Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Tak, tak. To TO kino na "R" ;). To Ci Negra akcję serca przyspieszyła :evil_lol:. Ale przynajmniej masz fajnie, że coś sobie robi z tego jak jej się chowasz. Bo Bazyl nie robi sobie nic. Wycwanił się łajdak i olewa sprawę :mad:. Po prostu doszedł do wniosku, że przecież zawsze mnie w końcu znajduje, więc po co ma się spieszyć. Załatwi co ma do załatwienia, a dopiero potem ruszy na poszukiwanie pani :angryy:.
  2. Jaki on fajny jest! :) A jak zainteresowanie ogłoszeniem na Allegro? No i musisz wrzucać mniejsze fotki, bo Ci je modzi zamienią na linki...
  3. [quote name='Agnes B.']Hmmm po opisach wnioskuję, że w bardzo fajnym miejscu pracujesz:razz: Zdradzisz? Proszę:lol!:[/quote] Zdradzę, zdradzę...:roll: W kinie pracuję. Ale w takim nietypowym troszkę, bo są tam nie tylko filmy, ale i koncerty, kabarety, spektakle teatralne :).
  4. No wiesz... Gucio ma z beagla bardzo, bardzo, bardzo niewiele i dlatego pewnie nie wpada w oko chętnym na tą rasę... Ale może to i lepiej. Nie trafi w ręce kogoś komu zależy tylko na rasowcu.
  5. A Ty jeszcze nie zapragnęłaś mieć go już tak na zawsze? ;)
  6. [quote name='Shawnee']how much dogs are in Ligota?[/quote] About 65...
  7. Teraz powinno być lepiej :) Więcej osób zaglądnie. I oby zaglądnęła też ta WŁAŚCIWA !!! A jak się sprawuje Teodorek?
  8. Zaglądnęłam, przeczytałam i obryłam się przez moment. "Nie wykazuje agresji do nikogo, ani ludzi ani dzieci." ==> A dzieci to nie ludzie? :evil_lol: :eviltong: Jeśli mogę coś zasugerować, to zmianę w tytule na jamnik (z jamniczka). Będzie więcej wyświetleń.
  9. A może jakieś foteczki nowe?
  10. [quote name='Aga Frejno']Wystawiłam Teodora na Allegro.[/quote] Podasz link? :)
  11. [quote name='anetta']Widzialas te filmy z pit bullem i kurczakami??? normalnie wypas :o :mdleje: :lying:cos niesamowitego :lol:[/quote] Nie widziałam :shake:. Gdzie, gdzie, gdzie mogę zobaczyć?
  12. A tu dowód na to, że Bazyl wcale taki marnotrawny nie jest...:evil_lol:, czyli trawy nie marnuje ;). [url]http://www.youtube.com/watch?v=2ElvO66g8oQ[/url] Pozdrawiamy :)
  13. A co z Allegro? Schroniskowe jamniory na mojej "aukcji" mają już (po niecałym tygodniu) ponad 600 wyświetleń. No i co z innymi ogłoszeniami? Tutaj Teodorek raczej domu nie znajdzie...
  14. Wcale Ci się nie dziwię, że nie mogłaś się oprzeć. Piękna suczyna !!! :loveu: :loveu:
  15. Dzwoniłam do schroniska. Dwa psiaki z przez nas obfoconych znalazły domy! Te dwie sunie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/35/3905c3a13be151b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/33/dcf01a6c4c08f61e.jpg[/IMG][/URL] Reszta niestety jest :(.
  16. [quote name='Ania-shira']A może te kleszcze stwierdziły że jest groźny boją się jego.[/quote] Chyba w tym roku rzeczywiście do takiego wniosku doszły (albo "kropelka" działa), bo jeszcze nie miał ani jednego! A tu filmik: "Powrót Bazyla marnotrawnego" ;) [url]http://www.youtube.com/watch?v=bRn6XluX8YE[/url] I fotka z cyklu "nawrót": [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/37/5949fa7e44e25a50.jpg[/IMG][/URL]
  17. Widzę, że Teodorek to prawdziwy jamnior - śpi w łóżku, jak na przedstawiciela tej rasy przystało :)
  18. Powinny, ale nie są... Dlatego pytam.
  19. [quote name='Ulaa']buszowanie po krzakach czyli tzw. polowanie na kleszcze :evil_lol:[/quote] Bazyl na szczęście takowych nie łapie. I nie tylko dlatego, że jest zakropelkowany (bo w zeszłym roku nie był, a złapał tylko jednego świntucha), ale także dlatego, że jest biały i czarne kleszcze doskonale na nim widać :evil_lol:.
  20. Dobrze, że jej nie zjadł... Jamnior moich rodziców zjadł kiedyś żabę i potem przez kilka godzin potwornie się ślinił :roll:. Zmniejsz troszkę zdjęcie z żabą, bo jest za duże.
  21. Przeczytałam pierwszą stronę, ale nie mam czasu przebrnąć przez kilkanaście. Proszę o info: - w jakim wieku jest pies, - jaki jest jego stosunek do ludzi (w tym dzieci, jeśli wiadomo) - jaki jest jego stosunek do innych zwierząt - czy jest zdrowy - jak ze szczepieniami, odrobaczeniem - namiary na kogoś, kto się nim opiekuje, z kim mogą się kontaktować osoby zainteresowane jego adopcją. Jak będę miała chwilkę czasu zrobię mu Allegro.
  22. Ludzie są porąbani... 9 lat mieli psa. I nie dość, że go oddali (:angryy: :mad:) to jeszcze tak zaniedbali...
  23. Może warto by mu zrobić Allegro? Tam spore zainteresowanie jamniorami jest.
  24. Zarejestrowałam się na [url]www.fotosik.pl[/url] Zrzuciłam zdjęcia z aparatu do komputera. Pomniejszyłam je (nie mogą być większe niż 400x600, i o ile dobrze pamiętam) i zapisałam w jakimś tam pliku. Weszłam na fotosik, zalogowałam się. Kliknęłam dodaj zdjęcia. Dodałam po kolei (masz tam taką opcję, że możesz dodać więcej niż 1 zdjęcie na raz, to wygodna sprawa). Pod każdym dodanym zdjęciem jest napis "pobierz pozostałe kody". Kliknęłam na niego a następnie skopiowałam wpis z linijki "pełen rozmiar na forum" i wkleiłam tu. I po sprawie. Nie wiem czy wystarczająco klarownie to wyjaśniłam, ale mam nadzieję, że tak. Jeśli nie, to gdzieś tu na forum jest inna istrukcja. Ale gdzie... nie pamiętam.
×
×
  • Create New...