No to nareszcie maleńka grzeje kuperek we własnym domku:multi:
Muszę podmienić Rusałkę na jakiegoś innego pieska, bo wczoraj wystawiłam ją znowu na allegro.:p
Tak, bardzo proszę o dokładne info. Ale może szczęście sie uśmiechnęło i do Rusałki?
ZłOCISTY, bo tak go nazwałam, jest na allegro:
http://www.allegro.pl/item229470380_piekny_duzy_zlocisty_pies_w_typie_wilczarza.html
Kam, jeśli możesz załóż Carmelowi i Vanilii nowy wątek.
Przecież one tutaj nie mają żadnych szans.:shake:
Proszę też, wklej tutaj linka do nowego wątku, żebym go mogła umieścić w zbiorze linków mielecki psów.