Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Podnoszę staruszki!
  2. Dziewczyny, jest jeszcze taka opcja na allegro, jak cena minimalna. I wrazie czego można ją zmieniać w trakcie aukcji. Niech sobie licytują, i tak nie osiagną tej ceny. A swoją drogą, radzę zgłosić allegro, bo rozumiem, że to nie po raz pierwszy.
  3. Aha, mnie to trzeba po polsku wyłożyć:oops:
  4. Uprawniony do tego lekarz weterynarii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8312[/URL] Wydaje i paszport i wszczepia chipa.
  5. Yona: :Rose: :calus: :Rose: Teraz Miecio odnajdzie swojego człowieka.
  6. [quote name='rotek_'] robert ostatnio był u jacha....ale jego kojec jest za daleko zeby było go widać..[/quote] Nie bardzo rozumiem:shake:
  7. Takie małe psie cudo poniewierało się gdzieś na końcu. Podnoszę pieska! Sprawdziłam, wg. galerii ze strony schroniska, ten piesek nadal czeka na dom. Dzisiaj lub jutro, postaram się zrobić mu allegro.
  8. Podnoszę Krecię!
  9. Podnoszę Gralla, może teraz ktoś na niego czeka.
  10. Mieleckie ONeczki wypatrują domów!
  11. Lemoniada, nie przejmuj się! Grunt żeby Bursztyn znalazł domek.
  12. Przyłaczam się do życzeń, wszystkiego naj,naj,naj.....!!! Domyślam się, że jesteś tą sławną Murką, o której czasem wspominała Ulka18.:lol:
  13. Yona jak widać to sówka i pracowita mróweczka;) A Miecio rusza na pierwszą, wypatrywać domku.
  14. I jeszcze ty maleńka tutaj jesteś? Biegnij po domek!
  15. Tak, coś mi się wydaje, że łatwiej wziąć psa od wolontariuszki, niż dzwonić do schroniska i uzgadniać adopcję i transport. Baronie, widać to nie był twoj dom:-(
  16. Wstawiłam sunię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6631419&posted=1#post6631419[/URL]
  17. Wstawiłam Hienkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6631419&posted=1#post6631419[/URL]
  18. Wstawiłam Bułeczkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6631419&posted=1#post6631419[/URL]
  19. Ale wcześniej, czy później zapyta! Oby wcześniej! Komu za przyjaciela sunieczkę?
  20. [quote name='Beata J.']chyba nie udało się Baronkowi :-([/quote] Wiesz coś? A co pisała do Ulki18?
  21. Czy to ten sam pies który siedział w schronie? Wygląda jakby zawsze był w tej rodzinie. On po prostu jest szczęśliwy! [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/919/borys2ug5.jpg[/IMG]
  22. Na pewno jak Borys zagrzmi swoim głosem, to nikt niepowołany nawet nie podejdzie do płotu. Wszystko musi się udać, wierzę w to!
×
×
  • Create New...