Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ale posucha z domkami...łakniemy domków jak kania dżdżu;)
  2. Amisia, zdecyduj jaki domek dla ciebie najlepszy i pakuj walizkę...
  3. Qrcze, wielka szkoda, że akurat nie ma Ulka18. Może wróci lada dzień i któremuś malcowi uda się wyrwać ze schroniska.
  4. Wstawiłam Magię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10737039&posted=1#post10737039[/URL]
  5. Wstawiłam Korę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10737039&posted=1#post10737039[/URL]
  6. Wstawiłam Rinię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10737039&posted=1#post10737039[/URL]
  7. Amisia chce już zamieszkać u siebie.
  8. To dobrze, że podałaś link do wątku. Tutaj jest dużo więcej informacji o Uszusiu i jego zdjęć. Może to przekona panią, jakim Uszuś jest wspaniałym, kochającym człowieka psem, zasługującym na dom. Trzymam kciuki:kciuki:
  9. Gdzieś przecież jest ktoś, kto ma zajęcie dla Amisi, czyli TEN dom.
  10. To podniosę, może teraz ktoś go wypatrzy.
  11. [quote name='agusiazet']Zakochany w Amisi człowieku gdzie jesteś???[/quote] Gdzie? Oto jest pytanie...;)
  12. Mały piesek czeka na dom, oby nie nadaremnie...
  13. W najbliższym czasie poogłaszam Imbirka. A co ze zdrowiem, są jakieś nowe wieści?
  14. Śliczny, wesolutki Agusek, kto pokocha małego pieska?
  15. Oj, tak, idź do domu... Pewnie Gacuś chce tego samego, tylko gdzie się ukrywa ten domek?
  16. Bardzo dobre wieści, żeby teraz wizyta udała się w 200% i Puma ma wspaniały dom:multi:
  17. Wstawiłam Boykę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10725668#post10725668[/URL]
×
×
  • Create New...