-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
No lecimy do góry, a ciotka znowu wrzuci Cię na allegro, bo kilka minut temu aukcja Ci się zakończyła
-
Nie zdążyliśmy :( Makary odszedł..... :(
magda z. replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kilka minut temu aukcja się skończyła, ale znów go wystawię. On ma taką samą minę jak mój Bismarck na poczatku, te same smutne oczy, pychol:placz: . Domek musi być szybko -
[quote name='monikita']Kochani zapraszamy do Ligoty, musicie zobaczyc sami jacy milusinscy :loveu: zrobili sie nasi podopieczni. Z kazdym kolejnym przyjazdem serce rozrywa jak mamy wyjezdzać:placz: , one czuja ze jedziemy, liza nas po rekach, wywracaja sie na brzuszki , a niektóre nawet udają ze kuleja. My wtedy odkładamy odjazd, sprwdzamy delikwenta on lezy nogami do góry a przy nim zaczynaja układac sie inne- niby tez z jakimis urazami:evil_lol: , to są własnie nasze dziabągi. Mamy sunie mix onka która siedzi sobie na dworze i jak przechodzimy koło niej to podnosi łapke-no i co? trzeba sie zatrzymac pomiziac wycałowac łapinke i dalej do roboty. Zostało około 110 psów, wszystkie wspaniłe, czułe z przerazajaca tęsnota domowych pieleszy w oczach.....[/quote] :diabloti: Wspaniale, że do człowieka tak podchodzą. Oby wszystkie znalazły kochające domki, bo bardzo na nie zasługują
-
Niuniek w górę!!!!!!!!!
-
Nie zdążyliśmy :( Makary odszedł..... :(
magda z. replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj konczy się allegro, ale wystawię go od razu jeszcze raz:-( -
No i zapomniałam napisać, że wczoraj spotkaliśmy super labradorkę, bardzo milusia i ona Bismarcka napadła- po pychu go lizała, kładła się obok niego, niuńka taka kochana, a ten mój głupol mało co w płot się nie wkomponował. Ale po dwóch minutach, jak już odeszliśmy to tak się cieszył-chyba mu mała dogoterapię zrobiła;)
-
Dziekujemy Zuzaneczce:loveu: :loveu: :loveu:
-
Nie zdążyliśmy :( Makary odszedł..... :(
magda z. replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No skaczemy do góry!!!!!!!!!!! -
Bismarck przytył-całe 2 kilo:crazyeye: . Wczoraj go ważyłam u lekarza, teraz juz mu kleszcze nie grożą:) Niuniek ma poprawę humoru na lepszą pogodę-tylko, że pańcia ma atak uczulenia i chyba na razie ograniczy mu przechadzki po lesie:-( . Właśnie zauważyłam, że zaczął łapy sobie myć-do tej pory to ja mu je szorowałam-czyżby nuda domowa psa dopadała? ale tak zawzięcie to robi:evil_lol:
-
Śliczna, młoda amstaffka -JUŻ W KOCHAJĄCYM DOMKU :)
magda z. replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
śliczna jest:loveu: Ja jeszcze kombinowałam z bratem, bo miał jechać na weekend do Bydgoszczy, ale mu zmienili:( -
spacerujemy, spacerujemy!!!!!!!!!!!
-
Nie zdążyliśmy :( Makary odszedł..... :(
magda z. replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pokazujemy się na górze!!!!!!!!