Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Ja nie mam żadnych telefonów w sprawie Kaktusika i Róży, aż dziwne, bo to takie ładne kotki. Nie odzywa się też potencjalny dom dla Amperka - pewnie zrezygnował, a dom dla Mokki wolałby jednak zobaczyć kotkę na żywo. Tak więc wszystkie zapisane przeze mnie potencjalne domki dla czarnych kotków (dwójka, kocurek, kotka) nie wypaliły :(
  2. Pani z Warszawy, która chciała adoptować dwa czarne kotki też zrezygnowała - wzięła inne, ale już nie od nas.
  3. Z wizytą poczekajmy aż pani osiatkuje balkon. Jeżeli któraś z Twoich koleżanek mogłaby zrobić wizytę PA, byłoby super :)
  4. Rozmawiałam dzisiaj z panią, potwierdza, że czeka na kotki, ma już materiały do osiatkowania balkonu. To jest Warszawa Bemowo. Gdyby pani z Grodziska Maz. adoptowała Mirabelkę, a pani z Warszawy oba czarnulki, to cała trójka miałaby już domy :)
  5. Na pewno nie zjada, ani nie wyrzuca, ani w inny sposób nie marnuje. Koty wolnożyjące to nie to samo co koty domowe - one jedzą dużo, bardzo dużo, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Poza tym Dora nie dokarmia kotów tylko je karmi - nikt inny tego nie robi.
  6. Ja dzisiaj miałam telefon w sprawie Amperka i jego siostrzyczki, czarnej Mokki. Pani z Warszawy, prosiła o zarezerwowanie tej dwójki do czasu osiatkowania balkonu, a chce zrobić to jeszcze przed Świętami.
  7. Poziomka pojechała dzisiaj do Krakowa, już jest w domu :) A wczoraj do Radomia pojechała od Murki Szopka. U Murki zostało jeszcze rodzeństwo Poziomki - Róża i Kaktus.
  8. A jakie to konkretnie miasto? Pytam też pod kątem wizyty PA.
  9. Ten czarny kocurek, którego weźmie Sue, już jest ogłaszany - u Dory jako Boogie, a u Tyśki jako Franuś. Dora ogłasza też jego siostrzyczkę - Mokkę.
  10. Dziękuję dodatkowo Baltimoore za zrobienie wizyty PA dla Poziomki :) Kotka jedzie do Krakowa w niedzielę :)
  11. Kotka Szopka pojechała dzisiaj do domu do Radomia, pan sam po nią pojechał do Murki. Dziękuję bardzo Baltimoore za zorganizowanie wizyty PA i koleżance Baltimoore za zrobienie tej wizyty :)
  12. Lotos jedzie tym samym transportem do Krakowa, razem z Poziomką, tylko Lotos wsiada w Zamościu, a Poziomka w Biłgoraju.
  13. Tu zaszło pewne nieporozumienie, bo Poziomka nie jedzie z Izbicy, tylko od Murki, i Murka kotkę dowiezie prawdopodobnie do Biłgoraja. Sprawa transportu Lotosa jest kwestią oddzielną - tylko on jest z Izbicy.
  14. Wafelek już się ładnie zaaklimatyzował, Aurorka jeszcze siedzi za wersalką, ale niebawem pewnie też się ośmieli, biorąc przykład z kolegi :)
  15. Szykuje się dom dla Szopki, szukam kogoś do wizyty PA w Radomiu. Pan sam pojechałby po kotkę do Murki. Co do kosztów pobytu Dropsika w DT w Krakowie, będę wiedziała po kastracji kotka, czyli po 19 marca.
  16. Pan Maciej dzisiaj jedzie, zabiera Jogiego i dwa kotki - Aurorę i Wafelka. Czy Franio to piesek z Lublina? Dokąd jedzie?
  17. Poziomka, jeżeli testy wyjdą jej ujemne, ma domek w Krakowie, dołączy do kolego trójłapka. Kotek miał w sobotę robione testy i jest podwójnie ujemny, więc i jego towarzyszka musi być zdrowa.
  18. One są dopiero przygotowywane do adopcji, chyba można je już ogłaszać, ale domki musiałyby jeszcze poczekać.
  19. Te wszystkie ogłoszenia były na Śląsk? Bo z ogłoszeń na Kraków i Warszawę nie udało się, jakieś pojedyncze telefony były, ale albo domki nie takie jakich szukamy, albo ludzie tracili zainteresowanie. Dobrze, ze teraz wygląda na to, że adopcje dojdą do skutku :)
×
×
  • Create New...