Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='betty_labrador']barwy lata..cudowne :multi: :loveu::loveu::loveu: [/quote] [COLOR=Navy][B] już się doczekać nie mogę następnego, ja ciepłolubny człek:lol: [/B][/COLOR][quote name='anetta']Cześć :)) Czemu macie takie niskie ławki? :diabloti::evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1500.jpg[/URL] Gratuluje I miejsca :multi:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) nisko? bo trawa zarosła :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]dzięki :multi::multi:[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1762.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1763.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1774.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1775.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1778.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. [COLOR=Navy][B]taaa, zdecydowanie najlepsze :evil_lol::evil_lol::loveu:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][CENTER]:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:no to SUPCIO GRATULKI :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :multi::multi: wygraliśmy aż 500 zł:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zdecydowanie duuuużo :evil_lol: I dobrze ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]na nk jest mało, i tak ostatnio robiłem czystki:diabloti::eviltong: wspomnienie lata ;) [img]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0640.jpg[/img] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0647.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bo tak się zastanawiałam, jak się odezwać, żeby odezwać się dobrze... i w końcu nie wymyśliłam nic :evil_lol: Tobiaszek jak zwykle piękny, cieszę się, że warsztaty się udały, no i podglądam czasem nowe zdjęcia u Ciebie na nk, bo tam porównywalna ilość co tu na dgm :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]ha ha ha :evil_lol: porównywalna to znaczy, że dużo czy mało :evil_lol:?[/B][/COLOR]
  5. oo, wy żyjecie:diabloti::diabloti::diabloti: trzymam kciuki za konkurs w dalszym ciągu i za Gizmusia :)
  6. [quote name='eria'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1533.jpg[/URL] boski profil :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] wiem:loveu: [/B][/COLOR][quote name='Shetanka']Ślicznie i rudo :loveu:[/quote] ;) [quote name='agaciaaa']Cześć chłopaki :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1521.jpg[/URL] to jest śliczne :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej :) dzięki ;)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: i jak było ;) witanko :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]hej :multi::multi: a było zajedwabiście i wróciliśmy z I nagrodą Czwartej Ściany w Turku:diabloti::multi: mieliśmy warsztaty z tancerzem i aktorem z Kalisza, z tańca współczesnego:lol: a na koniec Ogólnopolskich spotkań młodych zagrał monodram - Marcin Kwaśny z teatru "Kwadrat" w Wawie, znany jest m.in. w roli w filmie "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" [/B][/COLOR][quote name='pinczerka_i_Gizmo']:loveu: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] [B][COLOR=Navy]niemowa?:eviltong:[/COLOR][/B]
  7. [COLOR=Navy][B][url]http://images6.fotosik.pl/344/6584214a8fb9fc91.jpg[/url] a co to za pan tam macha ?:diabloti::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Navy][B]GRATULACJE !! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]Aluniu, widziałem.... :loveu::loveu::loveu: zajedwabisty :loveu: dzielna babi:multi:[/B][/COLOR]
  10. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]Aluniu kochana !!! 100 lat, 100 lat i jeszcze raz 100 lat !! Spełnienia marzeń a nade wszystko zdróweńka !! :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://djesarie.info/Emo/emoty_duze/Imprezowe/wino.gif[/IMG] [IMG]http://djesarie.info/Emo/emoty_duze/Imprezowe/wszystkiegonaj.gif[/IMG]
  11. [quote name='Tinka:)']myślał indyk o niedzieli... :diabloti: [/quote] :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:ale ładniutkie [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1523.jpg[/URL] elołłłł:multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :) elloł :loveu::multi::loveu:[/B][/COLOR] Wybywam jutro z rana do Turku, na sery pleśniowe :diabloti: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1525.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1529.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1530.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1533.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. [url]http://s41.radikal.ru/i093/0812/06/9994ed60e369.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: :kciuki::kciuki::kciuki:
  13. [COLOR=Navy][B]tylko dwa zdjęcia ??!! :razz::diabloti::diabloti::eviltong::mad:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Navy][B]Już jutro piątek :multi: :kciuki::kciuki: brrry dzień:loveu: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]ale przekładaniec :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Justa']Wystarczy, że sobie dziurę w fartuchu wypaliłam już :mdleje: Poszłam spać, ale spało się i tak zbyt krótko :placz: No to co następne?:cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]mnie też zdecydowanie za krótko...:placz: ledwo co zdążyłem dzisiaj na pociąg:evil_lol: ja Was moi mili zostawiam na pare dni... ;) trzeba trochę usystematyzować wiedzę, a w weekend mamy wyjazd ze Zmysłem do Turku, więc trzymajcie za Zmysłowych kciuki:razz: :bye: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1523.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [COLOR=Navy][B][url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PB306099.jpg[/url] jęzor na wierzchu :loveu::loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PB306113.jpg[/url] śliczniasty Foxiak uśmiechnięty :loveu: a na te mpk to brak słów... w Olsztynie z kolei, jeżdżą punktualnie, ale w momentach największego ruchu to jeżdżą krótkie autobusy, gdzie ludzie stoją jak sardynki w puszce...:roll: z kolei jak mało ludzi jest to jeżdżą długie niskopodłogowce... to jest polityka..:roll: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='betty_labrador'] No właśnie-robić na to co ma się ochotę-po wyzwoleniu się z okowów rodzicielskich i myślenia "co pomyślą inni". Tym którym się to już udało lub tacy są wydaje się proste do przeskoczenia dla każdego. Ale niektórzy potrzebują czasu by przerwać błędne koło i pójść własną droga. Ale jak mówicie-szkoda życia na użalanie się nad sobą-kto zrozumie-ten szczęśliwy :) Zresztą dzisiejszy świat jest nastawiony na to ze każdy sam sobie, wiec czemu by nie poużywać dla swojego dobra :] haha Mateusz to co mówiłeś ze jakbyś miał ochotę to zrobisz :P trzymam za słowo :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]Beti, za dużo gadasz...:p:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a od czego Ty masz mi powiedz polskie znaki?:eviltong: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]Olga, 100 lat !! albo i jeszcze więcej ! :loveu: [/B][/COLOR] [IMG]http://goralczyq.blox.pl/resource/prezent.gif[/IMG]
  20. [quote name='Justa']W rekawiczce palić? Oszalałeś ? :eviltong::evil_lol: Ja próbuję wszystkiego na co mam ochotę.. Po prostu..[/quote] [COLOR=Navy][B] nie oszalałem:eviltong: ktoś tu miał iść spać:diabloti: ja też, dlatego tak napisałem, że można wszystkiego spróbować, wtedy kiedy tylko ma się na to ochotę czy potrzebę... [/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: co z tymi postami :razz::razz:ale jajecznia [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]nie mam pojęcia...:roll::roll:[/B][/COLOR] [quote name='Justa']zimą to nie mogę, bo moje wiecznie zimne ręce jeszcze bardziej lodowacieją :evil_lol: z drugiej jednak strony.. wszystko co dobre jest albo niezdrowe, albo niemoralne, albo zabronione :diabloti: a ja tam chce robić to na co mam ochotę, bo szkoda życia na ograniczenia..[/quote] [COLOR=Navy][B]to rękawiczki :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]dokładnie Justa, nic tylko się pod tym podpisać, życie jest zbyt krótkie by ograniczać się i jestem zdania, że należy "prawie" wszystkiego spróbować...;)[/B][/COLOR] [quote name='Tinka:)']tak jak mnie tańczenie :roll: dzisiaj po dosłownie 3 minutach zmywania nie wiedziałam, czy iść od razu do lekarza czy czekać aż mi przejdzie ból :shake:[/quote] [COLOR=Navy][B] myślałem, że sport to zdrowie :razz::eviltong: [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Justa']O ile mnie pamięć nie myli to paliłeś, bo miałeś taki nastrój ? :cool3: Przestać to wypada, bo zdrowia szkoda ;) Chociaż warszawa i tak każdego dnia mnie zabija..[/quote] [COLOR=Navy][B] a to zależy od kilku czynników:) różnie bywało.. dokładnie, i tak jak mówisz, zabija nas i tak wiele rzeczy już...:cool3: [/B][/COLOR]
  23. [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz:też nie mam GG ...... fajnie trafiłam na nowe fotaski :multi::multi: cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]skaczą posty:angryy::angryy: i ta godzina o 1 do przodu...:cool3::roll: helloł:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Justa']no to bardzo rozsądnie. widze - nastały lepsze czasy?[/quote] [COLOR=Navy][B] lepsze, tzn.?:razz: żeby móc śpiewać i rozwijać się w tym kierunku to trzeba raczej z tym przestać....;) [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]u mnie też się włączyło a Kuba w 2gim pokoju jeszcze nie ma .... zresztą z mojej listy kontaktów połowa jest uśpiona ;) pomimo że wcześniej byli na linii[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]no to nieźle, u mnie to samo było, powoli wszystko wraca do normy:evil_lol: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...