-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w schronie. Próbowałam się dowiedzieć czegoś więcej o sznaucerze, ale się nie udało. Pies nie dał się złapać (bał się gdy wyciągało się do niego rękę), poza tym zgubił gdzieś obrożę z numerem... Można by spróbować dojść do tego jaki ma numer i dowiedzieć się czegoś o nim po numerze boksu, w którym jest (820), ale nie byłam w stanie dziś tego załatwić, bo spore zamieszanie było w schroniskowym biurze i nie było czasu na takie sprawdzanie... Tak więc wiem, że nic nie wiem...:shake: Może nastepnym razem się uda. Tylko nie wiem kiedy ten następny raz będzie... Szkoda, że nic nie wiadomo, bo warto by go szybko wyciągnąć, ponieważ psy w jego boksie chyba niezbyt go lubią. Ma kilka ran po ugryzieniach... :( -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga Frejno']ja bym poczekała do jutra, a jak sie zmienia tytuł?[/quote] Ok, to poczekajmy, choć mam nadzieję, że NIC się nie zmieni i Teodorek będzie miał ten kochający domek na zawsze! Żeby zmienić tytuł musisz wejść w pierwszy post w wątku, nacisnąć "edit", następnie "zaawansowane" i już będziesz mogła zmieniać co chcesz :). -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Nie smuktaj :glaszcze:. Zrobiłaś dla Teodora wspaniałą rzecz, polubiliście się i teraz przez kilka dni będzie Wam smutno, ale potem... Teodorek będzie najszczęśliwszym psem świata. Taką mam nadzieję i tego mu życzę! A Ty spróbuj się nie smucić... No i pora chyba zmienić tytuł i poprosić moda o zmianę działu :). -
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
maciaszek replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='emi230']hehehe... te poduszki mają w sobie to coś ;) co przyciąga :) Pozdrowienia dla Ciebie i Bazylego :)[/quote] Tak naprawdę to nie poduszki, a dogi argentyńskie mają w sobie TO COŚ ! :) ;) Dziękujemy za pozdrowienia, również pozdrawiamy. Zdjęcia Torresowego białasa chętnie oglądnęłabym w większej ilości, może założysz mu tu na dogo galerię, foto bloga??? Piękne psisko, należy mu się ! -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witajcie, Postaram się jak najszybciej dowiedzieć czegoś o psiaku, ale nie obiecuję, że będzie to szybko. Nie wiem kiedy uda mi się podjechać do schronu i czy akurat jak przyjadę będzie wolny któryś z pracowników, żeby sprawdzić numer na obroży psa... Jak tylko będę coś wiedziała napiszę. -
Były ostatnio Bazylki spacerujące, biegające, znikające to teraz Bayli odpoczynkowy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/49/2b7047413fd46d32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/8b1d898664419786.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
-
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Już rozmawiałyśmy i wiesz wszystko o umowie adopcyjnej, schronisku i w ogóle, ale muszę jeszcze raz powiedzieć, że SUPER !!!! :multi: :multi: :multi: I wielkie dzięki za to, że przygarnęłaś Teodorka na tą chwilkę :loveu: . -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Cały dzień cisza taka tutaj? Dlaczego? :roll: Muko, co z obiecanymi zdjęciami, hę ??? :mad: -
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
maciaszek replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Ha, ha, ha - Bazyli ma dokładnie taką samą poduszkę!!! A jak Torresowi ładnie pigmentacja spogląda spod sierści :). Pozdrawiam. Kasia P.S. Musisz troszkę zmniejszyć zdjęcia, bo inaczej mod zamieni Ci je w linki... -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Teodorka po pracy i co widzę? Że ciocia Roxana znowu sypie cytatami jak asami z rękawa :). -
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]i dzisiaj tez przyszłam:eviltong:[/B][/COLOR][/quote] To my dzisiaj też przywitamy :)! [quote name='Agnes B.']Ufff, ja nie wiem co się działo, ale Bazylowa galeryjka tak długo się mi ostatnimi czasy ładowała, że zdążyłam obiad zjeść, pozmywać, zdrzemnąć się, a ona dalej się ładowała:splat: Pozdrawiamy Was serdecznie:loveu:[/quote] Bo coś ostatnio dogo znowu szwankowało...:angryy: Też miewałam takie przestoje. Ale teraz jest ok. Również pozdrawiamy, a zwłaszcza Bazyli-przystojniak pozdrawia :) [quote name='ewatr']no toscie sobie popływali po tych upałach :evil_lol: ;) A nie grzmiało? I czy Bazylek maluszek sie nie bał ?[/quote] Oj, popływalismy, popływaliśmy. A Bazyl to już w ogóle. Tak się zawziął żeby dotrzeć w swoje ulubione miejsce spacerowe, że podejmował 5 prób wybiegnięcia spod zadaszenia i dobiegnięcia tamże :evil_lol:. Każda kończyła się szybkim powrotem i chowaniem się za panią :) A czy grzmiało? Grzmiało i to mocno, Ale Bazyl się burzy nie boi. Nigdy się nie bał. Jeśli już coś do niej ma ;) to raczej go wkurza i wtedy ją obszczekuje. Ale od kilku lat raczej olewa ją totalnie.
-
Kochani, nie tłumaczcie się, bo nie was atakuję :). Rozżaliłam się na tych wszystkich, którzy są na dogo, angażują się w inne wątki, a tu, na miejscu, gdzie pomoc jest potrzebna - milczenie. Chociaż... troszkę to prawda, że i Wasza pomoc by sie przydała. A zatem dzięki za jej zaoferowanie! [B]Justyno[/B], tak wiem i pamiętam. Wszystkie psiaki, które trzeba wystawiać są tu, w tym wątku. Na pierwszej stronie. Wybieraj przebieraj i ogłaszaj :). I linki do ogłoszeń podawaj. Dzięki.:loveu:
-
[quote name='epe']Co słychać u mojego ulubieńca?[/QUOTE] Nie byłam od piątku w schronie. Jak będę na pewno do chłopaka zaglądnę. [QUOTE] Trzeba cię pokazywać w dziale "przygarnę psa",moze komus sie spodobasz do ogrodu,ale nie do kojca.[/quote] Epe, a dałabyś radę się tym zająć? Bardzo proszę. Ja już powoli nie wyrabiam...
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ty też się nie martw, że my się martwimy ;). Bo my wcale się nie martwimy. Wiemy, że Roki jest w dobrych rękach i na pewno nie pójdzie z nich w ręce inne niż doskonałe! :) -
[quote name='Diana S']Ja zdeklarowalam sie ze pojade do schronu ( z Toba) sama wyszlas z ta propozycja czy sa osoby chetne i czekalam a tu nic cisza...:-o[/quote] Moja droga, jest o tym mowa na poprzednim wątku, miałyśmy się spotkać i porozmawiać, a nie umawiałyśmy się na wyjazd do schronu. Nie wychodziłam ani tu, ani tam, z propozycją wspólnego jeżdżenia do schronu (z kimkolwiek), choćby dlatego, że ciężko mi się umawiać na takie wypady, tak mi się układają sprawy życiowe. Sama rzadko jeżdżę tam w sposób zaplanowany, najczęściej wychodzi mi to zupełnie nagle. Poza tym masz mój numer telefonu, to raz. A dwa bywasz na wątku i mogłaś cokolwiek na ten temat powiedzieć... A trzy nie kłóćmy się, bo to nie ma sensu i psom na pewno nie pomoże. [B]Ponadto[/B] (na etapie na którym obecnie jesteśmy) [B]o wiele, WIELE BARDZIEJ potrzebna jest pomoc w OGŁASZANIU psiaków, szukaniu im domów, dawaniu tymczasów.[/B] To są sprawy najpilniejsze. [U]Czyli przede wszystkim szukamy osób, które poświęcą odrobinę swojego czasu na ogłaszanie psiaków !!![/U]
-
[quote name='Jenny19']Bazyl jest cudowny:loveu: uwielbiam psy o takich gabarytach:razz: nie wiem czemu dopiero dzisiaj odkryłam tą galerię...:mad:..ale to nic nadrobimy zaległości:eviltong: i miałaś absolutną rację nie kopiując mu uszu-z całymi ucholami bije na głowę wszystkie kopiowane DA;)[/quote] Witaj :) :multi:. Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za przybycie do Bazylkowej galerii. Nareszcie ;). A co do kopiowania to zgadzam się absolutnie. Niekopiowany Bazyl jest o wiele bardziej ujmujący, rozczulający i buźny niż byłby z obciętymi uszami. Poza tym nie mogłabym go męczyć tymi wszystkimi zabiegami związanymi z cięciem.
-
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Jak to miło, że ruszyło sie cosik na wątku Teodorka śmieciojada :). Może znajdzie wreszcie domek dzięki jamnikomaniaczkom! Trzymam kciuki i podnoszę. -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='muka1']nie wiem kto wstawił Roka na allegro ?Dzisiaj był telefon o psa....Widzę ,że ci co dzwonia nie czytaja jego historii i nic a nic ich to nie obchodzi....Tylko śliczny pysio przyciąga uwagę.Jakie to przykre. Oczywiście odmówiłam.Wszyscy dotychas zaintereowani(telefon do mnie) nie spytali o psa....tylko jak i za ile go dostać[/quote] Znalazłam tą aukcję. Oto ona: [url]http://www.allegro.pl/item223586092__chow_chow_rudi_szuka_domu_czestochowa_.html[/url] Też nie wiem kto to zrobił, ale chyba na niego (nią) są podane namiary (bo to wszak nie Twoje Muko). Szkoda, że ta osoba nie powiedziała tutaj o chęci wystawienia Rokiego... [quote name='albax1']Muka,masz rację...wytrzymaj jeszcze troszkę...ludzie którzy zastanawiają się chwilę i chcą poznać jego życiorys...świadczy to o tym,że chcą go świadomie,z wszystkimi jego wadami.[/quote] Zgadzam się w pełni !!!! -
I my się witamy z zalanych Katowic. Mieliśmy dziś takie urwanie chmury, że... Dawno czegoś takiego nie widziałam :-o. Szok. A oczywiście kiedy się tak rozlało? Kiedy? No kiedy? Jak wyszliśmy z Bazylem na spacer :angryy:. Ale daliśmy radę, choć żeby wrócić do domu musieliśmy brodzić w wodzie prawie po kolana... [B]Vitis[/B], wysłałam Ci priv z innym adresem mailowym. Może teraz dojdzie? Miłego gościowania ;) !
-
Witamy, witamy w Bazylowej galerii !!!!! Dziękujemy za miłe słowa :).
-
[quote name='ewatr'] i do nas zapraszamy bo jest relacja z Arnikowego wypoczynku :multi:[/quote] Byliśmy, widzieliśmy, Arnik jak zawsze piękny!!!
-
[quote name='Cimi']To ja wpadłam akurat, żebyś nie narzekała :eviltong:[/quote] :evil_lol: Witamy, witamy !!! To specjalnie dla Ciebie fotencja spacerowa: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/37/56a2272fd22ee49b.jpg[/IMG][/URL] i zdjęcie z cyklu: "[B]gdzie jest pies?[/B]" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/37/3f9da8e44db784e7.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)