Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wystawiłam nowego, małego, czarnego pieska Kudłatka na allegro: http://www.allegro.pl/item229203998_malutki_czarny_piesek_w_typie_sheltie.html
  2. No to nareszcie maleńka grzeje kuperek we własnym domku:multi: Muszę podmienić Rusałkę na jakiegoś innego pieska, bo wczoraj wystawiłam ją znowu na allegro.:p
  3. Halciu, :calus: :calus: :calus: za dobre wieści! Rusałka ma dom!
  4. Wstawiłam Złocistego do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6588114&posted=1#post6588114
  5. Biegniemy szybciutko na początek wypatrywać domku!
  6. Nie szkodzi, że nie Onek:shake: Tych mamy pod dostatkiem.;)
  7. Tak, bardzo proszę o dokładne info. Ale może szczęście sie uśmiechnęło i do Rusałki? ZłOCISTY, bo tak go nazwałam, jest na allegro: http://www.allegro.pl/item229470380_piekny_duzy_zlocisty_pies_w_typie_wilczarza.html
  8. No i co? Justyś, nie dręcz nas brakiem odpowiedzi!
  9. Może to będą dobre wieści:cool1: Musimy poczekać na odpowiedź Halci. A tymczasem Rusałka do góry!
  10. Bacuś będzie miał nowe zdjęcia, jeśli dobrze Halcię zrozumiałam:oops:
  11. [quote name='Ulka18'] Mam jeszcze jednego fajnego psiaka do wlozenia.[/quote] Czekam, co to za cudo?
  12. [quote name='halcia'] W boksi 189 tez jest 1nie adoptowana.Rusalka poszla/dawny boks33/.[/quote] Halciu, czy to oznacza, że Rusałka poszła do adopcji?
  13. Sunia pokazuje swojego pysiaczka na początku!
  14. Jutro zrobię temu pieskowi allegro:
  15. [quote name='Kara.']Co ram siedzi na tym drzewku?:crazyeye:To jakaś zabawka czy kot?:-o[/quote] Wygląda na Misia Uszatka;)
  16. OK, już wstawiłam do zbioru linków psów z Mielca.
  17. Wstawiłam ją do zbioru. Nie ma jej w galerii na stronie schroniska?
  18. Halciu, czy są jakieś nowe wieści ze schroniska? Malutka suczka już tak długo czeka:-(
  19. Halciu, czy masz jakieś wieści ze schroniska? Kori, a czemu nie na budy?
  20. Gdzie się podziewa domek bialutkich staruszków?
  21. Kam, jeśli możesz załóż Carmelowi i Vanilii nowy wątek. Przecież one tutaj nie mają żadnych szans.:shake: Proszę też, wklej tutaj linka do nowego wątku, żebym go mogła umieścić w zbiorze linków mielecki psów.
×
×
  • Create New...