Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Bardzo się cieszę, że Gacuś trafil do takiej wspaniałej rodzinki! Tyle się biedactwo wycierpialo i wyczekało. Ale to o czym piszesz Olusiax, wynagrodzi Gacusiowi te trudne w życiu chwile. Życzę szczęścia całej Waszej RODZINE!
  2. Ale mi się oczy spociły, gdy to wszystko czytam:multi:
  3. Dziękuję Uxmal, może tym razem odnajdzie się dom!
  4. Ruszaj na pierwszą stronę maleńka!
  5. Jejku! Ale wspaniałe wiadomości!:multi: To pozostało tylko czekać na wieść o tym, że Jasio zadomowił się w nowej budzie.
  6. Byłoby super, gdyby udało się zrobić zdjęcia. Może to coś pomoże psiaczkom. A tymczasem Rusałka wypatruje domku na początku!
  7. Jakie to szczęście, Jaga już grzeja kuperek w nowym domku!:multi:
  8. Nie będę kasować ogłoszeń Joszi. Tam są namiary na Justynę, więc może trzeba mieć w odwodzie jakiegoś pieska/suczki, żeby zaproponować ew. chętnym na adopcję. Bardzo często zdarza się, że moja propozycja (ale nie tylko moja) nie spełnia oczekiwań szukającego. Bywa, że jest to komentowane w różny sposób:roll: . Ale co się nie robi dla potrzebujących piesków. Jak mi ktoś bardzo nadepnie na odcisk, to reaguję.:evil_lol: W przeciwnym razie, po co? Mój kolega powiadał o takich cyt. "wyżej s.a niż d..e ma" I to baaaardzo rozładowuje moje negatywne emocje.:cool1:
  9. Pokaż się na początku!
  10. Biegnij na początek czarować oczętami!
  11. Może trzeba poprosić Halcię, aby zorientowała się co z boksiem. Ona częściej jeździ do schroniska.
  12. To prawda co napisałaś Ulka18. Ostatnio gdy wstawiłam link do wątku ONków, bo ktoś szukał psa rasowego, to dostałam "reprymendę", że szukają psa od wolontariuszy, żeby o nim wiedzieć wszystko. Cóż mogę wiedzieć o psie z galerii, oprócz tego co tam napisane ?
  13. Czy to ten piesek znalażł dom? [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1307"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/biyrtauvrfgvutb.JPG[/IMG][/URL]
  14. Radość i smutek. Kochany Szczeżuja, znałam go tylko ze zdjęć, często oglądanych w czasie wystawiania aukcji. :-( Nie zdążył się uśmiechnąć do własnego człowieka:-(
  15. Moje szczekacze przy aportowaniu tak się wydzierają, że głowa boli. Pewnie im się wydaje, że jak będą dziamać, to szybciej pobiegną:evil_lol: Ruda sunieczka czeka by ktoś ją pokochał!
  16. Na początku rozglądnij się Rusałko za własnym domkiem!
×
×
  • Create New...