Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Musisz wyzdrowieć piesku !!!
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lisku tak dŁużej być nie może :(:(:( -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety nie ma chetnych na śliczną Bajkę :( -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Tak dzieci już w domach a mamusia w schroniskowej budzie :( -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:(:(:( super -
Oj facet odezwij się proszę !!!!!!!!!
-
Jego na razie cieszą spacerki :) szkoda że tak maŁO ich ma ale mam nadzieję że daje mu to siŁę ;)
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo już mam na koncie, w tej chwili mamy uzbierane na Kubę 200 zŁ, a tu następny miesiąc idzie :( rachunek za Puszka też nie zapŁacony, na niego nie mamy ani grosza :( Na Cyganka też nie mamay ani grosza a też nie jest opŁacony. Nie wiem co będzie zaŁamać się można. -
[quote name='jotpeg']podnosze, bardzo fajny ten Babel i swoj urok ma! :p[/QUOTE] cieszę się że ma sympatyków ;)
-
[B][COLOR=red]PILNIE POTRZEBUJĄCE POMOCY!!!![/COLOR][/B] [B]Z kacprem jest naprawdę źle. W schronisku jest już od miesiąca i przez ten czas nie zrobił postępów. Całymi dniami leży w budzie zwiniety w kłębek i drży ze stracu :(:(:( nie reaguje nawet na rzucane w jego kierunku smaczne kąski. Nie wiemy co przeszedł :(:(:([/B] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3388/42130256ev7.jpg[/IMG] [B]Wąsik natomiast siedzi całymi dniami na budzie, wciśnięty w kąt i również drży :( do niedawna mieszkal w domu :(:(:([/B] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/1958/98563105ly4.jpg[/IMG] [B][COLOR=black]Karina - suczka, 9 lat w tej chwili pogryziona, chodzi na 3 łapkach :([/COLOR][/B] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2364/16621055by2.jpg[/IMG]
-
I pierwszy raz widziała jezioro ;) zrobiła takie wielkie ooooo pyszczkiem hahahah w każdym razie była zdziwiona że zobaczyła coś pierwszy raz w życiu . bubu do niej mówiła? : co to jest? a Maja tylko rozglądała się wkoło :) Już jest zdecydowanie lepsza i sama podchodzi do innych psów na spacerze żeby je wąchać.
-
ja pamiętam ;) ale chciałabym żeby inni też pamiętali ;) Bąbelek był wczoraj na spacerku !!! Dreptał powoli ze swoim kolegą z boksu Łatkiem ;)
-
aha , brak słów , po co mi więcej postów ...nawet ich nie liczę ale dzięki za cynk ;) A co do szczeniaków mamy nowego pieknisia :) jest naprawdę śliczny , w dalszym ciągu do adopcji są dzieci Dżuni oraz mały jamnisi. Niestety mimo wielkich starań i objeżdżenia wszystkich żywieckich weterynarzy wczoraj odszedł na TM mały rudy biedaczek. Nie umiem nawet opisać tego co z bubu przeżywałyśmy. W takich chwilach chcę uciec jak najdalej od wszystkiego.
-
U Liry na jednym boku pojawiła się znowu łysa plama :( Nie wiem czy jest to spowodowane tym że zmieniła boks czy czymś innym :( Martwię się o nią :( znowu coś jest nie tak! Ale żeby nie bylo aż tak smutno miłosnikom Liry napiszę że była na 2 spacerach razem z Liskiem. Na razie siedzą w dwójkę w boksie ale bardzo dużo zwierząt w tym tyg przyjechało nowych i nie wiem na jak długo starczy boksów, grozi przepełnienie.
-
Jasiu wczoraj przebierał łapkami, przymróżył slepka i obserwował co się wkoło dzieje.
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Śliczna i nadal czeka w schronie :(