Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. A nie mogą państwo podjechać po kotkę do Krakowa? Bo transport do Krakowa jest regularnie.
  2. Są ogłaszane jako dwupaki i jako jedynaki, ale coś nie mają szczęścia :(
  3. Myślę, że jedno ogłoszenie Aurory i Wafelka można podmienić na Szopkę. Drugie na wszelki wypadek niech jeszcze zostanie dopóki kotki nie pojadą.
  4. Dzisiaj miałam dwa zapytania o kotki. Jednej pani podałam Twój telefon, bo o to prosiła, drugi był pan, chciał Bolka, jeżeli się zdecyduje na 100%, to poda adres do wizyty PA. Ale już minęło kilka godzin i adresu nie mam, więc raczej czarno to widzę.
  5. Jakieś telefony w sprawie pojedynczego kotka były, ale po wstępnej rozmowie dzwoniący tracili już zainteresowanie :( Ludzie myślą, że zadzwonią i zaraz będą mogli przyjechać po kotka.
  6. Śliczna ta Szopka :) Byłby prawdopodobnie fajny domek dla Aurory i Wafelka, szukamy tylko kogoś do wizyty PA koło Chrzanowa, dokładnie jest to Zagórze. Czy jest ktoś na Dogo z Chrzanowa lub okolic?
  7. Rozmawiałam z Dorą i na razie nie rób proszę ogłoszeń tym kotkom, bo nic o nich nie wiemy. Przychodzą pod dom, są dokarmiane, ale jaka płeć, jaki charakter? tego nie wiemy. Dlatego potrzebny jest dom tymczasowy, żeby je odrobaczyć, odpchlić, wykastrować/wysterylizować i przygotować do adopcji. Ale dzięki za chęć pomocy :)
  8. Felek trafił do lecznicy w Szczebrzeszynie, został wykastrowany, świerzb podleczony, uszka wyczyszczone i ponieważ dłużej tam zostać nie może, będzie wypuszczony na wolność. O ile dobrze pamiętam, to wszystko na koszt gminy, ale nie jestem pewna na 100%, bo już mam taki natłok informacji, że niedługo sama nie będę pewna jak się nazywam ;)
  9. Muszę się upewnić co do płci. Tricolorka to oczywiście kotka, a o tamte dwa muszę zapytać Dorę.
  10. Tak bardzo mi przykro...:((( Masiu [*]
  11. Te kotki pilnie szukają domu tymczasowego. Oprócz nich w kolejce czekają jeszcze dwie proludzkie 1,5-roczne kotki, już wysterylizowane, oraz kocurek - teraz mieszkają w stodole, szkoda żeby się poniewierały i zdziczały :(
  12. Właśnie dostałam wiadomość od Murki, że kotki już odebrane, jadą do domów :) W takim razie zdejmij proszę ich ogłoszenia.
  13. Wizyty wypadły bardzo dobrze, kociaki jadą dzisiaj do swoich domów. Pan z Warszawy przyjeżdża po nie osobiście, zabiera również kotki, które jadą docelowo do Pruszkowa, i nawet sam je tam zawozi :):) :)
  14. Czyli niedługo można będzie także ją ogłaszać :)
  15. Dzięki :) W stronę Krakowa, Katowic trasa nie prowadzi przez Izbicę, jakoś zorganizujemy przejazd do Zamościa :)
  16. Tak, są śliczne, ale podobno to ich jedyna zaleta ;) Przynajmniej takie słyszałam opinie. Ale nie wiem, może wcale tak nie jest.
  17. Dzięki za informację :) Napisałam na tym wątku pytanie, czy byłaby możliwość dołączenia do transportu kotki z Izbicy. Do Katowic trasa na pewno przebiega przez Kraków [chyba, że ktoś jedzie bocznymi drogami ;)], więc kotka wysiadłaby po drodze.
  18. Czy byłaby możliwość dołączenia do transportu piesków kotki z Izbicy? Kotka jedzie docelowo do Krakowa, ale to ta sama trasa, kotka wysiadłaby po drodze.
×
×
  • Create New...