Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Czy ta pani, która pytała o Myszeńkę, odezwała się? Sunieczka do góry!
  2. [quote name='Gem']Dziękuję bardzo. A zdjęcie zrobiłem albo ja, albo moja córka :) Czy możesz o Wielkiej (?) powiedzieć coś więcej?[/quote] Nie mogę o Wielkiej powiedzieć nic więcej. Pieski znam tylko tyle, co napisane na stronie schroniska. Na tym zdjeciu sunia jest poza schroniskiem. Gdzie sie z nią spotkałeś?
  3. Piękny Baron, pies z charakterem, czeka na własnego człowieka!
  4. Rusałko, może ten kto cię obserwuje, pokocha tak mocno, by cię zabrać do domu!
  5. Moim zdaniem Bursztyn do niego pasuje. Podnoszę!!!
  6. Z wielką ciekawością i niecierpliwością czekam na wieści z domku Jaszka.
  7. Sunia w galerii schroniska: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1118"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/sunia%20z%20dzialWiel.JPG[/IMG][/URL]Galeria suczki i w pierwszym poście tego wątku. Skąd masz to zdjęcie suczki? [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4710/obraz007jp7.jpg[/IMG]
  8. Wstawiłam Bacusia do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6547308#post6547308
  9. Wstawiłam Karolcię i sunię jamniczkę mix ze 178, do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6547267#post6547267
  10. Do góry Krecikowo, po domek!
  11. A dołączę jeszcze prośbę o Bacusia vel One Original Only ze 137. :modla: Czy tam jeszcze jest i jak by się udało zrobić nowe zdjęcia, to byłby szczyt szczęscia dla ogłaszających, czyli dla mnie:oops: Z góry Halciu dziękuję!:calus:
  12. Wystawiłam Shelciaka na allegro z jednym zdjęciem:p Może mu się poszczęści: [URL]http://www.allegro.pl/item227306594_malenki_piesek_mix_sheltie_do_adopcji.html[/URL]
  13. Mieleckie Onki czekają na własne, kochające domy.
  14. Dwa białe, starsze Kudłaczki tęsknią za własnym człowiekiem!
  15. Hienka przypomina o sobie!
×
×
  • Create New...