Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Śpij pieseczku ....
  2. oj sylwinka ręce peŁne roboty :( trzymam kciuki za biedaczysko!
  3. [quote name='Szarik']Pomóżcie prosze z tymi plakatami, bo stoję w martwym punkcie...[/QUOTE] bardzo dobrze jest to napisane :) mnie się podoba :)
  4. [quote name='doddy']Zaglądam, zaglądam ;) U Uzi vel Zuzi wszystko super, właśnie ma się zaprzyjaźniać z psem jednej z dogomaniaczek. A Pompona vel Margo poznam jutro osobiście :eviltong: Co do Fostera a teraz Foresta (czyli bullterriera, którego zabraliśmy) też ma się super bo ostatnio mu Cyklosporyne na oczy wysyłaliśmy. :lol:[/QUOTE] dzięki doddy za wieści i odwiedziny :)
  5. [quote name='doddy']Tego mastifa warto dać na molosy ;) I warto sprawdzić tatuaż bo mastif bez tatuażu to rzadkość.[/QUOTE] fajnie że zajrzaŁaś :)
  6. u nas doba kosztuje 15-20 zł , w zależności od miejsca. Też nam trudno :( bazarek za bazarkiem wystawiam.
  7. :) potrzebuje dobrego domku i czułości :) nie zapomnę jego powitań i podskoków ....
  8. ta....skąd ja te wojny znam....wyprowadzić się czas jak najszybciej.
  9. chociaż robaki macie z głowy, biedny psiak, tymczas byłby zbawieniem, nie macie jakiegoś hoteliku w możliwej cenie???
  10. Ciekawe czy pan rybak nie wrócił po Bambo...bardzo mu się podobał.
  11. Myślę że uczucia te same ;)
  12. Staruszki się przypominają i proszą o dom !
  13. Bajeczka ma różne dni :( czasmi ma dobry dzień i duży apetety a są dni że widać że jest smutna i choroba jej dokucza :( tej nocy dawała troszkę do zrozumienia że ją boli :( słychac ją było jak się wierci :(
  14. Masz rację, będzie wpatrzony w pana jak w obrazek.
  15. rozumie ,byłby kolejny problem
  16. [quote name='basia bonnie']jesteśmy umówione na niedziele ;)[/QUOTE] super !!!!
  17. Nie wiem ;) ale p. M powinna wiedzieć, rozmawiała z właścicielem.
  18. Ona w średnim wieku....6 lat kawał życia przed sobą :)
  19. Sprawdźcie to w niedzielę , niestety nie dam rady pojechac a niepokoje się....mam nadzieję że nie przenieśli go znowu do ciemnicy.
  20. może masz jakieś kontakty które można uruchomić?? albo kawałek wolnego miejsca w mieszkaniu???
  21. Co do mastifa to proponowałabym zostawić mu imie które miał do tej pory.
  22. i pan Niania ;) trochę inna opieka ale jednak ;)
×
×
  • Create New...