Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Duży i czarny, Sabina coś czuję że jest już Twój :p
-
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
czekamy i kciuki zaciskamy :) -
I szykuj się już na kolejny spacer :)
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Jaką specjalistką :oops: staram się podpatrywać innych i uczyć się na błędach. Mam nadzieję że pani wybierze jakiegoś biedaka . Zobaczymy . -
mam nadzieję że na tyle pewnie się czuje przy Lisku że kufa , uszka i ogonek nosi w górze :)
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Zaproponowałam 10 piesków sprawdzonych na dzieci :) jest i Lisek i Fred ; -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z chustką "SZUKAM DOMU" -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Był telefon w sprawie Kubusia ale niestety pani ma 2 letnią córeczkę a Kubuś nie lubi głaskania .... nie wiadomo jak zachowałby się w sytuacji ciągniecia za futerko. -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
dzięki , zaraz zajrzę. -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Pręgusek szuka domku !! -
[quote name='GameBoy']zagladam ale nei wiem jak pomoc :roll: czy on jest gdzies pooglaszany? moge ew zrobic allegro alegratke i gumtree ale potrzebowalabym tekstu i namiarow do ogloszen[/QUOTE] Tekst i namiary można wziąść z pierwszego postu jeśli ktoś może poogłaszać Bąbelka. W tej chwili nie jest ogłaszany.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jasne że napiszę tylko proszę podajcie mi tekst jaki był wcześniej i nie zadziałał. -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
majga Uszata mama była sąsiadką Zgryzika :) dzieliła ich tylko ściana boksu. -
Miałam nadzieję że wkleisz więcej zdjęć ;) Zaraz wrzucam do pierwszego postu Bąbelku trzymaj się dzielnie !
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Wkleję zdjęcia do pierwszego postu . -
Nie martw się Bąbelku ktoś tu zajrzy.
-
Tak to ten Jasiu ;)
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Sunia jest młoda góra do 2 lat podobno. -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
śliczna jest to fakt :) cieszę się że nie tylko mnie się podoba . -
Bambo pokaż się z dobrej strony !!!
-
[SIZE=3][COLOR=red][B]BĄBEL [/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#0000ff]Bąbel[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff][B] ma już 11 lat, w schronisku mieszka od 5 lat. Należy do psów które nie rzucają sie w oczy. Cichy, zalękniony, nie umie upomnieć się o swoje .Siedzi najczęściej w budzie lub kącie schroniskowego kojca a jego oczka są potwornie smutne. Nie potrafię przejść koło niego obojętnie. Szkoda że tylko ja...[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Piesek został znaleziony na ulicy. Jest bardzo strachliwy ale łagodny, bez cienia agresji. W boksie mieszka z innymi psami.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Aby zabrać go na spacer trzeba wynieść go na rękach ze schroniska. Czasami Bąbel tak bardzo się boi że siedzi pół godziny w jednym miejscu. Kiedy się odważy na krok, ostrożnie wącha trawkę i zerka ukradkiem na przestrzeń. Za każdym razem jednak kiedy przejeżdża samochód Bąbel skacze ze strachu do rowu i przylega ciałkiem do ziemi...Wiem że można to zmienić. Potrzebny jest tylko czas i cierpliwość.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Czy znajdzie się ktoś kto da szansę starszemu małemu psu na krótkich nóżkach?[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][B]Bąbel jest wykastrowany i zaszepiony, sięga do połowy łydki. [/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]CZEKA NA DOBRY DOM NA ZAWSZE !![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#1673ff]W sprawie adopcji proszę o kontakt:[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#1673ff][B][SIZE=3][SIZE=3]tel. - 515-242-723 lub 604-950-574 [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#1673ff][SIZE=4][COLOR=#1673ff][B]email - [/B][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#1673ff][URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107973"][IMG]http://i27.tinypic.com/eini92.jpg[/IMG][/URL] BANEREK BĄBELKA DO POBRANIA[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7331/58916272ig5.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/566/17by2.jpg[/IMG] [B][COLOR=#0000ff][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3326/16rb1.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1067/14xd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1402/12qk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3632/10182438yj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1040/46016610uk7.jpg[/IMG]
-
On je przymróża ze strachu :)
-
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Nazywam ją USZATĄ MAMĄ ;) ale w schronisku mówi się na nią również Lisia . To mała bardzo wychudzona suczka na długich patykowatych nóżkach. Trafiła do schronu zimą wraz ze szczeniakami. One już znalazły dom. USZATEJ MAMY nikt niestety nie chce :( Wcześniej miała dom i swoją panią. Mieszkała w bloku i 3 razy dziennie wychodziła na spacery.Niestety jej pani została przesiedlona wraz z rodziną do slamsów , do jednego pokoju który miała dzielić z licznym potomstwem.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Lisia jest bardzo kochaną , spokojną sunią, bardzo brakuje jej kontaktu z człowiekiem , lubi być głaskana i przytulana. Ładnie chodzi na smyczy. Jest wysterylizowana, zaszczepiona. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]CZEKA NA DOBRY DOM NA ZAWSZE !![/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#1673ff][SIZE=4][B]W sprawie adopcji proszę o kontakt:[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#1673ff][B][SIZE=3][SIZE=3]tel. - 515-242-723 lub 604-950-574 [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#1673ff][SIZE=4][COLOR=#1673ff][B]email - [/B][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/COLOR][/SIZE] [/COLOR] proszę o pomoc w drukowaniu i wieszaniu plakatów Lisi [URL]http://img209.imageshack.us/img209/779/lisiaia2.jpg[/URL] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5422/38608388cu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9773/70785073lv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3516/17363422og3.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3332/68417695vs9.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3453/44572848lk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1961/19jt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8218/12qn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9668/13wc0.jpg[/IMG] __________________ [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1853/21vi6.jpg[/IMG]
-
[B]Jasiu ma tylko 3 lata i wszystkiego panicznie się boi. Na widok człowieka ucieka przerażony do budy i nie chce z niej wyjść. [/B] [B]Ostatnio Jaś miał premierowy spacerek , bardzo się bał a samo wyciąganie go z budy zajęło dużo czasu. Początkowo nie chcial ruszyć z miejsca ale szybko się rozkręcił ;-) Bardzo łatwo go spłoszyć ale jak już się poczuje pewnie to zmienia się nie do poznania :smile: Jasiu należy do namniejszych piesków w schronisku mógłby być maleńkim futrzanym przyjacielem jeśli tylko ktoś dałby mu szansę....[/B] [CENTER][SIZE=3][COLOR=#1673ff][B][SIZE=4]W sprawie adopcji proszę o kontakt:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=3][B][SIZE=3][COLOR=#1673ff][COLOR=#1673ff]tel. - 515-242-723 lub 604-950-574 [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=#1673ff][B]email - [/B][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=red]Jasiek nabiera pewności siebie i ufności w stosunku do czŁowieka . Z tygodnia na tydzień robi duże postępy. Dzięki wolontariuszom wychodzi na niedzielne spacery na których szaleje , skacze, bawi się i poznaje normalny świat bez krat. Nie zaczepia innych piesków agrsywnie. Zawsze podchodzi i wącha z ciekawością. Jaś jest gotowy na adopcję !!!!!!! Czy jesteś pewien że chcesz zamknąć tę stronę bez Jasia??[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [/SIZE] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6349/17to9.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/869/18ri7.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/8101/19jx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6672/15dm8.jpg[/IMG] __________________
-
Cyganku mamy nowy dzień i nowe szanse, mam nadzieję że coś się ruszy w dobrym kierunku.