Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Oczywiście jak najbardziej tutaj lub ten drugi mielecki wątek jest po to by przekazywać na nim wieści;) Wysłałam pw, żeby Cię jeszcze złapać przed wizytą w schronisku. Zatem czekamy na wieści.
  2. Wyżełki też chcą zamieszkać we własnym domu!
  3. Biegnij po domek pieseczku!
  4. Karolciu, tupnij nóżką i powiedz, że chcesz do domku!
  5. Mały Czaruś i Rino czekają...
  6. Mała Rusalka czeka na własnego człowieka!
  7. Wstawiłam sunię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6540733#post6540733[/URL]
  8. Makary wciąż czeka na dom:-(
  9. [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/3838/97819614xw8.jpg[/IMG] Ten piesek wygląda na mix sheltie. Przynajmniej z umaszczenia. Czy będzie dziagnoza weta, co konkretnie mu dolega? Ma jakieś ogłoszenia? Zrobię mu allegro jesli nie ma, tylko potrzebuję więcej zdjęć.
  10. Mały Jaszku, bądź szczęsliwy w nowym domu!
  11. To czekam z niecierpliwością na zdjęcia. A pan będzie się chwalił jakie domostwo dla Jasia zbudował?
  12. Mnie też coś nos zwilgotniał ze szczęścia:multi: Nareszcie kochana psina ma dom!:multi: Gdzie fotki?
  13. Do góry Amory! Pokazać pycholki na początku!
  14. Wstawiłam Barona do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6533926#post6533926[/URL] Piękne to białe cudo na pierwszym planie:loveu:
  15. Idalio46, bardzo Ci współczuję utraty wieloletniego przyjaciela i członka rodziny. Znam ten ból i poczucie pustki, jaką zostawia po sobie pies który odszedł. Ale Ty masz dla kogo żyć. Nie pozwól, aby Twój ból był przyczyną smutku pozostałych zwierząt. Czas leczy rany. Mówię z własnego doświadczenia. A Bangus pozostanie w Twoim sercu i pamięci na zawsze.
×
×
  • Create New...