kciuki już, a kiedy ten Słupsk jest?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Justa']no jak tym bardziej? mam siebie przedstawiać w złym świetle - niedoczekanie :diabloti: o ty podstępny, ja w takim razie też będe uważać na rozmowy z nienajomymi :diabloti:[/quote] :diabloti::diabloti: nie bój się, Ciebie o nic nie podejrzewam:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]dzień dybry :-)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a o synusiu to już całkiem mamcia zapomniała :diabloti::placz::placz: chyba nie lubi mamcia jamników co?:shake::shake::shake:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]dzień Dobry Aluniu :multi::loveu::loveu::loveu::multi: jak tam praca? mam nadzieję, że bez większych stresów?:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies