Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Oj, no to się porobiło. Ale widać tak miało być. Trzymaj się Kakadu. Mizianki dla Frodzia.
  2. Dobre wieści :lol:, i w jakim tempie. Aż nie nadążam czytać ;)
  3. Cieszę się bardzo, że malutka ma domek.:multi: Ufam, że będzie szczęśliwa w nowym domku i oczkiem w głowie panciów :lol:
  4. Bobiczku, ty masz swój wątek:loveu: Jutro zrobię ci banerek. A teraz do góry , szukać domku.
  5. Banerki są podlinkowane, można wstawiać do podpisu. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-bakster-z-ogrodniczego-prosi-o-szanse-133190/"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/baksmin1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-bakster-z-ogrodniczego-prosi-o-szanse-133190/"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/baner_baks3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-bakster-z-ogrodniczego-prosi-o-szanse-133190/"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/baner_baks1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-bakster-z-ogrodniczego-prosi-o-szanse-133190/"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/baner_baks2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-bakster-z-ogrodniczego-prosi-o-szanse-133190/"][IMG]http://www.fototube.pl/obrazek,baksmin1.jpg.html[/IMG][/URL]
  6. Śliczne banerki, tylko trochę za duże. Spróbuję coś z nimi zrobić. Allegro może zrobić ten, kto ma tam konto ;) Może do tytułu wpisać, że pies szuka dt, pilne.
  7. Sissi w wątku: http://www.dogomania.pl/forum/f97/york-dla-starszej-pani-wroclaw-133258/#post11937748
  8. Kogo cioteczka DorkaWD prosiła o banerek dla słodziaka? No i gdzie się podziały pozostałe cioteczki?
  9. Trzymam mocno kciuki za powodzenie operacji Frodzia. Będzie dobrze :kciuki:
  10. No piesku, ruszaj na początek wypatrywać domku.
  11. Prześliczna Frezja, mała księżniczka :loveu: Ponawiam pytanie, czy jest jakiś odzew z ogłoszeń?
  12. Zatem do góry Baksterze, wypatruj domku. Cioteczki, rzućcie okiem na ten watek. Może by u Murki się udało? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-w-potrzebie-u-murki-jego-lokatorzy-100985/index101.html[/url]
  13. Jest chętny domek dla suczki, z Tarnowa. Kontakt w wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=11932417"]Dogomania Forum[/URL] Pieski w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/panstwo-z-wroclawia-chca-przygarnac-malego-pieska-nie-suczke-133158/#post11933740[/url]
  14. Sisi jest śliczna i na pewno szybko znajdzie kochający domek.
  15. Oczywiście, że jest piękny. :loveu: I na pewno znajdzie kochający dom i w końcu będzie szczęśliwy:razz:
  16. Ciekawe jak mała Poziomeczka teraz wygląda, bo zdjęcia są sprzed ok. 2 lat. Ona tak długo czeka :-(
  17. Biedny pies, którego człowiek zawiódł kolejny raz.:-( Gdzieś jest na pewno jego prawdziwy dom i ludzie, dla których stanie się pociechą i przyjacielem, na dobre i na złe.
  18. Bardzo się cieszę, ze malutka już bezpieczna u Poker:loveu:
  19. Mój tz na kota się nie zgadzał przez jakieś 20 lat. Pytałam, urabiałam - nie, bo nie :roll: W końcu udało mi się z niego wyciągnąć, że nie znosi zapachu kotów i dostaje torsji. Każdą dyskusję przerywał, nie i już. W końcu jednego razu, gdy był w pracy, zadzwoniłam do niego, że muszę się do czegoś przyznać. Pierwsze pytanie brzmiało: rozbiłaś samochód? To, że do naszego domu przyjedzie kot, było już oczywiste :evil_lol: W końcu sam pojechał po Baala do Mielca, w grudniu, w śnieżycę. Teraz sypiają razem i miziają się, a Baal włącza traktor na sam jego widok.:roll: Karmelek odnajdzie swój ulubiony smaczek, skoro pancia tak mu dogadza.;)
  20. Przypomnę o Hience wszystkim cioteczkom. Ona taka kochana a tak długo czeka.
  21. Gdzie Aguś jest ogłoszony?
  22. Kto w końcu zauważy wyżełki i zabierze je do domu?
×
×
  • Create New...