[quote name='doddy']Zaglądam, zaglądam ;)
U Uzi vel Zuzi wszystko super, właśnie ma się zaprzyjaźniać z psem jednej z dogomaniaczek.
A Pompona vel Margo poznam jutro osobiście :eviltong:
Co do Fostera a teraz Foresta (czyli bullterriera, którego zabraliśmy) też ma się super bo ostatnio mu Cyklosporyne na oczy wysyłaliśmy. :lol:[/QUOTE]
dzięki doddy za wieści i odwiedziny :)