[quote name='Paulina_mickey']eee tam to wcale nie jest trudne, wystarczy dawać im jedzonko o czasem spryskiwac wodą:cool3:[/quote]
Nie kuś nie kuś :diabloti:
Już się na szczurka zdecydowałam (narazie nie ma go co prawda ale ma być) :loveu:
[quote name='agaciaaa']
Dzięki :loveu: wcale nie nagadane :cool3: to gdzie Ty właściwie z neta korzystasz???
[/quote]
Wcześniej u babci ale od dziś mam neta w domu :multi:
[quote name='Paulina_mickey']w zakrzowie są psy i koty ze stowarzyszenia...[/quote]
Ale nie chodzi mi o tą stajnie głębiej w Zakrzowie tylko tą jak się na Sandomierz jedzie taka żółta tablica z koniem :p
[quote name='ATLANTYDA']To chyba tak statystycznie wypada na jednego faceta jest więcej niż jedna kobieta nie pamiętam dokładnie ile zdaje sie 1,3.. ,ale pewna nie jestem.:cool3:[/quote]
Ale u mnie w domu żadnego faceta nie ma :evil_lol: :diabloti:
Daga (dziś tylko ona bo jeszcze z Funią na spacer i spać :roll:)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/3b7f0e70969ae541.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/82bf1f8ecd273e96.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/b0e6e9ab73d8baa2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/ac5c8cfd9aa4463c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/d24bf88dc1f62b29.jpg[/IMG][/URL]