Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Właśnie widziałam Truśki wątek, a może ona by tej pani podeszła? Czy za duża jest?
  2. :loveu: Ale byłoby fajnie:) Ja dodam od siebie, że też mam psa, który boi się wszystkiego. Wystarczy cierpliwość i dobre serce, a psiak szybko się odmienia. I Bismarck też od ZuziM:diabloti: Było lepiej niż się zapowiadało na początku, a teraz wystraszony pies jest dużym zbójem w domu, bo na podwórku jeszcze nie ma odwagi:evil_lol:
  3. Ale fajnie, ściągnę go z allegro:) świetnie, że nie trafił do schronu:)
  4. Podrzucam pannę. Ja nic nie wiem, może zuzia albo seasise mają jakieś wiadomości?
  5. Ja mam teraz taki atak alergi, że nie wiem, czy na następnego psiaka po Bismarcku miałabym chęć. On chce sie głaskać, bawić, a ja kicham, mam wysypkę i kaszel. Nic mi już nie pomaga:shake: Zakręcona przez to jestem jak już nie wiem co, więc jakby ktoś mógł wystawić allegro byłoby miło, ja na razie nie myślę racjonalnie i tylko odnawiam te aukcje, które sie kończą:roll:
  6. [quote name='Puchatek']A skoro kotka taka szalona to może Kaligulka albo jakoś tak .... :evil_lol:[/quote] Tylko, żeby sobie kicia za bardzo wtedy imienia do siebie nie wzięła, bo jeszcze psiny Zuzi poustawia po kątach:diabloti:
  7. Może teraz.............. Tego malucha z hoteliku tez odnowiłam, ładny taki, a nikt się nie odzywa:shake:
  8. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Tak się wtedy zdziwiły jak wstał, a moja mama miała ich więcej jak pierwszy raz wszedł do mieszkania, weterynarz też była zdziwiona, że po jamniku taki duży, bo przeważnie już sie innych nie bierze niż jamniole potem. ale nie żałuję:lol: duży pies czasami jest mniej absorbujący niż mały i hałaśliwy:)
  9. [quote name='Seaside']Ona wygląda jakby się szaleju napiłą :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Potwierdzam opinię;) ja myślałam np. Kleo ( od Kleopatry;)) Ale jak ona taka szalona to już nie wiem:shake:
×
×
  • Create New...