Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. wiesz jak tam weszłam to mnie zatkało że ją widzę i nie umiałam się wysłowić a jednocześnie nie miałam pewności ,że to ona bo trochę włosy nie takie jak kilka lat temu ale głos ten sam. Ta pani była lekarką kiedyś w innej lecznicy , bardzo ją lubiałam bo ma podejście do zwierząt i ludzi też. Leczyła moją Maszkę i Sari chyba też , w każdym razie odeszła z lecznicy i trochę mi było przykro.
  2. cioteczka Ola pamięta, była dzisiaj u weta i zostawiła coś dla Klusia. Dorothy czy to możliwe że pani dr która tam pracuje nazywa się Agnieszka Porębska??
  3. wrzuciłam Kapselka na wątek gdzie pan szuka pieska którego będzie mógł nauczyć sztuczek, myślę żę Kapselek nadaje się w 100%
  4. jeśli historia seda wzruszyła dziecko na tyle aby do Ciebie zadzwonić to znaczy że jest nadzieją masz rację!! trzymam kciuki, maleńki musi Ci się udać!
  5. Kubuś macha do wszystkich którzy mu dobrze życzą ogonkiem!
  6. tu je wrzuciłam, trzeba próbować bo inaczej nic się nie osiągnie! nadzieja jest zawsze pozdrawiam. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42681[/url]
  7. dzięki Aga do Warki jak widać mało kto zagląda:( ale cieszy mnie że nie wszyscy zapomnieli. Poproszę ,żeby ją w ,,Kronice Beskidzkiej,,wydrukowali.
  8. już je wrzuciłąm na jeden wątek, rudego też, mimo ,że podobno jeszcze nie gotowy, ale wiemy jak długo trwa znajdowanie domków dlatego niech już czeka.
  9. nie martw się, ja też mam nadzieję że jeszcze ktoś...
  10. Kluska4 a może ten teks ,że ona jest do budy odstrasza?? co o tym myślisz?? jakby z nią popracować to da rade ją nauczyć na smyczy chodzić, może skorygować ten tekst??
  11. pewnie gdyby pan żył Ciapek poszedłby teraz na spacerek wieczorny...:(
  12. biedaczysko taki duży pies w małym boksie!! ile jeszcze ,,mokry nosku,, dni tu spędzisz??
  13. malutki piesek a ma charakterek!!Tylko żeby ktoś chciał go poznać!!!
  14. Aga one są podobne do siebie?? bo może to zdjęcie wystarczy na tę chwilę??
  15. a pewnie ona jest śliczna , tylko trzeba ją oswoić z ręką.... wiadomo ile ma lat??
  16. sraka praptaka atakuje ponownie!! Mały sobie radzi jak może...tylko szkoda że Twoim kosztem.Dorothy tylko żeby nie było jak z dziećmi ,, mały piesek mały kłopot, duży piesek...,,
  17. ja tam nie działam...
  18. niestety większym psom jest trudniej...:(
  19. mi też jest smutno! ciekawe co na to pani Ciapka?? w jakich warunkach żyje??
  20. uszka i ogonek podkulony :( Ale to i tak nie ten sam przerazony Sed który wyszedł z boksu!!
  21. ciekawe czy ludzie chcieliby żeby nimi się tak zajmowali inni jak psami w schronisku?? pewnie nie!! Misiu chce stamtąd wyjść obojętnie co myślą inni o opiece.
  22. główna postacią jest Kuba. I myślę że o tym każdy pamięta. A jeśli moje posty Cię uraziły to przepraszam ale pisałam wszystko na podstawie naszych rozmów. Powiedziałeś że albo KUbę albo Oskarka weźmiesz tylko nie wiesz którego, i że Twoim błędem było zadzwonienie do 2 osób. Jeśli czytając wątek poczułeś że chcę Ci Kubę wcisnąć na siłę to wybacz ale sam wiesz że tak nie było. To co pisałam o jego samopoczuciu to prawda jest zmęczony i zdołowany i to widać. mieszka w kuchni z jeszcze jednym starym psem i 20 szczeniakmi więc najwidoczniej,,trochę ,, mu to przeszkadza. Bez urazy do kogokolwiek Hund
×
×
  • Create New...