-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[COLOR=Navy][B]hej mła tele histobogowa :loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='eria'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2118.jpg[/URL] Tobi ma prawy bok bardziej hihihihihi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]sexi ? :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]Jestem jak to piszą ostatnio "kierunkobogiem" :diabloti: dowiedziałem się dzisiaj, że byłem pierwszym studentem, który podjął się tematu Performance w Polsce :p:p i że to dobry materiał na pracę licecjacką....[/B] [/COLOR] [COLOR=Navy][B] Jeszce tylko dwa egzaminy i ponad 2 tygodnie ferii będzie jak wszystko pójdzie ok :)[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]hej babula :multi::loveu::multi: U mnie sesja, sesja i zaraz po sesji, jak na razie do przodu, dzisiaj zaliczyłem egzamin w terminie zerowym, jeszcze tylko dwa egzaminy i koniec :p:diabloti: a i powróciłem na stare śmieci:loveu::loveu: odezwij się na gygy to napiszę co i jak...;)[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2115.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2118.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2120.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2123.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2133.jpg[/IMG] [COLOR=Navy][B]pozdr. [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]żyję, żyję... :lol: obecnie nie mam czasu zbytnio na prowadzenie FB, więc bywam przelotem praktycznie. u Tobiasza wszystko ok, cieczki wokół, jednym słowem - "samo życie" :diabloti::evil_lol: stanie pod oknami, etc. etc.[/B][/COLOR] jeszcze jakieś zaległe fotki: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2109.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2110.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2111.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2112.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2114.jpg[/IMG] -
[COLOR=Navy][B]hej, hej helloł :diabloti::diabloti: i' live :diabloti: czekam na rogaliki z czekoladą :loveu::loveu: przesyłki konduktorskie PKP:eviltong: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
moja księżna na rumaku...:loveu:
-
[quote name='jamnicze']Robimy sobie z kobietami z pracy babski "Dzień Kobiet" i jedziemy do Wa-wy na "Upiora w Operze" :razz:[/quote] polecam! :) chociaż szkoda, że już nie grają Tańca wampirów... ;) Jeden z najlepszych polskich musicali :)
-
[quote name='bonsai_88'][B]Mudik [/B]zgadłaś o co mi chodziło :cool3:... Akurat Ostróda to moje ukochane miasto, więc od razu błąd w jego pisowni zaczął mnie po oczach kopać :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]moje tym bardziej :razz::razz::razz::razz:[/B][/COLOR]:diabloti: no właśnie ale to do jamnicze, a nie do Asiaczka :eviltong:
-
[quote name='Asiaczek']Ponad rok czekali na trikolorowego pieska, zdecydowali się na Modesta, więc chyba wiedzą, co dobre...:lol: Pzdr.[/quote] wiedzą, wiedzą... :)
-
[quote name='Asiaczek']Pewnie, że może. Ale będziesz miał do niego troszkę daleko, bo aż na Łotwę;) Pzdr.[/quote] daleko, niedaleko, ludzie wiedzą tam co dobre;)
-
[COLOR=Navy][B][url]http://img296.imageshack.us/img296/9199/resizeof1031835rx8.jpg[/url] Śliczny chłopak :loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo fajne kątowanie i głowa:loveu: może być moim chrześniakiem?:razz::loveu: [/B][/COLOR]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B][url]http://img84.imageshack.us/img84/8843/obraz207kt4.jpg[/url] nie no, to zdjęcie jest przednie !! :evil_lol::loveu: w końcu w Szczecinie popadał śnieg to są i fotki :diabloti:[/B][/COLOR] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[B]:kciuki:[/B][B]:kciuki:[/B][B]:kciuki:[/B][B]:kciuki:[/B][B]:kciuki:[/B][B]:kciuki:[/B][B]:kciuki:[/B][B]:kciuki: [/B] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']nie nie nie :shake: bo suka musiałaby zostać hihihihi:evil_lol: a jeszcze w hodowli krótkiego psa nie wyhodowałam :eviltong:[/quote] to zostanie :diabloti: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
pies długi, suka krótka :eviltong: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]u mnie teraz za oknem -6 więc spoczko :razz::razz: Uciekam spać ...wstaję o 5 :placz::placz::placz: Dobrej Nocki :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja o 6...:shake:
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]Hej Alu :loveu::multi: u nas napadało, zawiało, zasypało.... leży ze 30cm jak nie więcej śniegu...:roll::shake: do tego mróz prawie -18 w nocy, teraz jest -16.... ja już mam dość tej zimy nie lubiem takiego czegoś... [/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]ale zapowiadają, że za tydzień ocieplenie i zniknie wszystko:multi: będzie nawet do 6 stopni :)[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='jamnicze']Saidi też sie podobało ;), ona zawsze wpycha się między nas :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] zawsze ? :evil_lol::evil_lol: bezwstydnica... :diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='panienkabubu']Asiaczek już o tym pisała:cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]może i pisała, ale ja ostatnio nie mam czasu na czytanie wszystkiego... :shake::shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B][URL]http://img185.imageshack.us/img185/633/resizeofimg0007dv8.jpg[/URL] fajne to umaszczenie, taki tygrysi tricolor :) to dopuszczalne umaszczenie? bo ja się nie znam :eviltong:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Justa']cześć chłopaki :loveu: u nas wszystko w porządku.. uczę się, dużo śpię, zbieram siły i topię się w normalności. czego chcieć więcej ? ;)[/quote] co rozumiesz pod pojęciem "topię się w normalności" ??:razz:
-
[COLOR=Navy][B]cześć dziewczyny :loveu: co tam u Was? nie odzywasz się w ogóle :mad:[/B][/COLOR]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='rwpb']Po czym poznałeś?[/quote] po tym, że tam byłem:diabloti: kiedyś, kiedyś:diabloti: