Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety Dropsik się chyba zadomowił w lecznicy gna tam ze spacerków jakby się paliło... -
Pilnie potrzebuje schronienia suczka Fifunia z Bielska której grozi schronisko. Była już w 4 domku kiedy umarła jej 4 właścicielka. Teraz zabrała ją na kilka dni na przetrzymanie sąsiadka ale już nie daje rady, ma po 70siątce i swojego psa który nie toleruje innych zwierząt. Ciężko jej je rozdzielać. Fifunia była wychowywana wśród dzieci, psów i kotów , jest bardzo grzeczna i wychowana, sięga przed łydkę, w tym roku skończy 6 lat. Pani błaga o pomoc. [URL="http://img142.imageshack.us/my.php?image=fifinka.jpg"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6136/fifinka.jpg[/IMG][/URL]
-
chciałabym chciała ...
-
Tak to zupełnie inny pies :) rozstawia chłopaków po kątach. Zdrowie na w miarę dobrym poziomie. Ostatnie badania krwi miała robione 1,5 miesiąca temu, są lepsze niż poprzednie. Leki na wątrobę i royal hepatic jej służą. Wkleję więcej zdjęć dziś wieczorem , niestety wczoraj miałam problem z netem.
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W piątek bieguna była jeszcze gorsza niż na początku. Woda :( Drops chodził z wygiętym grzbietem i spuszczonym ogonkiem . Ogonek jednak chodził radośnie jak tylko w pobliżu był inny psiak . Posiedział godzinę na łące w trawie więc humor miał lepszy po powrocie. A co do bazarków , dałam kilka reklamówek budryskowi, nie mam pojęcia na jakiego pieska wystawia ale te bazarki które przekazuję są dla wszystkich z Żywca. -
Po świąteczne życzenia i podziękowania od Moniki dla tych którzy pamiętają oraz kilka zdjęć wiosennych zdjęć Belli :) [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=obraz005c.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4636/obraz005c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=obraz002rfb.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7393/obraz002rfb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=56540358.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3874/56540358.jpg[/IMG][/URL]
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsik znowu nie jest taki smutny , potrzebuje tylko trochę zainteresowania. Chętnie się przytula i wychodzi na spacerki więc jak ktoś ma tylko czas... ;) wczoraj byliśmy na łące , trochę nawet biegał za moimi suczkami. Biegunka nie ustaje, niestety chyba boli go przy tym brzuszek ponieważ zanim cokolwiek z niego wyjdzie musi się dużo nawysilać. -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymaj się Dropciu dziewczyny Cię dziś odwiedzą ;) -
Jasieczku musi się udać
-
święta w samotności :(
-
:) dzięki basia. Ja zbieram surowce ponieważ jest mi szkoda ich po prostu wyrzucić a cel jest szczytny my dostajemy drzewko a pieniądze ze sprzedaży makulatury , puszek itp idą na budowę studni w Afryce. Jeśli nowy właściciel schronu pozwoli nam na zagospodarowanie przestrzeni zielenią zgłoszę się ;) do Ciebie ! hahahah dzięki za propozycję.
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
podnosimy psie dziadziusie i babcie. Niestety zima nie chce nas odpuścić. W schronie wiatr szaleje :(