Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u nas jedynie Canis jest godny polecenia. -
wie co dobre :)
-
Co do bazarku to dałam kilka reklamówek budryskowi z rzeczami, nie mam jak wystawić. Na pewno uzbieram coś jeszcze , Reksiu musi mieć swoje pieniążki inaczej Irenka nie da rady. Cieszę się że staruszek ma towarzystwo pudelka :) super to wygląda jak skacze do pomieszczenia Reksia, tam i z powrotem :)
-
niestety nie mam netu :( i paru innych rzeczy między innymi firanek co bardzo się podoba sąsiadom :p w tej chwili jestem w pracy :razz: jak miło pracować p 11 godzin dziennie :razz: mając świadomość że pierwszy dzień wolny to 11 grudnia :angryy: Właśnie łamię regulamin i siedzę na dogo :evil_lol: powoli naginam .
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Biedny Kacpuś :( oczka coraz bardziej niebieskie :( czy on zobaczy swój dom... -
Bąbelek u mnie w domu zachowywał się na medal ! Na początku trochę bał się schodów ale daliśmy radę w końcu to 1 piętro :) Dziewczyny Masza i Sari przyjęły go pozytywnie. Jest nadal bardzo nieśmiły i delikatny, wszystko obserwował z pod stołu. Przespał całą noc spokojnie , nic nie nabrudził. Kilka razy przyłapałam go w nocy jak nas obserwował z progu ale nie miał śmiałości wejść do pokoju, wybrał legowisko w kuchni. Kąpiel mu się bardzo nie spodobała , chrumkał zabawnie i usiłował wyskoczyć, raz z pozytywnym skutkiem dlatego kończyliśmy już kąpiel w dwie osoby. Bardzo bał się mojego Tzta ale po pewnym czasie dał się przekonać żę nic mu nie grozi i asystował potem we wszystkich pracach :) wogóle jest kochany !!!! Wieczorem bał się iść na spacer :( chyba tego że nie wróci, nie chciał wyjść z miewszkania potem z radością wrócił. Spodobał mu się balkon i nie ukrywam siknął żeby zaznaczyć teren , chyba potraktował to jak mały wybieg :) Bąbelku bądź szczęśliwy !
-
Jasiu nadal czeka :( jedyny dobry gest w jego stronę to naprawiony dach boksu, już się przynajmniej deszcz na Jasia nie leje.
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tyle że o DT cisza :( została mi mała kwota z bazarków więc dołożę do faktury ale to nadal kropla w morzu potrzeb. -
Ja już też się szykuję :) domownicy powiadomieni :) Bąbelku przywbywaj ! Mam nadzieję że się nie obrazi za kąpiel !
-
kto był zainteresowany losem biłej husky dlatego piszę że sunia miała iść na szkolenie wraz ze szczeniakiem malamuta ponieważ pojawiły się probley. Państwo walczą ! Wysłałam ich do Canisa mam nadzieję że się uda i zostanie w tym domu. W każdym razie podobno jest bardzo pojętna, kochana i bardzo dużo umie, ktoś kiedyś poświęcał jej dużo pracy i czasu.
-
[quote name='peate']a czy w tym schronisku kierowniczka nie mogła by "wymienić" personelu? wiem, że tam pewnie wypłata żadna, no ale może udało by się znaleźć jakichś ludzi bardziej interesujących się losem zwierzaków :roll: a tak na marginesie to czy ta kierowniczka też nie powinna być w godzinach pracy na miejscu :razz:[/quote] niestety kier nie ma wpływu na personel, zatrudnia ich urząd miejski.
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przy mnie też kuleje na tę łapkę ale nie odbiera mu to zadowolenia z życia. Plakat rzuca się w oczy na tablicy ogłoszeń, widziałam wczoraj, mam nadzieję że przyniesie pozytywny skutek. -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nela trzymaj się , Rudzia została w naszych sercach i myślach ! -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kacperek może mieć 15 lat...jego oczka są powoli coraz bardziej niebieskie :( -
Max jest szczęśliwy !!!! wiem to na pewno !!!
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
staruszki nie mają wiele czasu :( czekają na swoją szansę w ciszy ... :( czy tak musi być ?? -
przystojniak w tym ubranku :)
-
Jest naprawdę smutny :( był czas że miał lepsze nastroje a teraz :( czy już się poddaŁ ....tak mi go żal. Ostatnio mogłam go wypuścić jedynie na wybieg.
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsik nigdy nie był w schronie tak radosny jak teraz w lecznicy. musiał na prawdę odczuć różnicę. Macha ogonkiem , podbiega i wita się radośnie a w domu obiega wszystkie kąty zadowolony..... domek na stałe konieczny ... tylko gdzie on :( -
Jeśli chodzi o Laurę to nie było jej w schronie zaraz po [B]Festynie dla braci[/B] [B]mniejszych[/B] , tak jak Iskierki ... A Molek nie przypomina Wam psa który już kiedyś był w schronisku?? Klusek jest podobny za to do Kajtka ;) Budrysek proszę napisz czy zostawić bazarki na Lelewela ? Mogę je zabrać jak pójdę do Dropsika.