Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [IMG]http://www.obrazki.info/obrazy/swie_candles4.jpg[/IMG] :-(
  2. Witanko wieczorne :multi: Kiedy się z tym uroczym młodzieńcem na wystawę wybieracie :cool3:
  3. [quote name='gassira']Dobre makro i wszystko zobaczymy:evil_lol:[/quote] Przyjedz to im pomalujesz :evil_lol: Ale ostrzegam że mają cholerne ADHD :diabloti:
  4. Nie wiem co napisać.. Nie napiszę starej oklepanej regułki że wszystko będzie dobrze... Ale pamiętaj że jeszcze się spotkacie kiedyś przywita Ci za tęczowym mostem... :placz:
  5. Ale on szybko rośnie :-o Co Ty mu drożdże dajesz :evil_lol:
  6. [quote name='gassira']e tam ogon pazurki im pomaluj na różne kolory:evil_lol:[/quote] Dobry pomysł tylko skąd ja lakier wezmę :diabloti: [quote name='dadiii'] dobre hihi :-D :-D :-D fajnie by z tymi pazurkami wygladaly :-D :-D :-D[/quote] Ta one mają tak małe pazurki że nawet by nie było tego widać :eviltong:
  7. [quote name='gassira']Jak Ty rozpoznajesz te białaski?[/quote] [quote name='dadiii'] no wlasnie!?!?!?! sliczne zdjatka!!! :loveu:[/quote] Jeden ma pomalowaną końcówkę ogona mazakiem do ciała :evil_lol: Biedna Wega :diabloti: Ale też powoli po zachowaniu :cool3: Wiki jest spokojniejsza raczej jej wisi moje towarzystwo, natomiast Wega wszędzie wtyka swój ciekawski nosek i jest bardzo całuśna :loveu: Dzięki Dadiii :razz: [quote name='chester07'] właśnie jak? xD [URL]http://images33.fotosik.pl/59/7a62c2c04d4c8d50.jpg[/URL] -> fajna przeróbka ;-) a to pierwsze zdjęcie Funi cudne :loveu: szczurki kochane ;P nowe fotki :lol:[/quote] Pisze wyżej :p Dzięki :loveu: I jeszcze raz dzięki :loveu: :p
  8. No i oczywiście pasQda :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/58/14a40919eef61c20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/7a62c2c04d4c8d50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/ad984e73a0cbef24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/da5d6580d1a21d29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/58/85365c68ff9eba36.jpg[/IMG][/URL]
  9. No to troszkę fotek :cool3: Wiki i Wega :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/0bbea71ae7914c6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/432e84dfbcd1e4e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/58/5804398b28baa04f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/18a48883661dca57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/58/a997ebe30e2854c3.jpg[/IMG][/URL]
  10. Coś nam Agate zjadło :placz: :hmmmm: :nerwy: To nie ja :diabloti: :scared:
  11. [quote name='dadiii']siemka!!!! ale szczescie przynajmniej czasem jest spuszczany ale wiesz co moze udalo by bi sie naklonic twoja ciocie czy tam kogos aby zbudowai chociasz kojec dla azorka co?? a on ma jakas bude bo na tych zdjeciach wyglada to tak ze nie nobo lancuch w ziemie wbity i otwarte dzwi tylko od tamtej komowki a tymi ulotkami to tez neifajnie :/ :D[/quote] Hejka Nom tyle dobrze Syn mojej cioci Mariusz chciał zrobić mu kojec ale ja to odradziłam :oops: bo kojec miałby maksymalnie 2 na 2 metry a tak łańcuch ma ok 5. Ma skórzana obrażę, dostęp do wody (jeśli jej nie wyleje przez noszenie garczka :evil_lol:) A buda jest tylko że w tej szopie :p Już połowę rozniosłam :cool3: [quote name='Justys95'] A ile zarabiasz? :diabloti: jeśli można wiedzieć...;-)[/quote] Zależy ok 160 za miesiąc czasem mniej
  12. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    Jeszcze chwila i będziemy 200 świętować :cool3: :multi:
  13. [quote name='gassira']uuuuu....to rzeczywiście marnie:roll:[/quote] Wiem :placz: całe 966 ulotek razy 2 :placz::placz::placz:
  14. [quote name='gassira']Dzień doberek;)[/quote] Ja wiem czy taki dobry :shake: Zaraz muszę z ulotkami iść :angryy:
  15. Funia też przez to przechodzi tylko nie mogłam tego uchwycić :shake:
  16. [quote name='basia bonnie']ale śliczny Azorek :loveu:[/quote] Ma jeszcze brata :cool3: Jest identyczny tylko wyższy :loveu: [quote name='ATLANTYDA'] Witamy wieczorkiem:eviltong:[/quote] To ma być wieczorek?? :crazyeye: WITAM RANO :diabloti::multi:
  17. Fajna obroża :loveu: Figulec też oczywiście żeby nie było :evil_lol:
  18. [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://images32.fotosik.pl/56/7ccb9a41a20aeec9.jpg[/URL] <spojrzała i padła trupem> A tak w ogóle to przerażacie mnie :mad: MNIEJ GADULSTWA :x to powinno być zakazane! :evil_lol: Dexterek i Azorek piiiikni :buzi: Tylko ten łańcuch u Azorka.... :( U mojej babci jest psiak, wielki Brytan ale udało mi się ich przekonać do odpięcia go z łańcucha i odgrodzili mu kawałek ogródka wzdłuż caaalutkiej posesji - psiak ma ze 100m na 20m, jesli by wziąść pod uwage to jak żyje sobie np Figa to marne ma to życie Brytanek, ale jest lepiej niż z tym łańcuchem :([/quote] Ładne?? :razz: Nie narzekaj :eviltong: Niestety :-( Ale u niego nie da rady kojca już lepiej łańcuch:-(
  19. a co to za stworek :loveu:
  20. [quote name='Pimpek']Ech, trudno..... A cod o łańcucha, mogliby go chociaż brać na spacery na smyczy, albo ogrodzić ogródek niech biega...... To duży pies, u mnie jest inna sytuacja, Pimpek mały, przez bramę przechodzi :shake:[/quote] Niestety :-( Ta jeszcze jak by oni wiedzieli co to smycz :shake: Podwórko ogrodzone i puszczają go ale nie za często :-( A na łańcuchu musi niestety być :placz:
  21. [quote name='Justys95']Dołku, żeby się tam położyć :diabloti: [/quote] :shake: :icon_roc: :stupid::stupid::stupid: :diabloti::diabloti::diabloti:
  22. Witanko wieczorne :cool3:
×
×
  • Create New...