Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Z niecierpliwością czekam na wieści, chociaż, co tu ukrywać, nie mam wielkich nadziei w związku z tym domkiem.:shake:
  2. Śliczna aukcja:lol:, teraz na pewno ktoś Amiśkę zauważy i pokocha.
  3. Tak..., jak ktoś się zastanawia lub wyjeżdża, znaczy zrezygnował. Agusek, pies wyjątkowy, znajdzie swój dom.
  4. Też mocno zaciskam kciuki, musi się udać, musi...
  5. Starszy Emilek tęskni za własnym człowiekiem.
  6. Rinia szuka kochającego domu.
  7. Oj, Gacku nie zwlekaj już, ruszaj w drogę do domu.
  8. Taka śliczna suczka i jeszcze nie ma domku, niemożliwe:shake:
  9. W górę Imbirku, wypatruj domku.
  10. Malutki Emilek tez chce mieć własnego człowieka [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20177%20(11).JPG[/IMG]
  11. Amisia nadal czeka, by ktoś ją pokochał i przygarnął.
  12. Gacek chce do domu, własnego domu...
  13. Nie lubię ciszy...i długiego zastanawiania się:cool1: Nieprzerwanie trzymam zaciśnięte kciuki, w końcu musi się udać znaleźć dom Uszusia.
  14. W górę piesku, może ktoś, gdzieś czeka...
  15. Te też piękne banerki, już sobie zapożyczyłam;)
  16. ...ja też, ja też:kciuki: Uszuś nie może się nie podobać, a skoro dogaduje się ze szczniorkami, to nie ma co się zastanawiać tylko brać i kochać Uszusia:loveu:
×
×
  • Create New...