Za duzo tych wszystkich psich nieszczesc :placz: :placz: :placz: ja niestety finansowo nie moge pomoc :-( wiec tylko podnosze moze ktos go wypatrzy :modla:
[quote name='Dea']Jasne, że popstrykam, tylko cierpliwości cioteczki, mam dwa psy na głowie, które muszę w te pędy gdzieś wyadoptować, bo mają wyrok w zawieszeniu, i skupię się chwilowo na tym problemie dobrze?[/quote]
a co to za psiaki ???
Daria jestes moze slonce ??? a wiec zjawimy sie dzis u Ciebie tak okolo 14:00 ;) juz nie moge sie doczekac jak poznam trio na zywo :loveu: no i oczywiscie ciebie :sweetCyb:
[quote name='ruda76']Wy mnie chyba chcecie zamęczyc tym robieniem zdjęc:eviltong:
Nie zapominajcie ,ze mam w domu 5 psow ( +1 amstaffka u teściow to razem 6) 3 konie, 2 koty ( były 3 ale chłopak gdzies przepadł)
Teraz zniwa wiec przywożą siano, słomę itd a ja juz padam na twarz.
A tak serio to zrobię cioteczki zdjecia w weekend;) ale nie ten bo ide na wesele:evil_lol:[/quote]
to zeby jeszcze troszke cie pomeczyc to ja poprosze fotki reszty twojej zwierzecej rodzinki :Rose:
Hej slonce ... nic sie nie stalo ;) porozmawiam z moim M. jak przyjedzie i dam ci znac czy przyjedziemy jutro rano czy przelozymy wizyte na inny termin :razz: (smska dostalam z twojego numeru ??? i moge go sobie wpisac jak mysle :eviltong: )
Tylko martwi mnie pogoda :shake: nie wiem jak u was ale tu w Katowicach pada a motorem w deszczu to zadna przyjemnosc :mad:
Daria jesli pogoda do jutra sie poprawi to zjawimy sie u ciebie tak okolo 15 popoludniu ... bede do ciebie dzwonic jakby co ;) niestety narazie jest pochmurnie i nie zanosi sie na poprawe ale moze jutro sloneczko sie pokaze :modla:
[quote name='mariolka']beda ją mieli w domu do czasu znalezienia nowych wlascicieli...[/quote]
dobrze ze sunia ma u nich domek poki nie znajdzie nowego ;) teraz szukamy kogos kto pokocha nasza stafficzke ...
[quote name='CoolCaty']Założyłam Skipiemu wątek na forum miau.pl Tam wypatrzyłą go jedna z forumowiczek i zgłosiła się jako chętna do adopcji. Po rozmowach na gg zdecydowaliśmy się, że Skipi jedzie do nich na zawsze.[/quote]
super super ze ten slodki czarnulek znalazl domeczek :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: