Idalio46, bardzo Ci współczuję utraty wieloletniego przyjaciela i członka rodziny. Znam ten ból i poczucie pustki, jaką zostawia po sobie pies który odszedł.
Ale Ty masz dla kogo żyć. Nie pozwól, aby Twój ból był przyczyną smutku pozostałych zwierząt. Czas leczy rany. Mówię z własnego doświadczenia.
A Bangus pozostanie w Twoim sercu i pamięci na zawsze.