Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Agusiu, ten wątek jest Amba, mixa amstafa i boksera: Na stronie schroniska jest też bokserek:
  2. I jeszcze tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6520773#post6520773[/URL]
  3. Maleńka, żegnaj:-( . To wszystko takie niesprawiedliwe,......
  4. Prawda, że sheltie mają coś z :diabloti: i z :lilangel: ?
  5. Jakie to szczęście, że Mawi ma szansę na dom!
  6. Malutka dzisiaj znowu na pierwszą!
  7. To czekanie wykańcza. PANU! Jachu tęskni!
  8. Ogłoszeń nigdy za wiele. Domku trzeba szukać gdzie się da.
  9. Suczka biegnie na poczatek, wypatrywać swojego człowieka!
  10. Musi znaleźć domek i tak na pewno będzie. Makary czeka na swojego człowieka!
  11. Śliczne te oczęta! Oby szybko kogoś zauroczyły. Kto pokocha złocistego pieska?
  12. Co tutaj tak cicho? Co słychać u Kaji?
  13. Wiadomo, że jakiś domek zostanie bez psa. A może by tak zaproponować pozostałym domkom, gdy już wybierzesz domek dla Joszi, tego pieska. Wiem, gdzie Rzym a gdzie Krym, ale może akurat... WESOŁY PSIAK - 193 [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20193bj%20asny%20(16).JPG[/IMG]
  14. Logo czeka na swoją szansę!
  15. Ulka18, czasem coś zjedz i wyjdź na spacer;) Wtedy komputer odpocznie od Ciebie:evil_lol:
  16. Mały Gacuś nareszcie może przyłożyć skołataną główkę do podusi, własnej podusi:lol: Kochani, wspaniali ludzie Gacusia!
  17. Może uda się mieleckiemu ONkowi znaleźć dom: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6513702#post6513702[/URL]
×
×
  • Create New...