-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]dj Ula = istna Ewelina :p:p;) [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]Aliszja, wsio naj w dniu Waszego święta ;) [IMG]http://www.pozaschematy.pl/wp-content/img/tulipan.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Polna']Rzeczywiście dość ciasno, ale mi się strasznie emocje podobają w tym zdjęciu, super. ;) Koncertowe wczorajsze [URL]http://img22.imageshack.us/img22/7434/kot10z1.jpg[/URL][/quote] fajne to koncertowe :) a czyj koncert ?:diabloti: w czerwcu wybierasz się na Placido Domingo ?;)
-
[quote name='Alicja'] :obrazic:[/quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/11908273-post61489.html"]KLIK[/URL] :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale wnuk zawzięty :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: nie męcz Babci :diabloti: nie wiem , nie kontaktuje przy halnym :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie powiem.:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a Ty czego tak wywijasz :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a domyśl się :diabloti::mad:
- 78403 replies
-
:mad::mad::mad::mad::mad:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko :p ubawiłam się na you can dance :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]też się ubawiłem :evil_lol::evil_lol: kolo z krzesłem wymiata :evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a mówiłam ... łóżeczko :p a teraz aptekarza się sponsoruje :roll: Kuruj się Wnuś , bo życie za krótkie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]no trzeba sponsorować, samo łóżeczko nie pomoże :eviltong::eviltong::eviltong: no za krótkie, ale trochę jednak trwa, bo w życiu piękne są tylko chwile, ale dla tych chwil warto żyć :):):):)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]Witanko popołudniowe ;) może herbatki z miodem i cytrynką ?:razz:[/B][/COLOR] [IMG]http://th.interia.pl/50,bf3a020b11917108/herbata.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]cześć cioteczka :diabloti::evil_lol::loveu: jam wrócił od lekarza, kupe kasy na leki wydałem i leżeć w wyrku mam... nie lubię tak, ale jak mus to mus.... [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:miałeś spać :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie umiem w dzień...:razz::razz: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]:hand:......................... :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Goshka'] [B]Mati, a jak wołac takiego psa na polowaniu ??:cool3:[/B][/quote] [COLOR=Navy][B]no jak to jak, Ami :loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]toć mówiłem, dla chłopaka: Amore Un Primera Wista ! :) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no i co ślązacy nie tacy źli ;) Cieszkam ze się dobrze bawiłeś :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B] oni u nas w pokoju szukali tam czegoś, i ja coś tam po ślunsku zaciągnąłem, a jeden do mnie mówi" bo ja jestem ze ślunska" :diabloti: ja mówię, że wiem, że mam tam babcie :evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Brawo Wnusiek :multi::multi::multi::loveu::multi::multi::multi: cieszkam zeposzło po waszej myśli no i to ze Was doceniono Zaraz zajrzę do moich ziomali ;) miałam rację , ze z elektrowni , to najprężniej działający obszar miasta [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] no ja też się cieszkam :multi::multi::multi: i chętnie bym tam jeszcze został z tydzień z super ludźmi :loveu: jak widzisz, teatr Navras też doceniono;)[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]hejos babi :loveu: ja już wrócony, po 6 zawitalim po 8 godzinnej podróży do Ostródy. Było warto, naprawdę, atmosfera niesamowita, długo by opowiadać... :loveu: m.in. pierwszy raz jechałem na kładzie :diabloti: straciłem też prawie głos... ale pomału wraca.. Wasz teatr to Teatr Navras z Rybnika działający przy fundacji elektrowni Rybnik - [URL="http://www.fundacja.rybnik.pl/readarticle.php?article_id=15&rowstart=2"]KLIK[/URL] [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
ooo, a ja już po rozliczeniu i zapomniałem na śmierć o tym 1 %...:oops::oops:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no liczę Wnuś , że się spiszecie ;) tych od nas nie znam :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] no kciuki wskazane :loveu:;) zabieram aparat:diabloti: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]jutro ZMYSŁ jedzie do Maszewa(zach-pom.) i będzie też [/B][B][FONT=Tahoma] – Teatr Navras [COLOR=blue]/Rybnik/[/COLOR][COLOR=red] od Was :p [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]hej Alicjo :loveu::multi::loveu: ślemy wiosenne pozdrowienia ! [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu'] Matusz - już napisałam - zawsze możemy mieć romans :diabloti: hehe :evil_lol: Odpowiada Ci? :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie odpowiada:diabloti: